Zopa Smile 4 a polohovanie nôh

terezakln
1. jan 2012

Ahojte. Chystam sa kupovat golfac. Velmi sa mi paci jeden druh kocikov, nieco ako ZOPA Smile 4, ale pri tychto kociaroch sa nedaju polohovat nohy... Dcera bude mat na jar rok, myslite ze jej bude chybat ked nebude mat pri spani nohy hore? Zaspi dieta v pohode ak ma nohy spustene. Ake s tym mate skusenosti? Dakujem

vefi89
1. jan 2012

pokiaľ bude mať len rok, isto by som vybrala s polohovateľnými... ono zaspať zaspí, ale skús ty spať s nohami spustenými na zemi, ani na bok sa poriadne otočiť, a nôžky predsa len stŕpnu...

podľa mňa to nie je moc šťastné riešenie 😅

jarunka111
1. jan 2012

@terezakln úplne súhlasím s @vefi89
Kočík by mal byť nielen bezpečný, ale aj pohodlný 😉 , ale hodne závisí aj od toho, na aké trasy s kočíkom budeš chodiť. Ak len vybehneš na nákup, tak by ti stačil a s nepolohovateľnými nohami, ale inak by som ja pozerala na to pohodlie, lebo ak tam dieťaťu nebude dobre, len ti bude utekať a ty budeš naháňať dieťa a ešte aj kočík. Aj keď tomuto sa úplne nedá vyhnúť 😀 😀 😀

vefi89
1. jan 2012

@jarunka111 😀 😀 😀 ale dalo by sa, len aké scény by okolo toho boli 😀

@terezakln ale spať s nôžkami dole rozhodne nie...

terezakln
autor
1. jan 2012

Ved prave preto sa nad nim zamyslam. Ale je pravda ze ja s kocikom vela km nenabeham. Takze mi nejde o pravidelne spanie na prechadzke... skor o zdriemnutie ked bude unavena. Mam aj 4 rocneho syna s ktorym chodime na ihrisko takze vacsinu casu budeme travit tam. Kazdopadne dakujem za nazory

jarunka111
1. jan 2012

@vefi89 u nás veru boli aj hororové scény 😀 😀 😀
Ale nemáme golfáč, malý (2 a pol roka) sa vozí na cam cortine, tá je veľká a pohodlná a veru sa tam aj dnes vyspal, s nohami v rovine tela a ešte sa aj na bok skrútil, až neverím, že sa tam ešte vopchá a to mal aj fusak 😀 😀 😀

zuzikkaa
1. jan 2012

@terezakln tiez by som kupovala kocik kde sa nohy polohuju,,radsej nech sa to nevyuzija ako by to malo chybat 😉 ale rocny drobec este dost spi tak radsej s polohovanim

zuzikkaa
1. jan 2012

@terezakln inac,,velmi podobny tomu co sa ti paci je aj tento-

http://www.baby-eshop.cz/ctyrkolky/sportovni-ko...

a ma aj spojenu rucku co je ovela praktickejsie ako golfove palice 😉

vefi89
1. jan 2012

@jarunka111 pekne 😀
môj bude mať len dva roky a oba kočiare som posunula ďalej už 😀to som mala golfáč polsky a baby design šporťák, no veru sa tam nepichol 😀 😀

terezakln
autor
1. jan 2012

zuzikkaa Dakujem za tip!!! 😉 To riesi moj problem. Spojena rucka mi vobec nevadi, takze sa po nom poobzeram. Vdaka este raz

dabe
28. mar 2012

@terezakln kupila si nakoniec ten kocik? Tiez nad nim rozmyslam, ale nazivo som ho zatial nikde nevidela a ani eshopy ho moc neponukaju, tak by ma zaujimalo ci je dobry, pohodlny

terezakln
autor
29. mar 2012

@dabe kupila som nakoniec tento http://www.svetkocikov.sk/kociky-quatro/564-det... a zatial som s nim spokojna

tatiana1985
29. mar 2012

ja som mala zopu 4.... a ked ti vadi ze pri spani bude mat nozky dole, tak jej ich pocas spanku vyloz na madlo a bude ich mat zas hore ...
aky problem? 😀 😀