Ako ste splodili bábätko?

bubinko83
23. feb 2012

Mam na mysli aka bola vaša cesta k dietatku ,pretože mne dodnes nieje znamy pojem "ušlo nám" 😀 .Nerozumiem tomu ,lebo v dnešnom svete je tolko antikoncepcie že každy ma na vyber tej najlepšej pre neho.Nechapem ako sa može niekomu tehotenstvo pritrafit. My sme dieta chceli a ked nechceme tak sa chranime. 😉

lula26
23. feb 2012

Kto zažil krásne, spontánne, vášnivé milovanie, pochopí.

katecameron
23. feb 2012

tak to ti poviem uslo nam pritrafit nerozumiem ved je tolko antikoncepcie tak to by si nas prípad fakt nepochopila :D po 2detoch napriek chraneniu sa mame krasneho synceka ziadna antikoncepcia nieje 100percentna a podotykam bol splodeny na 8DC cize aj to bolo kvazi superzazarak 😀 😀 😀 😀 😀

bubinko83
autor
23. feb 2012

@katecameron 😀 ved prave že niekedy su to take vzacnosti ,vidiš ako tvoj pripad . Je mi to strašne zaujmave že niekto sa snaži a nejde to a niekto otehotnie aj počas uživanie antikoncepcie.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akeber362007
23. feb 2012

Ja som sa aj chránila 🙂 ( Dana ) a otehotnela som aj tak 😅 , dnes mám 4 r dievčatko 🙂 nemrzí ma počatie berem ako dar 🙂

dajna11
23. feb 2012

nuž ludske telo je velká neznáma,kolegyna dva krát otehotnela den po menzese,svokra mala danu a mes.jej tvrdili že je prechladnutá,dnes to prechladnutie má rokov🙂...niektoré páry aj ked su obaja zdraví,prosto spolu mať dieťa nemožu...ja som deti chcela,boli plánované a veru som ssa ich aj načakala🙂

lucinocka
23. feb 2012

tazko a krvopotne :D

csina
13. aug 2012

@bubinko83 ver never... ušlo nám... 😀 😀 😀 teda toto tretie.. prvé šlo ako tak, druhé už zubami nechtami niekoľko rokov márnej snahy a tretie....? fakt nám kvapka v tej konečnej eufórii ušla..no načo brať v manželstve antiku, keď sa ľúbime a deťom sa v podstate až tak nebránime, len sme..neplánovali...?. 😀 😀 😀

reanda
13. aug 2012

nie kazdy berie antikoncepciu... my sme tiez neplanovali a tiez nam "uslo" 🙂 .. ja v tom nevidim problem, pride mi to prirodzene, ked zijes v stalom vztahu... dnes by kazdy vsetko len planoval.. '... pak druhe dite.. a pak dovolena v jugoslavii ' 😀

lypka
13. aug 2012

nikdy som antiku nebrala a ani nebudem, Veronku sme chceli a vdaka Bohu sa nám podarila hned na svadobnej ceste, druhé akože plánujeme o rok v lete, ale bola by som rada keby nám "ušlo" aj skôr 😀

marya
13. aug 2012

my sme obe deti planovali, ale antikoncepciu som nikdy nebrala a ani nebudem...my sa riadime podla plodnych a neplodnych dni a zatial mame dve planovane deti a neplanovane zatial ani jedno 😅 takze uz 5 rokov nas tato metoda nesklamala 😉 planujeme este aj dalsie deti, takze ak by sa aj nahodou "podarilo", tak budeme len radi 🙂

mandarinka34
15. mar 2013

my sme si nase zabiatko priniesli z dovolenky,prietel si este robil srandu ze ideme po babatko.

azbestica
15. mar 2013

neznamena, ze ked sa dieta pritrafi,ze ho nechces.....nam sa pritrafilo, a vsak bolo planovane, ale asi az tak za 5 rokov 🙂
a ako bolo splodene....no to sama netusim, lebo v tej dobe ziaden styk nebol 😕

sssimi
15. mar 2013

Tak nám sa obe pritrafili 😀 . S prvou som otehotnela mesiac po vysadení antikoncepcie. Pôvodne sme chceli ešte pol roka počkať. Lenže mm to vzal do svojích rúk a keďže z každej strany počúval o plodných a neplodných dňoch a ja som mala 4 dni pred menzesom, tak sa krásne "vyšantil". Ja som samozrejme netušila čo má v pláne a čakala som, že si dá pozor ako si dával celý mesiac. A bum-Sárka je na svete.
Lili sa nám taktiež pritrafila na dovolenke. Po prvom pôrode som mala pol roka danu, ale tá mi vypadla a pol roka sme fungovali na prerušovaní. Na dovolenke sme tak fungovali naďalej. Dokonca som mm povedala či si nespravíme malého Mallorcana, ale staršia nám to neumožnila. A ja som už bola 2 dni tehotná z prvého dovolenkového prerušeného sexu týždeň pred ovuláciou!!!
A môžem ja za to, že na mňa stačí osemenené slipy hodiť a som tehotná??? Nikde som čítala, že neplánované deti sú najkrajšie 😉 Tým nechcem nijak provokovať 😀 😀 😀 Ja som proste za obe moje neplánované dcérky maximálne šťastná a aj keď som dúfala, že "prácu" aspoň na druhom bábätku si viac užijem, tak nelutujem 😉

natalienka12
15. mar 2013

@sssimi absolútne súhlasím, veľmi pekne si to napísala, život a láska dvoch ľudí predsa nie je len o linajkovaní života, ako sa vraví, človek mieni, pánboh mení.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre