Aké máte skúsenosti s nočnými premietacími projektormi na uspávanie?

cuculik1
25. máj 2014

Rozmýšľam, že by som takýto projektor kúpila, len neviem, či to nie je ďalšia vec, ktorá sa neskôr ukáže ako zbytočnosť...náš drobec má už 6 mesiacov, zaspí väčšinov pri pití svojej fľašky, no rátam, že to už nebude dlho trvať... a keď náhodou nezaspí, nechcem byť stále pri ňom a čakať kým zaspí...na postieľke má namontovanú hudbu, ktorá ho ukľudňuje...problém je v tom, že keď sa večer napapká a "šibrinkuje" nožičkami, pritláča ich k telu a pod, tak sa povracká...a preto, keď pri pití fľašky nezaspí, musím byť pri ňom a ukľudňovať ho, aby v postieľke "netancoval" a nepovrackal sa... aké teda máte skúsenosti s takýmito hracími premietacími projektormi... pomohli vám pri uspávaní drobca? ako dlho ste ich používali? nemali ste potom problém v čase, keď ste už projektor prestali používať? Ďakujem 🙂

lejlla
25. máj 2014

ja som to mala pri prvom a mam aj pri druhom syncekovi.u nas sa to veeelmi osvedcilo,teraz mam taku co sa snou aj zahra ked je v postielke lebo hra pesnicky,napadobnuje zvuky zvierat,prirody...a aj vecer sa mu to velmi paci a pri tych zvukoch prirody velmi rad zaspinkava...
ale zalezi asi od babatka ci ho to zaujme ...

janinah
25. máj 2014

hlavne ho treba dať poriadne odgrgnúť po najedení,ale poriadne, ja som si naše uspávanie užívala a niečo iné ako mamu by som dieťaťu neponúkla,to ani nepoznám nejaký projektor,ale bála by som sa ,že si navykne a potom čo,bude tak chcieť byť uspávané dokedy?

magdalenkami
25. máj 2014

pouzivame od 6mes. ,teraz ma 21 mes. a stale si ho pustame pri uspavani -skusala som iny,ale vratili sme sa k oblubenemu povodnemu-a v oducani nevidim problem,ci ide o projektor,cumlik .....ked pride cas- dieta rastie,objavuje nove veci,sam si povie kedy-urcite nebude v 10r.potrebovat k zaspavaniu projektor