Kvalitná poschodová posteľ

adina_fox
29. jan 2013

Zdravím Vás babuľky.
Chceme našim ratolestiam kúpiť poschodovú posteľ, no riešime problém, s ktorým si neviem dať rady. Poschodové postele, ktoré sme videli v "nábytkárstvach" sa mi javia veľmi labilné - mám pocit, že keď sa dieťa hore otočí, trasie sa celá posteľ a dieťa dolu má potom "zemetrasenie".
Viete mi prosím odporučiť (hlavne z vlastnej skúsenosti) skutočne pevnú a zároveň kvalitnú poschodovú posteľ?
Vopred Vám všetkým ďakujem.

xenicka13
29. jan 2013

@adina_fox keby ste isli do pn, pri detskom domove je obchod s nabytkom z masivneho dreva, mame odtial, je super pevna, stala 200e

gretka2
29. jan 2013

No my mame poschodovu postel od Cilek, tie podpery ma kovove, je pevna, a nemusim sa bat vyliezt hore (nemam 50kg 🙂 ), ked prevliekam postelne pradlo. Akurat dost vrzga, co ma teda dost nastvalo, ale asi budeme musiet pozatahovat matice.
Deti ju budu mat dovtedy, dokial budu u nas buvat 🙂, tak som chcela nejaku kvalitu, akurat ma dorazilo to vrzganie....ale to snad vyriesime.
http://www.detskeizby.sk/215-nabytok/206-postel...

adina_fox
autor
29. jan 2013

@xenicka13 nevieš mi, prosím ťa, napísať, ako sa tá predajňa volá... (neviem, kde je v PN detský domov)

xenicka13
29. jan 2013

@adina_fox myslim ze drevo styl sa vola, dd je kusok za priorom

parker36
29. jan 2013

My sme si nechali postel vyrobit na mieru - prave preto, ze sa mi nezdali dost stabilne a tiez sme ju chceli troska atypicku. Vyrobili nam ju podla obrazka, vzali do uvahy aj nase poziadavky, co sa tyka zataze, zmontovali a este aj ukotvili k stene. Postel sa ani nepohne a je ozaj velmi pevna. 😀 Ma to svoje nevyhody - nepohnem s nou, ale zas som spokojna a nebojim sa o bezpecnost deti.

slnieckovo1sk
29. jan 2013

My máme od leta túto:
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/9016... - zatiaľ maximálna spokojnosť

hromik
29. jan 2013

Vyborne postele predavaju v kike, su danske, z masivneho dreva a daju sa nastavit na niekolko roznych sposobov, k nim takisto predavaju rozne doplnky ako rozne rebriky, suchacky, ale aj textilne dekoracie. Su super. Znacka sa vola flexa, mrknite na nete a stiahnite si katalog. Stoji za to , aj ked mozno nekupite, nacerpate inspiraciu..

nataliasarron
29. jan 2013

my si robime zalusk na tuto ... http://www.fines.sk/manzelske-postele-a-jednolo... nemate s nou niektora skusenost? 😵

adina_fox
autor
31. jan 2013

@nataliasarron videla si tú posteľ aj fyzicky? Viem, že FINES robí kvalitný nábytok, ale poschodovú posteľ som od nich šete nevidela.

nataliasarron
31. jan 2013

@adina_fox hej hej videla .. boli sme ju pozriet priamo v predajni, vypada supersky 😉 len neviem ci ma s nou niekto aj osobnu skusenost ked ju pouzivaju dlhsie 😉

syslica
31. jan 2013

Máme Flexu, ktorú spomína hromik, už 5 rokov... dva akčné sysle a mini detskú izbičku. Posteľ zatiaľ vydržala všetko. 😀 Veľmi sa mi ráta, že je taká flexibilná a zároveň masívna. Dá sa k nej dokúpiť vysúvacie lôžko namiesto šuflíkov, ako poschodová nemusí byť klasicky obe postele nad sebou ale napríklad do T, skrátka, dokážeš super využiť aj malý priestor...

e_z
30. okt 2013

Do Wiki Modrý koník pribudol článok o poschodových posteliach: https://www.modrykonik.sk/poschodove-postele/
Kočky, napíšte prosím svoje skúsenosti s ňou u vás doma. Treba sa báť alebo v pohode? A ako ste ju zabepečili kvôli pádom detí, resp. máte nejaké pravidlá? Dik.

@syslica
@parker36
@gretka2
@xenicka13

852852
24. feb 2015

DObre su bukove napr odtialto ma sestra http://www.poschodovky.sk/poschodove-postele-z-...

zuzka2241
19. apr 2015

Kupoval niekto poschodové postele odtiaľto http://www.detskapostel.com/poschodove-postele/ , chcela by som aby bola poschodová posteľ bezpečná, ale nie moc drahá, vďaka.

peter1212
11. nov 2015

Celkom zaujímavé poschodovky tam majú, Zuzka, ale nemám odskúšané. My sme zas kupovali odtiaľto: http://www.rozpravkovaizba.sk/poschodova-postel/

patkaza
29. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

kamaratka má takú menšiu poschodovú posteľ odtialto http://akoapreco.com/link-poschodove-postele a je nadmeru spokojná 🙂 ... už sa teším ako budeme vyberať poschodku aj my ked budeme mať druhého drobca 🙂)

katrin21
29. nov 2015

ja budem predavat moju po dcere, pouzivana 4 roky, je ako nova... len schodiky mozno nove si dat urobit.. to by bolo na dohode.... zvazujem uz, ako baby rastu, ze im tam dam manzelsku, takze ak by niekto chcel, dajte vediet.. zboku su police, zvnutra police a skrinka s dvierkami.. spodna postel ma dva perinaky vysuvne.. zatial ju neinzerujem, bola robena na mieru .. Mozno by sa niekomu zapacila...
Spodna postel je zvlast, cize da sa tam dat napr. stol a postel inde. lubovolne.
Foto este zo stahovania , malovky apotom

kristinka30
3. feb 2016

@katrin21 ahoj chcen sa opytat za kolko budes predavat tuto zostavu?dakujem

katrin21
3. feb 2016

@kristinka30 da sa dohodnut.. okolo 400E by som ju predala... alebo dohodou.... len si treba pre to prist , lebo je to tazke, aby to bolo stabilne a pevne.. inak je fakt ako nova, len schodiky nesu znamky pouzivania, daju sa spravit nove...alebo natriet , alebo tak... v obchodoch som take videla dost drahe a teda aj tato bola dost draha, je tam veeeelma materialu duplovanej hrubky....
inak uz to mam v bazare aj 🙂

kristinka30
3. feb 2016

Ukazem este manzelovi ked kride v piatok domov!este sa opytam ta policova cast na ktorej je rebrik sada otocit keby som chcela mat police smerom dovnutra otocene ci? a aku zlavu by ste mohli dat?

katrin21
3. feb 2016

@kristinka30 no, ja uz som po pravde zlavovala z nej.. povodne som ju chcela predat tak za 500 .. takze v bazare je tusim 420 -430 cena momenatalne, takze tych 400 je uz zlavnenych.. postel je fakt ako nova,nema ziadne poskodenia na korpusoch... len tie schodiky nove spravit, ale to spravi hocijaky kutil, alebo vyrobit kovove za par eur... Ale ak by bolo rychle jednanie a seriozny zaujem, uvidime 🙂
A ci by sa dala ta cast otocit... no ved ono su police aj zvnutra... toto bolo naschval takto navrhnute mnou, ze ked sa da nabytok este vedla postele, tak to nevadi tym policiam a su plne vyuzitelne 🙂

alezbet
3. feb 2016
Používateľ alezbet je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.

@katrin21 myslim, ze ta cena je za takuto postel uplne normalna 🙂 dokonca si dovolim povedat, ze aj vyhodna

humka2
3. feb 2016
Používateľ humka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od humka2.

cena je urcite fajn 🙂

katrin21
3. feb 2016

@alezbet aj ja si myslim, ze uz je normalna, alebo az nizka ... ani som tak dole ist nechcela,kedze fakt nas stala vela ( a to sme este dostali vyraznu zlavu, lebo sme toho brali od toho stolara viacej) a nie je nijako znicena, ma vela ulozneho priestoru, podla mna je to skoro zadarmo....
Ale potrebujem sa jej zbavit, lebo kym ju nepredam, dceram nemozem kupit manzelsku, lebo nemam na nu miesto a uz mi dcera mrnci, kedy jej uz dame novu postel .. akurat predvcerom sa pytala.. reku ,no, ked sa tato preda.. skor sa neda.... tak preto uz idem aj pod planovanu cenu....
Dnes by taka nova stala aj 800E mozno.... aj viac... kedze je na mieru stolarom robena...
@humka2 dakujem

buttergirl
4. feb 2016
Používateľ buttergirl je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od buttergirl.

My sme toto riešili minulý mesiac :D a za 350 eur sme napokon kúpili novučkú pevnú pekne urobenú posteľ z drevony - od sk výrobcu : www.drevona.sk/postel-poschodova/postel-dub-bardolino-rea-pikachu/ dovoz rýchly a poskladal ju manžel sám 🙂

katrin21
4. feb 2016

@buttergirl aspon vidno, ze ta nasa fakt nie je draha,voci tomuto 🙂 teda za to , za co ju ja teraz predavam, lebo teda ten ulozny priestor navyse a variabilnost spodnej postele su super... ale pekna je aj ta vasa 🙂

buttergirl
4. feb 2016
Používateľ buttergirl je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od buttergirl.

@katrin21 slovenská výroba a cena medzi 300-400 eurami sa mi zdá fajn 🙂 Ja radšej novú z drevony ale tiež som kukala aj bazári ale tak tato cena nás oslovila 🙂

katrin21
4. feb 2016

@buttergirl ved jasne, ved je pekna....... 🙂
ja som zase chcela tu variabilitu do detskej , ze ked baby chcu, mozu tam dat napr. stol postel inde oddelit a tak. + ten priestor navyse, ten je super. ten nam bude popravde chybat, ale hadam ho scasti nahradi nejaky perinak... .. preto sme klasicku poschodovu nekupovali .. Aj ked dnes uz su v ponuke aj tie variabilne, ale tiez je cena niekde inde..

simonka_mamicka
16. apr 2018

Ahojte, Zuzka my sme kupovali zo stránky https://www.detskapostel.com/poschodove-postele/, konkrétne sme stavili na drevenú, prírodnu posteľ! 🙂 Veľmi sme radi, že sme tam nakúpili a nebol to náš posledný nákup! 🙂

alicakubianova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz