Aké ráta dĺžku tehotenstva táto tehotenská kalkulačka?

petaxi
27. jún 2011

Ahojte,
chcem sa opytat - tato tehotenska kalkulacka:

http://tehotenstvo.academy.sk/

rata dlzku tehotenstva od prveho dna poslednej mestruacie. Neviem teda, ze v ktorom tyzdni uplne som 😀 Poslednu menstruaciu som mala 23. 5. 2011, pravdepodobne som otehotnela 5. 6. Podla tejto kalkulacky som v piatom tyzdni. Ja ako ratam tak ratam som v tretom - ako to teda je?

Dakujem 🙂

anjelicek26
27. jún 2011

Si tri tyzdne tehotna - ale tehotenske tyzdne sa rataju podla poslednej menstruacie, takze piaty tehotensky tyzden, inak to lekari nevedia oznacit. Casto sa tym posuva datum porodu pri dlhych cykloch, kde bola ovulacia neskor. Ale to nevadi, na ultrazvuku v 12. tehotenskom tyzdni (to su tie, ktore sa pocitaju od poslednej menstruacie) - ti termin porodu este raz upravia podla velkosti babatka, takze ziaden strach. Termin porodu ti vyrataju spravne.

ianitka
27. jún 2011

ano - rata od prveho dna PM a tak to rata aj lekar....
ked si na tej stranke blizsie pozriet - popis toho, co sa deje v jednotlivych tyzdnoch - tak 1. a 2 . tyzden sa"nedeje nic"

zewa11
27. jún 2011

Aj ja som ten prípad,že som otehotnela neskôr a zo začiatku mi to rátali podľa menzesu.V 20týždni merali bábätko a posunuli mi to presne podľa mojich výpočtov,vedia snáď čo robia,miery ich nepustia 🙂 .

gubcikova
27. jún 2011

na tej kalkulačke je aj približný dátum pôrodu.mne píše napr.že do druhého trimestra by som mala prísť až 27.7 ako rátam tak rátam take je to pekne o 2 týždne posunuté teraz som 8+5tt takže 9tt o 2 dni budem už 9+0 čiže 10 a tam mi píše,že až za mesiac budem v 2trimestri.a nerátam podla PM pretože ani doktor nevie kedy som menštruáciu,ale už pozeral podľa sona

eeffka
27. jún 2011

Ahoj no ja tak podobne je mi zle jak by som bola minimalne v 3mesiaci 🙂 no a ako ratam podla tych kalkulaciek tak som v 5 alebo 7t. 😖

ivkakivka
12. júl 2012

táto kalkulačka sa mi zatiaľ zdá najpresnejšia 🙂
http://www.pregnology.com/due-date.php

lucka1987
12. júl 2012

dlzka tehu sa pocita od prveho dna kedy si dostala menzes. .. ale plod je stary o dva tyzdne menej cca . rataju to tak vsetci, nie len lekari. mne ta kalkulacka vypocitala termin poropdu a marek sa narodil presne nan.

janulka1413
28. júl 2013

mne sa zda byt tato najlepsia http://tehotenstvo.academy.sk/

baletka8
6. apr 2014

ahoj beriem antiku a uzivam ju ale priatel sa do mna spravil mozem otehotniet ?co mi poradite ? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre