Nosená verzus nová elastická šatka. Poradíte?

alicka850
1. nov 2014

Ahojte, pozeram šatky a viacmenej som rozhodnutá pre elastickú šatku Boba. Povodne som myslela, že kupim použitú z bazarika, ale zda sa mi, že je tam pomerne maly cenovy rozdiel oproti novým tejto značky. Je to nosenie 1, pripadne 2 detí na tej šatke vidieť-myslim, či nie je vyťahaná? Oplati sa radsej kupit nova, ked rozdiel je tam 10-12e? Dakujem

nice202
1. nov 2014

Radsej si kup novu. Nikdy nevies, ako s nou zaobchadzali. Pri elastickej satke je mozne, ze sa material roztiahne. Ja by som si kupila rozhodne novu a ako sama pises, nie je tam velky financny rozdiel. Inak elasticka satka je vhodna skor pre mensie deti. Ak su deti vacsie a tahsie, tak urcite je lepsie si kupit pevnu satku.

marcelatje
1. nov 2014

Pri šatkách platí že čím viac sú nosené tým lepšie sa používajú, viažu, sedia..... len neviem či to platí aj pri elastických. Sama som elastickú šatku nemala takže je to len môj skromný názor že elastickú radšej novú, aby nebola vyťahaná, ale možno sa mýlim

hradnapani
1. nov 2014

elasticku radsej novu. Ked v nej nosili uz tazsie babatko, tak sa vytaha. Klasicku satku by som vsak kupila uz nosenu, tie su vtedy lepsie.