Februárové snažilky 2015

miska246
8. feb 2015

Ahojte snaziky, privitam kazdu snazilku, ktora hlada kamosky s rovnakym osudom. My sa snazime po MMT uz treti mesiac a bezuspesne. Beriem aj Inofolic a verim, ze pomoze a stane sa zazrak 🙂

monulatrubka
8. feb 2015

Ahoj,ja mam dve deticky 5 a 4 a moc by sme chceli tretie 🙂 v oktobry sa to necakane podarilo,no potratila som a vycistila som sa sama takze ziadny zakrok nebol treba a teraz sa snazime,no nedari sa vobec,buduci tyzden macaka ovulka tak budeme snazilkovat,dufam ze sa podari 🙂 a aj tebe to moc moc prajem 🙂

miska246
autor
8. feb 2015

@monulatrubka Aj ja mam dcerku, bude mat v aprili 5rokov a asi sme sa dostali do obdobia, ked denno denne spomina surodenca. Ani ja som nebola na zakroku, vstrebalo sa mi to same, tak verim, ze coskoro budeme uspesni. A robis si aj ovu testy? Ja som skusala jeden mesiac, ale asi sa na to vykaslem a budem sa spoliehat na plodne dni 🙂

ajulcca
9. feb 2015

Ahojte baby, tak my sa snažíme od septembra a zatiaľ nič. Tak dúfam, že už sa zadarí tento mesiac a vám prajem to isté 🙂

rosannar
9. feb 2015

ahojtee...my sa snažíme od augusta...v týchto dnoch by (ne)mala prísť mrcha, no neviem, kedže sú testy negatívne ale teploty dosť vysoko na mrchu...ale tak veríme že tento týžden sa dozvieme verditk, či pokračujeme v snažení alebo už nebude treba, tento mesiac mám mať aj kontrolu u dr. preventívku tak by mi mohla povedať čo a ako dalej...
držím vám palce aby to vyšlo už tento mesiac...ja v to dúfam každý mesiac, no my o tom aj tak nerozhodujeme 😀 😉

janedoe
9. feb 2015

My sa snazime uz 3 rok, v juni sa nam to podari, ale v 8. tyzdni som potratila a od vtedy zase nic. Takze ja som taka kazdomesacna snazilka 🙂 Tento mesiac mi menstruacia meska 3 dni, ale test negativny, takze asi zase nic. Ale niekedy to musi vyjst 😉 No nie? Drzim Vsetkym palce.

miska246
autor
9. feb 2015

Ahojte dievcata, idem sa spytat, podla coho viete, ze mate ovu?;Myslim, robite ovu testy, meriate BT, sledujete ovu hlien? A este, zaujimala ste sa niektora o Jonasovej metode pocatia? Ja by som to chcela tento mesiac skusit.

ammitta
9. feb 2015

@miska246 Ja si meriam BT a minulý aj tento mesiac použivam ovu testy a ešte aj sledujem hlien 😀 , ale aj tak to neviem poriadne trafiť. Cykly mám rôzne dlhé a ovu vždy v iný DC.

ajulcca
9. feb 2015

@miska246 ja meriam bt, tento mesiac skusim ovu testy a tiez sledujem hlien

miska246
autor
9. feb 2015

@ammitta
@ajulcca Ja som skusala ovu testy, ale bezuspesne ...

ajulcca
9. feb 2015

@miska246 Ja som si nakúpila tuto na MK ovu testy, tak budem testovať. Pred dvoma rokmi som skúšala Pepino ovu testy a tie boli vždy negatívne a drahé, tak som sa na to vykašlala. Tieto nové majú byť kvalitné a sú lacné, tak sa zabavím. Snád aspoň tam budú kolajnice, ked tehu testy sú vždy biele 😠

luciagdt86
10. feb 2015

@miska246 Tak, Miška, už som tu aj ja. Taktiež MMT pred 1,5 r. a odvtedy nič. Výsledky v poriadku a stále nič. Tiež som sa dala na Inofolic, kyselinu listovú a okrem toho mám Clostilbegyt a Duphaston. Tak uvidíme, či sa stane zázrak. Veľmi nám to všetkým prajem. 🙂 A dúfam, že čoskoro si tu budeme písať, že sa to podarilo a že máme na teste dve čarovné //. 🙂

luciagdt86
10. feb 2015

@ajulcca V čom sú iné tieto nové testy? A kde ma MK si ich kúpila?

ajulcca
10. feb 2015

@luciagdt86 ja som ich kupovala od rybkaa, neviem či ich ešte predáva. Neviem či sú úplne iné, ale tie Pepino ovuláky som mala vždy biele - celý mesiac a pritom BT ukázala, že ovu bola a 7€ za 5testov bolo veľa. Tuto som kúpila za 0,40€ za kus, tak to vychádza lacnejšie. je ale pravda, že som o ovu vtedy ešte veľa nevedela, ani o testovaní. Teraz mám už čo-to načítané, tak sa lepšie orientujem. Aj ked teda za polroka žiaden tehu výsledok, tak asi mi je to aj tak nič platné 😅 Ked zase nič neuvidím, tak sa budem orientovať už len podľa hlienu a teploty. 🙂

veronikax
10. feb 2015

@ajulcca
@luciagdt86 ahojte 🙂 ja si kupujem ovu a tehu testy len od rybky 🙂 Pisete o ovu testikoch a musim napisat...ze su skutocne dobre 🙂 nebudu vas tahat za nos....bud su uplne biele...alebo pozitivne ;) a take by mali byt ovu testiky 🙂 takze mozem len odporucat Rybku ;)

luciagdt86
10. feb 2015

@ajulcca Aha, tak to bolo naozaj podstatne lacnejšie. Ja som kupovala od Dr.Maxa a tie mi pekne ukázali a korešpondovalo to aj s BT, no napriek tomu 1,5 r. žiadny výsledok...tak ja už neviem... :-/

luciagdt86
10. feb 2015

@veronikax Mne tiež ukázali. A to som ani nerobila celých 7 dní okolo ovulky. Merala som teplotu a keď sa blížila polovica periódy, tak som každý druhý deň urobila a videla som. To celkom stačilo.

ajulcca
10. feb 2015

@luciagdt86 pozitívna myseľ asi zaberá najviac na rýchle otehu 🙂 nám sa tak zadaril syn, po roku snaženia, ked som to už vzdala a zmierila sa s tým, že prirodzene to asi nepôjde, a objednala sa na gyndu, aby teda urobili nejaké vyšetrenia. Ale žiadne už nebolo treba, lebo som tam prišla s pozitiv tehu testom. 😀 No a teraz sa scenár opakuje, tak sa snažím nestresovať okolo toho snaženia 😀 Aj ked teda nie vždy to ide.

luciagdt86
10. feb 2015

@ajulcca No presne. Už len nad týmto som sa začala zamýšľať, lebo všetky výsledky sú v poriadku, no predsa sa nedarí. Takže aj ja som sa začala zamýšľať, že to bude tou psychikou. Len keby sa to tak dalo rozhodnúť sa,že teraz to už bude dobré a pozitívne... len to akosi nejde.... Ale budem sa aj ja snažiť, aby sa to dalo.

petra212
10. feb 2015

@ajulcca
@luciagdt86
no tak poraďte nejaký návod ako sa to dá - nestresovať?

😉

ajulcca
10. feb 2015

@luciagdt86 Ja som sa v rámci pozit myslenia dala na cvičenie, že ak sa nezadarí a o rok sa vrátim do práce, aby som bola "ako za mladi" 😀 a nie ako rokysnutá knedľa 😅 No ale ovulka sa blíži a mne už vrta v hlave, že teda ak sa zadarí, či už budem cvičiť nejaké tie tehotenské cvičenia, aby som drobcovi neublížila. Toľko moje pozitívne myslenie 😀

ajulcca
10. feb 2015

@petra212 jasné, že sa to celkom nedá, ja stresujem hlavne okolo ovulky a potom cca 5 dní pred neočakávanou mrchou, zvyšok mesiaca som v pohode. Tento mesiac som si dala záväzok, že ani vtedy už nebudem, vyskúšam ovu testy a rozmyslím si nejaké nové hobby, aby som sa zamestnala niečím užitočným.

petra212
10. feb 2015

@ajulcca
skúsim sa aj ja niečím zamestnať ... uvidíme ako sa mi to podarí 🙂

veronikax
10. feb 2015

@luciagdt86 ja som v tedy skusala skor.. lebo som v tedy zacala brat gynex... a nevedela som ci sa mi posunie ovulka...a ci ju budem citit 🙂 BT si nemeram a nemavam ani ovu v strede cyklu ;)

petra212
10. feb 2015

@veronikax
inak ... už mám aj ja pekáreň ... tak čoskoro vyskúšam ten tvoj recepis 🙂
zatiaľ som skúšala recept čo mám od sestry (s nejakými malými úpravami ... bo som nemala takú múku akú bolo treba, ale aj tak je ten chlieb výborný)

miska246
autor
10. feb 2015

@luciagdt86 Vitaj Lucinka 😲 Dufam, ze coskoro zalozime temu Maminky Cakatelky 😉

miska246
autor
10. feb 2015

@ajulcca
@veronikax Ja si stale myslim, ze ovu mavam v strede cyklu, teda aspon podla hlienu... Ked som si robila ovu testy, bola som z nich pomylena, mala som druhu ciarku, kazdy druhy test, ale vobec mi nesilnela 😒

veronikax
10. feb 2015

@miska246 a skusala si tie one step ovulacne testy? Pretoze prave tie...toto nerobia 🙂 vid.foto vyssie 🙂

luciagdt86
10. feb 2015

@petra212 No tak toto keby mi niekto povedal, tak by som bola šťastná ako blcha. 😀 Môžem si niekedy hovoriť, čo chcem, aká som šťastná, spokojná, ako ma nič netrápi a figu z toho.... V práci mám tiež často "husto", tak potom ako sa naladiť na pozitívne veci????

luciagdt86
10. feb 2015

@ajulcca No tak to si myslím zvolila dobre, lebo pri cvičení a športe sa vraj vyplavujú endorfíny, takže by to mohlo plniť svoj účel... len čo z toho, keď ja som dosť lenivá a keď nie lenivá, tak unavená.... 🙂

miska246
autor
10. feb 2015

@veronikax Kupovala som z lekarne a stali okolo 7 Eur, sa mi zda, ze to bola znacka Women, oni maju aj tehu testy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre