Oplatí sa kúpiť nepremokavé plachty do postieľky?

nanka2910
1. okt 2012

aké máte skúsenosti s nepremokavými plachtami do postieľky. Oplatí sa kúpiť nepremokavé plachty, alebo radšej klasické s podložkou proti premočeniu?

zuzi79
1. okt 2012

ja som používala najprv klasika+guma, potom som si kúpila nepremokavé, síce boli asi troška drahšie, ale odvtedy som na ne nedala dopustiť, žiadny precikaný matrac, pokrčená guma a pod. Vrele doporučujem.

zigzag
1. okt 2012

@nanka2910 ja mam chranic matraca, ale nie je uplne nepremokavy, aj ked male mnozstvo tekutiny v pohode udrzi, doteraz sa mi nestalo aby ho precikal, ono ta gumova cast je na matraci, ale je na nej dalsia akoby vatova cast a bavlneny povrch, takze sa koza na nom nepoti a nezapari,,, mne sa stalo, asi len 3X ze precikal plienku, alebo skor si ju rozopol,ked sa vrtel v spani,,,, a to mameza chvilu 16mesiacov...

lutia
1. okt 2012

@nanka2910 ja mam tiez nepremokave a som s nimi spokojna, ked sa stalo ze maly sa mi vyvracal v postielke tak jednoduche bolo vymenit a dat ciste a mohol spat dalej v pstielke na suchom matraci 🙂) mam dvoje a uplne staci

puhinka
1. okt 2012

ja mám jednu nepremokavú plachtu a naozaj sa mi zišla ,takže v pohode kúp 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fialkaa
1. okt 2012

urcite ano, my mame nepremokavu plachtu na velkej posteli, radsej operiem plachtu ako si znicit drahy matrac

goralenka
1. okt 2012

ine uz ani nepouzivam...matrace mam stale ako nove...mam ich z www.adema.sk, skvely pristup, ochota a na plachty nedam dopustit

anjelicek26
1. okt 2012

@nanka2910 - my mame frotee super save podlozky, ziadna guma, v oboch posteliach, u dcery ju netrebalo nikdy, u maleho zatial 2x , ono je to nielen na pocikanie, ale pri takych krasnych "grcackach" si neviem predstavit mat svihnuty aj madrac 😖

k_a_t_k_a
7. okt 2012

@goralenka prave pozeram ponuky ademy...a nic mi nehovori material plachty tencel. goralenka ty mas ktore z ich ponuky?

goralenka
7. okt 2012

@k_a_t_k_a ja mam len tencel plachty, na dotyk mi pridu najjemnejsie a najprijemnejsie... frote nemam rada, tak som ani neskusala a jednu jersey mam, tiez je prijemna ale mne na dotyk je viac prijemna tencel...

k_a_t_k_a
7. okt 2012

@goralenka dakujem za info 😉

rebecca2006
7. okt 2012

ahoj, neviam si vynachváliť, kúpila som 2 na striedačku na juniorku posteľ a jednu na veľkú- keĎ spí malý s nami- a prali sa už veľakrát... Nehovorím ani o tom, že ak by som nemala nepremokavé plachty tak sa asi neodhodlám nechať malého bez plienky na močné spanie, prvý výsledky boli 2X nočná prezliekačka, a aj teraz, keď sme už bezplienkoví, stačí že je prechladnutý a popišká sa. Takže áno, u mňa jedna z najlepších investícií.

zuziq
7. okt 2012

otazka je ci do postele alebo postielky. Ja mam do postielky 2 a v zivote som ich nepouzila 😀 Kym sme sa naucili na nocnik tak uz v postielke nespaval. Takze na postel ano ale do postielky neviem ci vyuzijes.. 😕

lienkan
8. okt 2012

Awoj - myslim si ze vyuzijes a ked nie plachty tak tie MOLTONY - alebo teda jeden molton urcite .. zachranil nam uz 2 krat madrac 🙂

melinda90
25. aug 2014
Používateľ melinda90 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od melinda90.

my sme mali z tohto eshopu a nepremokli http://grasshopper.sk/shop/postelne-plachty/998

gretocka
25. aug 2014

pred narodenim deti som planovala kupit nepremokave plachty a potom som v Ikea nasla nepremokavu podlozku, kupila som si tri tie a som max. spokojna
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/4014...

martinasamuelko
7. feb 2016

chcem saopýtat chcem maleho mat bez plienky a napadla nepremokava plachta je to dobre ci nie nauci sa uplne bez plienky ci nie cez den je uplne bez plienky iba ked ide spat a von

loreta15
24. mar 2016

nepremokavú plachtu, no nebola som s ňou spokojná. Na tú premrštenú cenu bola príliš hrubá. Akože účel splnila, no nebola priedušná. Kamarátka mi odporučila kde mám kúpiť skvelú plachtu, teraz ich mám dve - v pohode postačia a som maximálne spokojná. Vrelo odporúčam.
http://www.eshop-nataly.sk/www-kojenecka-vyroba...

mata02102010
24. mar 2016

ja mám z Ajashop, teraz už presnú www.adresu neviem, ale sú fajn, a boli aj za primeranú cenu......

anastacia1103
26. sep 2017

baby a nešuchoce to ? nešuští ? aby nebol pocit, že spí/spíme na igelite...

klaudy_m
Odpoveď bola odstránená
Zobraz