X lander - X Cite 2014

maltinta100
28. máj 2014

Ahojte maminky, nemate niektora tento kocik? Velmi sa mi paci a uvazujem ze by som kupila sportovy, len neviem ako je to tam so sklapanim do lahu. Mam totiz Xa a tam je taka snurka a zle sa s tym robi.

katavinka
29. sep 2014

@maltinta100 ahoj, už je tomu dávno, kúpila si ho? Tiež nad ním uvažujem.

maltinta100
autor
29. sep 2014

@katavinka ahoj nakoniec som kupila x pulse lebo x cite malo take zle polohovanie chrbatika. Vlastne by mala nohy vyssie ako hlavku.

ive3t
26. okt 2014

@maltinta100 Ahoj..zvažujem kúpu kočíka X pulse..podľa videa vyzerá ideálne ale naživo som nemala tú česť..Môžem sa ťa opýtať ako si s ním spoko ty?Aké má + a - Zaujíma ma hlavne športová čásť..Dík 🙂

maltinta100
autor
26. okt 2014

@ive3t ahoj ja som maximalne spokojna s nim. Jedine pre mna ze su predné kolesa trosku mensie nakolko som mala xa. Sportova cast je fajn, dobre sa polohuje a aj mala sa v nej bez problemov vyspi.

ive3t
27. okt 2014

Pozrela som si ten XA a je fakt super..Len sa nedá otáčať športová časť,však?Asi preto som sa naň nezamerala..☹ Je prosím ťa Pulse odpružený ? Ak áno, mohla by si mi niekedy zmerať šírku a dlžku chrbátika a sedacej časti?No ak nie je odpružený tak sa nemusíš namáhať..Vylúčim ho so svojho zoznamu lebo nechcem tvrdý kočík čo nepéruje..Ďakujem 🙂

emita
31. okt 2014

@maltinta100 aj mňa by zaujímalo ako je odpružený.

maltinta100
autor
1. nov 2014

@ive3t
@emita nie nieje odpruzeny

maltinta100
autor
1. nov 2014

@ive3t ale xa z roku myslim.uz od.2012 maju otacacie aj sportove časti 😉