Máte skúsenosti s Cocoonababy?

mia1112
26. aug 2012

Ahojte, mate niekto skusenosti s Coocoonababy? http://www.redcastle.fr/shop_product_cocoonabab...
sice pisu ze dieta v tom moze spat cez den i v noci, ale nejake skusenosti? ja sa bojim ze si v tom tak zvykne ze bez toho potom nebude chciet dieta spat.
dakujem

candy23
26. aug 2012

@mia1112 nasa v tom spavat nechcela vobec ale vobec, bola dlha a tlacilo jej to bradu ohrudnik, no totalna hlupost

riela
26. aug 2012

@mia1112 mám tom to požičané, spala v tom 1x po príchode z pôrodnice. potom už nie, mrvila sa, bola nespokojná, tak som to už neskúšala.

mia1112
autor
26. aug 2012

dakujem, no som velmi zvedava. ako to dopadne. som v 30tt, ale cocoonababy uz je doma a poviem pravdu cakala som od toho zazraky 🙂

ajka006
26. aug 2012

ja si to naopak neviem vynachváliť, hniezdo sme zobrali do pôrodnice a manžel do neho vložil syna hneď po pôrode a práve hovoril, že na to nikdy nezabudne a bude to pre neho nezabudnuteľný zážitok ako si v ňom náš synáčik "lebeďkal", prekladal ručičky a krásne spinkal, všetky mamičky nám závideli a takisto, keď musel ísť syn na operáciu ako 3-mesačný a ostatné mamičky museli svoje detičky kdejako podkladať vankúšmi na otrasných nemocničných postielkach - my sme s tým problém nemali, dali sme syna do hniezda a on zase v pohode ležal a aj spinkal - a tak to pokračovalo aj doma, akonáhle sme ho dali do hniezda hneď zaspal, hniezdo sme mali len v postielke, ale syn nemal problém so spaním ani v kočíku bez hniezda, bol stále v pohode a to sme ho používali až do cca. jeho 6-mesiacov, kedy už z neho vyrástol, proste aj keď bolo hniezdo dosť drahé, jeho kúpu som nikdy neoľutovala a určite by som si ho kúpila opäť.

ajka006
26. aug 2012

ešte som chcela doplniť - na margo candy23, že jej dcére tlačilo bradu o hrudník - neviem to pochopiť, lebo náš syn musel kvôli jednému zdravotnému problému spať s vyššie podloženou hlavičkou, takže sme mu dávali v mieste hlavičky pod hniezdo ešte preložený vankúšik a vôbec nemal žiaden problém, práve naopak

riela
27. aug 2012

@candy23 veď vyskúšaš uvidíš, každé bábo je iné 🙂
@ajka006 to je super, že to vášmu malinkému tak sadlo. ja som to znova vytiahla minulý mesiac, že možno teraz jej tam bude lepšie, keďže nám vyrástla, ale tiež bez úspechu...

mia1112
autor
5. sep 2012

ja si myslim ze presne ako ajka006 pise ze hned od narodenia si na to zvykne dieta tak to je super. uz som to napisala na zoznam do porodnice aj ja 🙂 skusime a uvidim. dakujem vsetkym za postrechy, nazory a napady.

daniela02
2. okt 2012

Baby nemate ho niektora na predaj ?

marika6
8. okt 2012

@daniela02 ak chceš ja budem predávať, a na margo coconu, bábo a mama si musia na to zvyknuť, ja som sa to musela naučiť používať a fakt super, malá sa sama do toho vypýta spať v noci, nechce v kolíske tam sa mrví ale dam ju do hniezda a sama sa ukojká. Až sa trocha bojím čo bude neskôr. Podla mňa je super, bábetko v tom môžeš uspať cíti že je na rukách, a keď ho položíš nemá ten pocit že už nieje na rukách, lebo sa neprekladá, ale stále leží narovnako, ja som veľa krát mala hniezdo na nohách a tak som ho len pohupovala a sama som odpočívala. Je to fajn vecička. Ale netreba čakať zázraky, treba skúšať. Ešte som zabudla moje bubo by tam ako dvojmesačné a viac ani za svet nespala na chrbátiku, stále na boku, skrútená ako červíček.

daniela02
8. okt 2012

@marika6 kedy asi ho budes posuvat lebo my uz mame dva mesiace , presne kvoli topmu pocitu, ktory opisujes sme to chceli, ze by ani nemala miesto na pucenie a mechrenie sa, lebo to ju budi a na rukach je kludna

marika6
8. okt 2012

my budeme mať o týžden 3 takže ešte ho chcem mať, ale možno aj obyčajný kojaci vankuš urobí taku službu. Čo sa týka rúk preto musí byť na boku, lebo ked je na chrbáte nepomôže ani cocoon, to strašne pracuje, ale najnovšie nám pomáha plnienka, dám na boček , dám jej plienočku ona sa zašmodrchá, zakryje si tvár a spinká.

matka166
19. nov 2012

@daniela02 dobry den, chcem sa spýtať, či ešte zháňate cocoonababy penové hniezdo..My máme jedno doma, skoro vôbec nepoužívané

daniela02
19. nov 2012

@matka166 zial uz sme nanho velky, my sme nakoniec kupili dennu postielku od fisher price

jamgurmi
22. nov 2012

@matka166 ešte máte to hniezdo? ď.

renatato
28. feb 2013

Ahojte, ja som používala "kokúna" 🙂 od narodenia do cca 4 mesiacoch ešte v roku 2010 a mám na to iba dobré spomienky. Reflux bol minimálny, žiadna otlačená hlavička, malý si v tom vyslovene hovel 🙂 Ak má niekto záujem, mám ho v bazáre 😉

katussska24
2. apr 2013

zeny, mam otazku. zmenil sa spanok vasich deti, ked ste prestali pouzivat cocoon baby? 😕

erikasadek
2. apr 2013

@mia1112 osobne doma mam, odskusane ja si to mozem len vynachvalit mala krasne v tom dokaze spat, ale aj v normalnej postielke zaspi nie je to navyk, je to vyhoda ze sa nesplostuje hlavick av zadu a taktiez ked je reflux tak pomaha..
ps pre tie co piu ze je to blbost roky odskusane v novorodenckych oddeleniach dlhe roky to bolo pre predcasne narodene deti len ;; len pred par rokmi to zacali komercializovat dookola nepoznam nikoho kto by s tym nebol spokojny... 😅

minique
23. aug 2013

nasla som na internete dva druhy cocoonabyby jeden s pôvod.cenou za 32€ a potom cocoonababy za 129€, neviete aký je v tom rozdiel. prosím dajte mi vediet, chcela by som to tiez vyskusat? nechce to niektorá z Vás predať?

kikaeu
25. aug 2013

Ak by mal niekto na predaj tak rada kupim. Dakujem

micicka
3. jan 2014

ak by mal niekto záujem, predám cocoonababy 🙂

hallie
13. jan 2014

@micicka dobrý deň, ja som to len dnes objavila, študujem si všetko na nete, napíšete mi prosím sem alebo do pošty, akú cenu by ste si predstavovali?

alexandra2222
24. feb 2014

@micicka aj mna zaujíma cena.dakujem

micicka
24. feb 2014

@alexandra2222 už som predala, už nie je k dispozícii.

alexandra2222
24. feb 2014

@micicka a ako si bola spokojna? oplati sa kupit?

mia1112
autor
24. feb 2014

@alexandra2222 ahoj my sme pouzivali pri dcerke 5mesiacov od prveho dna. Neviem si vynachvalit. Podla mna aj preto ma krasnu hlavicku-neulezanu. Okrem toho tam bola velmi rada. Cez den len v tom spala a v noci v postielke. Podla mna sa oplati kupit a tiez vies predat, tskze konec koncom ta to tak draho nevyjde.

alexandra2222
24. feb 2014

@mia1112 dakujem 😨)

micicka
25. feb 2014

@alexandra2222 u nás sa to až tak neoplatilo, ani jedno dieťa tam nevydržalo extra dlho, obe sa chceli nosiť na rukách. ale vidíš, každý má inú skúsenosť a ako vždy, každé dieťatko je iné 🙂

kikaeu
2. mar 2014

Ahojte. Predam cocoonu ak ma niekto zaujem. Dakujem

cocoon206
17. mar 2014

@kikaeu
ahoj, my zhaname, ak by bol este volny, daj vediet prosim
respektive hociktora maminka tu, co by rada predala, budem vdacna za kazde info, diky vopred

cocoon206
18. mar 2014