Mei Tai Al & Izi nosiče

klemente
30. sep 2012

Baby, poznáte túto značku? Je dôveryhodná?
http://www.krpcek.sk/novinky/itemlist/category/...

Tie nosiče vyrába na zákazku nejaká baba, no ide o certifikovanú výrobu? Neviem či mám dôverovať ručnej práci (čiže nie z obchodu, kde by to malo byť kontrolované).
Aký je rozdiel medzi týmto a klasickým Mei Tai Liliputi nosičmi?:

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...

danka.chomka
1. okt 2012

@klemente mam tento mei tai, a je to spickova praca. Uzasne ppohodlne sa nosi (pohodlnejsie nez manduca) a som z neho nadsena. Latky su krasne, vzdy nove, originalne a opracovanie je ako keby to sil stroj. Mam k nemu celu vybavu aj s celenkou, kapsickou okolo pasa, taskou na chrbat a vsetko je precizna praca. dala som si usit tasku aj k manduce a nehneme sa bez nej z domu. Niektori velkovyrobcovia by sa mohli inspirovat co sa tyka kvality a este aj za rozumnu cenu.

sophy
1. okt 2012

mei tai je ergonomicky, latky su certifikovane na kontakt s detmi, pouzivame ho uz dlho a nosime v nom velmi radi, je testovany do 15 kilogramov, niekomu vyhovuje zakazkova vyroba, inemu velkovyroba v anonymnej cinskej tovarni, kazdy sa moze slobodne rozhodnut 😉

tamoulik
1. okt 2012

Ja tiez mam Mei Tai od Al & Izi, je velmi pohodlny, krasna latka, vyborne sa nosi, uz som ich dala kamaratkam niekolko ako darcek, vsetky su spokojne, kazdy je originalny, da sa k tomu dokupit co treba a co tato sikovna zenicka sije. Nosila som na chrbte aj 17kg starsieho syna a uplne bez problemov. MOzem iba odporucat, naozaj kvalita za vybornu cenu.

5a5
1. okt 2012

Ja si ho tiez idem kupit. Dlho som rozmyslala a vyberala, rozne znacky aj nosice su inak site, ale tato baba - Andrejka - si ziskala moju doveru. Nie je to pre nu iba kseft. Nosenie a prirodzena starostlivost je jej zivotny styl. Ma to vsetko premakane, prestudovane, vo vsetkom ti rada poradi.

lucifera12
1. okt 2012

Ahojte, aj ja mam tento mei tai a nedam na neho dopustit. Je pohodlny, uzasny, maly sa mi v nom dobre nosi a aj jemu sa tam paci a to je hlavne 🙂 . Vybrala som si latku, ktora sa paci aj priatelovi a tak zacal na dovolenke maleho nosit aj on 🙂 Tomu som sa velmi tesila.

charlize
1. okt 2012

Mame, nosime a spokojnost maximalna. Latky certifikovane, kvalita vysoka, prepracovanost maximalna. Pristup uzasny.

Chapem, ze vsetko nove treba preverit, ale teda ak mam dat dobre referencie na niekoho, tak su to jednoznacne Al&Izi. Vsetko som najskor videla, porovnala s inymi znackami a jednoznacne rozhodla - su to uzasne, kvalitne a krasne veci, neporovnatelne s velkovyrobou.

@miamar tiez moze posudit.

miamar
2. okt 2012

Môžem iba potvrdiť čo píše Charlize. Krásne originálne látky, výborná kvalita, pohodlné a super cena! Môžem iba odporučiť! Pokiaľ mei tai, tak jedine Al&Izi. Každý kúsok je prepracovaný a vidno, že sú šité s láskou 🙂

klemente
autor
2. okt 2012

vau, baby, super, potešili ste ma. Bol to môj favorit, aj som si našla jednu receznziu naň, no radšej som sa ešte chcela poradiť. Tak sa teším na vyberanie z tých krásnych vzorov a nosenie;)

Len, ešte asi budem musieť počkať, lebo môj drobec má 2 mesiace a týždeň, a tento nosič je od 3 mesiacov, keď už vie dieťa držať hlavičku, však? Odkedy ste ho začali používať?

klemente
autor
2. okt 2012

baby, čo by ste mi odporúčali na nosenie kým si zaobstarám ten nosič?
Šatku či babyvak?

sophy
2. okt 2012

@klemente rozhodne satku

lifka123
2. okt 2012

@miamar @charlize @tamoulik baby a nie je komplikovane to viazanie nosica? hlavne ked uz drzite dieta a musite si dat popruhy okolo pliec a potom ich zaviazat... tiez zvazujem ze ho kupim ako darcek, su v krasnych farbach a aj vyzera dobre.. My mame ergo, tak tam sa mi zda to "obliekanie" jednoduchsie, kedze sa popruhy iba zaklapnu... A este jedna otazka, z akej stranky ste nosic objednavali? tiez ta krpcek.sk? diki

charlize
2. okt 2012

@lifka123 mozes aj tu objednat https://www.facebook.com/AlnIzi alebo krpcek.

Viazanie je v pohode, pozri tu https://www.facebook.com/media/set/?set=a.26360...

Jasne, klipsy a pracky su fajn, ale toto nie je zlozitejsie, otazka minutky...

sophy
3. okt 2012

@lifka123 viaze sa to velmi lahko, dieta staci pridrzat jednou rukou a ked je v nosici, tak su ruky volne na doviazanie

lifka123
3. okt 2012

@charlize @sophy to ste ma potesili, dakujem, takze jeden vianocny darcek mam vyrieseny :D

tamoulik
3. okt 2012

@lifka123 Viazanie nie je komplikovane, nie je to cvak cvak, ale je to rychlo uviazane a podla mna sa aj lepsie dotahuje, ako napr moja Manduca, tu si neviem az tak dobre utiahnut, rovnako na obe strany. Ja som objednavala cez FB.
@klemente urcite satku pre male babatko, mam aj babyvak, vobec mi nevyhovoval, boleli ma z neho krize, chrbat a zapada prachom.

miamar
4. okt 2012

@lifka123 To len tak vyzerá, ale je to úplne jednoduché. Mám možnosť porovnať s Ergo a čo sa týka zapínania, tak koľko krát mi trvá dlhšie zapnúť si za krkom Ergo. Mei tai by som mala uviazaný. A lepšie sedí na telo a aj s babatkom je v ňom príjemne. Viazania sa vôbec nemusíš báť. Raz dva budeš viazať ako profík 😀

tretiastvrta
26. mar 2013

@danka.chomka ak sa môžem opýtať, akú celenku spomínate? Tento mei tai vyzerá veľmi dobre, ma aj dobre referencie, len sa nemôžem dostať na stránku krpcek.sk, objednavali ste to odkiaľ, viete mi poradit, lebo na FB nie som. Ďakujem

sophy
27. mar 2013

@tretiastvrta krpcek.sk uz nefunguje

tretiastvrta
27. mar 2013

@sophy dá sa objednavat lencez FB ? Koľko stojí vas mei tai? Mohla by som teda cez synov účet na FB

sophy
28. mar 2013

ano, som len na fb aktualne, mei tai bez kapucne stoji 40e, s odnimatelnou kapucnou 43e.
https://www.facebook.com/AlnIzi?ref=hl
album s nosicmi: https://www.facebook.com/AlnIzi?ref=hl#!/media/...
prijemny den! 🙂

tomasko10
20. aug 2013

ahojte baby,a nepredávate tento mei tai nosič od Al Izi niektorá,ktoráho už nepotrebujete?

ewca
20. aug 2013

a ja prave pozeram, ze este ma a mei tai nosice pre deti, mozu si nosit babiky a plysaky, uz viem co dostane dcera na vianoce... urcite budeme skvostne obidve s rovnakymi nosicmi, ja s malym bracekom a ninuska s babikou

usacek79
1. sep 2013

@sophy od akeho mesiaca je mei tai vhodna..? hned od narodenia radsej satku a nosic az neskor..? vdaka 🙂

sophy
1. sep 2013

@usacek79 do troch mesiacov odporucam pevnu satku, clovek ju vyuzije aj neskor, od troch mesiacov je idealny mei tai (alebo iny ergonomicky nosic), mei taie su vynikajuce pocas celeho roka, lebo su to lahke nosice a dieta sa v nich nepoti ani v horucavach a samozrejme v chladnych mesiacoch je mozne dietatko sikovne obliect, nepoti sa ani nosici, moja dcera ma teraz vyse dvoch rokov a velmi rada sa stale nosi v mei taii, sama sa do neho pyta, bez problemov je v nom mozne nosit dieta do 15-16 kg, cize pokojne do troch rokov aj neskor

behulka
1. sep 2013

@usacek79 pre maličké bábätko radšej šatku. Okolo 3-4 mesiacov si už viem predstaviť aj nosič.

usacek79
1. sep 2013

@behulka ja som uz z toho jelen... tolko typov a znaciek... 😖
vsetci vychvaluju manducu, tak tu asi kupime, ale satkovanie sa mi paci este viac, len ked tam je uz uplne neuveriteny vyber... 😅

behulka
1. sep 2013

@usacek79 môžeš skúsiť nazrieť do tejto skupiny, tam určite poradia viac:
https://www.modrykonik.sk/skupina/1862/
No pokiaľ siahnete po nejakej osvedčenej značke ako Didymos, Storchenwiege, Ellevil, či z lacnejších Hoppediz, myslím, že neoľutujete.

b_a_m_b_u_l_k_a
2. jún 2014

@sophy
@sophy aahojte
Prosim vas ma niekto kontakt na pani co sije nosice mai tei?
Dakujem velmi pekne.