Spontánny potrat. Po akom čase pohlavný styk?

mimi28
25. júl 2008

caute 🙂
aj ked som tu 1.krat,o tejto stranke som pocula uz skor,aj som vas citala,ale neprispievala som.chcela by som sa opytat tych zienok,ktore prekonali spontanny potrat,po akom case,je mozne mat pohlavny styk.POZOR!nechcem vediet kedy sa mozme opat snazit splodit babatko,chcem vediet kolko sa nesmieme milovat. dakujem vam za prispevocky 🙂

mimi28
autor
25. júl 2008

neviem ci som tu spravne 😕

kveta
25. júl 2008

Si tu správne, len tu nie je momentálne nik, kto by Ti vedel poradiť.

mimi28
autor
25. júl 2008

KVETKA,dakujem budem to sledovat 🙂

cukruska1920
25. júl 2008

mimi...mozte sa milovat hned

bambi7
25. júl 2008

ahoj som po dvoch a mne povedali ze po prvej menstruacii lebo je vsetko otvorene amoze hrozit infekcia tak ja som pockala ale poznam babule ktore za 3tyzdne

lauritka
25. júl 2008

ahoj. prve dva az 3 tyzdne urcite nie..ako pise bambi, kvoli infekcii, ani kupat sa nema, len sprchovat. potom uz zalezi na tebe, ako sa budes citit 🙂 .

mimi28
autor
25. júl 2008

cukruska,bambi,dik za odpovede....
my sme asi po 2tyzdnoch 😕
bambi-mas pravdu pocula som o tom,dufam ze mi nic nehrozi.gyndos ma dovolenku,coskoro za nim zajdem.v pondelok by som mala mat mn.uvidim co a ako..
takze ty bambi mas s tym skusenosti...prezila si to co ja,je mi to luto 😨 teraz sa snazite?alebo si uz tehotna??

mimi28
autor
25. júl 2008

lauritka 🙂 dakujem aj tebe za odpoved

bambi7
25. júl 2008

ja som 3 mesiace po...... ale teraz sa snazilkujeme mesiac 🙂 mali sme proste smolu boli sme na vsetkych vysetreniach od genetiky,endokrinologie.hematologie a krv.vysledkoch a sme obaja ok tak proste smola ale neva ja sa nevzdavam vsetkym drzim palce nech sme coskoro tehulky drzim palce 🙂

bianca
25. júl 2008

mne bolo povedane ze po 4 tyzdnoch koli infencii

mimi28
autor
25. júl 2008

jeee vy ste zlatunke baby..
precitajte si moj prispevok VSETKYM SNAZILKAM-kupte si psika 🙂

kukutska
27. júl 2008

Mimi28, ja som bola nedavno na kyrete kvoli zamlknutemu potratu a tam bolo odporucanie nekeksovat 2 tyzdne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre