Ako zistím, či to bude chlapec alebo dievča?

31. jan 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
adnil5551
10
Registrovala sa 17. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 16 príspevkov. Má 7 priateľov. Sekule, okres Senica.
 poradte či máte niake skúsenosti niektoré čo ste čakali bábetko napr ako večší jeden prsník alebo guľaté bruško ja sa neviem už dočkať emoticonalebo či pri dievčatku je viac zle ako pri chlapcovi ..ďakujem emoticon
21. nov 2011 o 15:30  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
vejinka
10
Registrovala sa 10. decembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 25963 príspevkov, 3 albumy a 1 inzerát. Má 30 priateľov. Okres Liptovský Mikuláš.
 podla toho ci pri sexe(splodeni) mas na nohach ponozky...ja som mala dva krat a dva krat mam chlapca emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
21. nov 2011 o 21:24  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
heni79
3
Registrovala sa 10. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 2350 príspevkov a 71 inzerátov. Okres Pezinok.
 Pozrieš sa, keď sa narodí. emoticon

Ja som mala chuť na sladké - bolo dievča.
Mala som hrozné problémy s pleťou - dievča berie krásu a bolo dievča.
Mala som špicaté brucho - mal by byť chlapec.
A zle mi nebolo ani raz.
Atď..
Ultrazvuk ti povie.
Ale.... mám známych, ktorí vedeli na 100%, že bude Peťka. Podľa ultrazvuku. A Paľko bude mať už dva roky. emoticon A z ružových vecí už vyrástol. emoticon
21. nov 2011 o 21:22  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulu19
29
Registrovala sa 26. augusta 2008 na modrykonik.sk. Pridala 2801 príspevkov, 4 albumy a 1 inzerát. Má 54 priateľov. Okres Levice.
 @vejinka aj ja som mala ponozky a mam chlapca emoticon emoticon emoticon emoticon asi sa nabuduce vyzujem aby bolo dievca emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
21. nov 2011 o 21:27  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jasminet
3
Registrovala sa 4. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 6027 príspevkov a 7 inzerátov. Má 5 priateľov.
 sono je takmer 100% emoticon inak je to stale len 50:50 emoticon
21. nov 2011 o 15:53  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anicka1981
4
Registrovala sa 20. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1830 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Prešov.
21. nov 2011 o 22:39  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirkave
73
Registrovala sa 26. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 995 príspevkov, 2 albumy a 132 inzerátov. Má 37 priateľov. Trnava, okres Trnava.
 podla cinskeho som chlapec a aj moja prva dcera je chlapec emoticon
26. nov 2011 o 22:14  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
heln
2
Registrovala sa 10. februára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 4469 príspevkov. Má 5 priateľov.
 zábavná otázka....
ja som nemala ponožky a mám dievčatko emoticon emoticon emoticon , keby som to bola vedela...... takže na budúce ponožky....
a s tým prsníkom je to ako? lebo ja mám jeden väčší, ale preto, že som mala malinkého psa a nosila som ho v ruke emoticon
bolo mi zle, vadili mi pachy, pupáky mi nezmizli, bruško som mala guľaté, ale najviac sa mi páčilo keď som stretla jednu známu a povedala, že mám guľaté bruško, že to bude dievča a o päť minút som stretla inú a tá povedala, že mám špicaté a bude to chlapec.... emoticon emoticon emoticon
27. nov 2011 o 23:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elephant
Registrovala sa 29. januára 2009 na modrykonik.cz. Pridala 857 príspevkov. Praha, Česká republika.
 Podľa mňa sú to len povery. Zle mi bolo pri každom tehotenstve viac než pri predchádzajúcom, brucho vyzeralo rovnako, chute som mala pri každom dieťati iné...

Počkaj si na UTZ, tam sa to dozvieš s väčšou pravdepodobnosťou emoticon
21. nov 2011 o 15:50  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mucosolvan_junior
5
Registrovala sa 19. októbra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 42 príspevkov.
 U gynekológa.
22. nov 2011 o 10:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
akika722
100
Registrovala sa 12. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 20541 príspevkov a 97 inzerátov. Má 71 priateľov.
 ani sono nieje 100% emoticon
bola som na 3Dčku 2x mi povedali že dievčatko-mam chlapca emoticon
pri prvom tehu-chute na slané,pikantné a nehorazna chuť na mlieko-z toho bol syn emoticon
druhe tehu-chute na sladkeeeeeeee,gulate bruško-z toho bol zase syn emoticon
takže podla toho sa riadiť neda emoticon
22. nov 2011 o 10:15  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nasta197
30
Registrovala sa 14. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 343 príspevkov a 1 album. Má 52 priateľov. Lipt. Štiavnica, okres Ružomberok.
 he he he to to som aj ja riešila emoticon emoticon podla všetkééého mala byť -Natálka aj doktor povedal a nakoniec v 8 mes. ostal Jakubkooo emoticon takže podla mna je to na BOHU čo nadelí emoticon a mi to nijak neovplivníme emoticon a teba lubiť svoje dieťatko už od počatia či je chlapec alebo dievča
1. jan o 16:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
huxy
50
Registrovala sa 8. decembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1228 príspevkov a 64 inzerátov. Má 41 priateľov. Hnúšťa, okres Rimavská Sobota.
 mne počas tehotenstva nebolo ani raz zle,ak nerátam jedenkrát čo mi uškodila bryndzová polievka /odvtedy ju nechcem ani cítiť/.stále som mala chuť na sladké /bežné sladkosti/,žiadne iné divné chute.a taktiež som mala strašné vyhádzaný chrbát vyrážkami.ja som si od začiatku myslela,že budem mať dievčatko.moj gynekológ mi tvrdil,že to bude chlapček-podľa odoziev srdiečka.na sone nebolo nikdy vidieť,lebo bábo bolo stále otočené tak riťkou.až 4 dni pred pôrodom mi dr.v nemocnici povedala,že podľa nej to bude dievčatko.moja mama šla na druhý deň rýchlo kupovať zlaté naušničky emoticon a veru,narodilo sa dievčatko.
22. nov 2011 o 09:55  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andrejka1974
54
Registrovala sa 4. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 3675 príspevkov, 2 články a 13 inzerátov. Má 29 priateľov. Okres Bratislava.
 neda sa to presne zistit este pred narodenim emoticon emoticon emoticon u mna fungovalo az do tohto tehotenstva ked mi bolo zle prve tri mesiace bolo to dievcatko ked mi zle nebolo bol to chlapec teraz mi zle nebolo a cakam dievcatko emoticon emoticon emoticon a na ultrazvuku sa chlapci vzdy hned vytasili s pindikom a slecny az skoro do konca otocene chrbatikom alebo prekrizene nozky schovavali sa emoticon emoticon emoticon ale zaklad je ked je babatko zdrave ja mam 3 synov 1 dcerku teraz bude dalsia stav sa troska vylepsi takze rady su zbytocne treba sa tesit z toho co bude nech je to len zdrave
22. nov 2011 o 10:53  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ajca123 (33 r.)
49
Registrovala sa 29. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 832 príspevkov a 2 inzeráty. Má 28 priateľov. Okres Bratislava.
  • Riško, 2500g,47cm, 10:302 roky a 3 mesiace
  • Filipko, 3320g, 50cm, 4:354 roky
  • Patko, 3050g, 50cm, 11:488 rokov
 Ahoj to su len babske reci ohladne bruska a prs a na co mas chut emoticon
Chod si spravit test pohlavia do Genetonu a budes vediet na 90% co to bude emoticon
Ja mam doma dve kotuhy (chlapcov) a tretieho budeme mat co skoro doma emoticon to bude zabava emoticon a ako to s nima zvladnem
A ja som vedela na 100% percent co nosim pod srdcom emoticon lebo viem aj ze moj drahy robi iba chlapcov
22. nov 2011 o 11:02  •  3 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zaneta08
11
Registrovala sa 14. júna 2011 na modrykonik.sk. Pridala 183 príspevkov a 109 inzerátov. Má 34 priateľov. Okres Košice-okolie.
 Ahoj, mne to vypočítala kolegyňa podľa metódy obnovy krvi Vraj sa krv v tele matky aj otca obmieňa každých sedem rokov a kto má pri oplodnení novšiu krv také bude pohlavie. Napríklad ja som mala 34, manžel 39, 34:7=4, zvyšok 6-ročná krv matky, 39:7=5, zvyšok 4-ročná krv otca a naozaj máme chlapca. Sadlo mi to aj na dve skoršie tehotenstvá. Tak si to skús vypočítať, mne to vyšlo, ale na 100% mi to potvrdil ultrazvuk.
22. nov 2011 o 11:17  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katka.ott
12
Registrovala sa 18. novembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 4440 príspevkov a 24 inzerátov. Má 22 priateľov. Petržalka, okres Bratislava.
 podla cinskeh kalendara som mala mat chlapca. na utz potvrdili 2x dievca. mam 2x dievca. takze cinsky kalendar je pre zabavu, pripadne vychadza na 50%
100% mas az po porode.

znamej tiez tvrdili na utz, ze bude mat dievcatko - meno vybrate, vecicky po starsej sesricke na chystane a maju Jurka emoticon
22. nov 2011 o 15:24  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
liv1
20
Registrovala sa 4. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 5119 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Bratislava.
 Dala som si spraviť test z krvi v Genetone v Bratislave a v 14 tyzdni som vedela že bude dievčatko. Svokor gynekológ mi povedal, že keby nevedel že dievčatko, povedal by mi že chlapček. Ale to bol stále len nejaký 15. týždeň. Známej celý čas hovorili že chlapček a narodila sa im Laura emoticon . Aké prekvapenie...
21. nov 2011 o 21:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nibiru
135
Registrovala sa 12. júna 2007 na modrykonik.sk. Pridala 2296 príspevkov a 20 inzerátov. Má 49 priateľov. Ruzinov, okres Bratislava.
 no ja som to zistila az pri porode emoticon mala sa uspesne na kazdom sone schovavala:o)
22. nov 2011 o 10:54  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terinka2013
65
Registrovala sa 7. januára 2012 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 36 príspevkov, 1 album a 47 inzerátov. Má 39 priateľov. Okres Ružomberok.
 vtipné čo sa všetko navraví emoticon ja sa neviem dočkať kedy sa mimčo narodí, vtedy budeme vedieť na isto emoticon škoda len, že je žltých a zelených vecičiek tak málo...
23. júl 2012 o 21:50  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katecameron
22
Registrovala sa 1. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 2683 príspevkov a 25 inzerátov. Má 20 priateľov. Okres Zvolen.
 takychto tem je tu vela teraz ma just nenapadnu nazvy ale ziadna ti neda zaruku skor len ze ked ti byva zle je vacsia pravdepodobnost ze bude dievca ale u mna najviac zle mi byvalao pri synovi napr.ked je babatko na lavej strane maternice je vacsia pravdepodobnost ze bude chlapec napravo zas dievca atd...
21. nov 2011 o 15:34  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mysenac
6
Registrovala sa 15. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 475 príspevkov. Má 11 priateľov. Okres Ilava.
 ahoj, mne bolo pri Kristínke viac zle, vracala som v jednom kuse...pri Maťkovi to bolo viac v pohode, nevracala som vôbec emoticon a hovorí sa, že dievčatá "uberajú na kráse" - keď som čakal Maťka, všetci mi hovorili, že som opeknela a pri Kristin som bola prvé mesiace vyhádzaná na tvári a dosť...no a potom ešte vraj tvar bruška - pri chlapcovi je tak dopredu (keď sa niekto na mňa pozrel zozadu pri prvom tehotenstve ani nebolo vidno, že som tehotná) a pri dievčatách ide to bruško aj do bokov... emoticon ale samozrejme treba brať tieto znaky s rezervou emoticon
21. nov 2011 o 15:42  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megi1989
17
Registrovala sa 20. júna 2008 na modrykonik.sk. Pridala 296 príspevkov. Má 12 priateľov. Gbelce, okres Nové Zámky.
 @adnil5551 No, mne nebolo ani v jednom tehotenstve ani raz zle ( starší je chlapček, mladšia dcérka ) , a pri Kristínke som mala vkuse chuť na slané a štipľavé jedlá ( čo sa vraví skôr na chlapcov ) . A bruško, tvar som mala asi v oboch prípadoch rovnaký - dopredu, len pri dcérke bolo väčšie ( mala 4,5kg ) . A dievčatá že uberajú na kráse, a chlapci pridávajú ? No mne sa zdá že synček mi ubral na kráse, a dcérka pridala - aspoň ohladom vlasov - pri dcérke mi asi ani jeden nevypadol emoticon No tak neviem - možno som Ťa poplietla, ale ja tak či tak neverím na takéto spôsoby zistenia pohlavia. Si v 18tt - asi o 2 tyždne by si mala mať ultrazvuk, a tam už možno pohlavie uv idíš - mne v 20tt povedali že bude dievčatko ( a to bol obyčajný ultrazvuk ) . A pri chlapcovi som zasa dokonca nevedela - ani n a jednom UZV sa neukázal emoticon emoticon
21. nov 2011 o 15:57  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ollski
4
Registrovala sa 11. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 1479 príspevkov a 58 inzerátov. Má 10 priateľov. Okres Žilina.
 http://www.geneton.sk/slu_prenatal.html emoticon emoticon ...pohlavie sa moze urcit uz v 12.tt
ani ultrazvuk nie je na 100%, my sme mali mat aj 2-he dievcatko a.....bol to chlap emoticon
21. nov 2011 o 21:34  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
oriesok
32
Registrovala sa 18. januára 2007 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 2181 príspevkov, 3 albumy a 5 inzerátov. Má 24 priateľov. Okres Ružomberok.
 ja som tiež do konca nevedela, čo budeme mať.. môj doky mi na obyčajnom sone povedal, že to vyzerá na dievčatko.. o 3tt sme boli na 3D ale tam bolo malé také akčné, že sme to nestihli zachytiť.. ale podľa tváričky usúdil doktor, že to bude chlapček.. a narodila sa nám nádherná princezná.. emoticon
21. nov 2011 o 21:42  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petra1303
4
Registrovala sa 9. októbra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 1445 príspevkov a 3 albumy. Má 11 priateľov. Rakúsko.
  • Marco2 roky a 2 mesiace
  • Sofia5 rokov
 Mne to vyslo v oboch tehu ten test na tehotenstvo.academy.sk emoticon
21. nov 2011 o 22:55  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dolyjalu
Registrovala sa 27. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 17 príspevkov.
 vraj sa to dá podľa tvaru pupku. ked je dnu-dievča, von - chalan. U mna to sedelo aj u kamošky.
27. nov 2011 o 14:24  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
28. nov 2011 o 06:45 • stanislavao
fotoportrét
fotoportrét
didi19
Registrovala sa 26. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 124 príspevkov a 347 inzerátov. Má 2 priateľov. Okres Rožňava.
 Ja som nemala ponožky a mám chlapca haha emoticon emoticon emoticon emoticon

A teraz vážne.Zoberieš prsteň-ale upozorňujem MUSÍ byť tvoj je jedno aký ked máš obrúčku tak najlepšie ale tvoju(raz som to robila kamoške a povedala mi že to nepasuje tak som sa opýtala či je to jej prsteň a ona že nie lebo stratila tak jej dala mama a na jej mamu to pasovalo emoticon emoticon emoticon )
Takže zoberieš prsteň dáš na nitku(najlepšie ale dá sa s hocijakou šnúrkou) a nad dlaňou 3x zvyhneš hore a po dlaň(nedotkni sa dlani)takže hore dole 3x a držíš potom nad dlaňou ked sa kýve z boka na bok-chlapec ked krúži dookola dievča. potom zasa hore dole 3x a dozvieš sa či budeš mať aj dalšie deti a akého pohlavia budú.

Ešte jeden príklad -Robila som inej kamarátke tá ma 2 synov a s priatelom dúfali v tretie tak ma poprosila nech jej skúsim vveštiť či ano tak som jej povedala že ona mať už nebude ale jej priatel ano dievča-po asi troch rokoch sa rozišli a našla si priatela ktorý má dva dievčatá takže dalšie už neplánuje a či má jej expriatel to ešte nie.

Je to tiež velmi starý spôsob a funguje skúšaj raz sa to začne dookola opakovať a naučíš sa to -niekomu to ide hned niekomu nie
1. jan o 15:03  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucymk
4
Registrovala sa 23. februára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 167 príspevkov a 24 inzerátov. Má 7 priateľov. Valaliky, okres Košice.
 ja mam doma dve baby.pri prvej som kazdy den do 3mesiaca komunikovala zo zachodom a pri druhej som zvraciala iba raz,ale to asi preto ze som bola nenasitna a prejedla som sa emoticon
12. jan o 20:52  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danula1238 (33 r.)
2
Registrovala sa 24. júna 2013 na modrykonik.sk. Pridala 25 príspevkov a 227 inzerátov. Má 1 priateľa. Okres Nové Zámky.
  • M2 roky a 6 mesiacov
  • S8 rokov
  • R11 rokov
 Určite si nekupuj testy na určenie pohlavia, ja som si takýto kúpila a vyšlo mi dievča a mám chlapca. Moje dve kamarátky si ho tiež kúpili, obidvom vyšli dievčatá a majú synov. Je to podfuk.
12. jan o 20:59  •  3 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mata90
11
Registrovala sa 1. februára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 153 príspevkov, 1 album a 39 inzerátov. Má 11 priateľov. Okres Námestovo.
  • s2 roky a 7 mesiacov
  • s4 roky
 ja mám dvoch chlapcov, pri prvom mi bývalo zle, ale mala som peknú pleť, špicate bruško, a pri druhom som nevracala ani raz, no som oškaredela, mala som hroznu pleť aj vlasy, a guľaté bruško, tak na toto by som neverila sú to len povery emoticon
12. jan o 21:08  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bianca
19
Registrovala sa 14. januára 2005 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 12667 príspevkov a 4 albumy. Má 43 priateľov. Bardejov, okres Bardejov.
 tesne po si treba uvarit caj.Ak vecusko po naliati vriacej vody vyplava tak to bude dievca a ak ostane na dne bude to chlapec :D
12. jan o 21:10  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miskamiky
13
Registrovala sa 30. júla 2011 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 3 príspevky. Má 32 priateľov. Okres Trenčín.
31. jan o 14:12  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikolet_89
18
Registrovala sa 29. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1546 príspevkov a 29 inzerátov. Má 28 priateľov. Okres Bratislava.
 vyskusaj cinsky kalendar pocatia, mne a aj vela babam okolo mna to vyslo emoticon daj si do googlu emoticon
21. nov 2011 o 15:52  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katka3012
13
Registrovala sa 20. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 574 príspevkov a 18 inzerátov. Má 12 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 podla mna su to tiez len povery,ale v neskorsom stadium tehotenstva ti to 3D povie na 100% percent emoticon
21. nov 2011 o 21:05  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelicefo
90
Registrovala sa 17. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 3683 príspevkov. Má 56 priateľov. Okres Trnava.
 sono. emoticon

neverim na tie povery emoticon
21. nov 2011 o 21:26  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
abriela
47
Registrovala sa 30. januára 2007 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 9295 príspevkov, 1 album a 4 inzeráty. Má 66 priateľov. Sever, okres Košice.
 Moje odsledovane skusenosti - nevolnosti byvaju pri chlapcoch.Ale vynimky potvrdzuju pravidlo emoticon
21. nov 2011 o 21:28  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
salma22
8
Registrovala sa 15. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1142 príspevkov, 2 albumy a 14 inzerátov. Má 13 priateľov. Okres Ružomberok.
 uz v dvanastom tt vedia povedat co to je ci chlapcek alebo dievcatko my sme boli na 3d v nejakom 13tt a povedal co to bude emoticon
21. nov 2011 o 21:31  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
madamebutterfly
6
Registrovala sa 29. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 98 príspevkov, 1 album a 1 inzerát. Má 8 priateľov. Okres Košice.
 Ja ked som bola na ultrazvuku v prvom trimestri uz vtedy mi doktorka povedala ze ma taku skusenost ze babo ked sa vela hybe ze je aktivnejsie tak je to chlapcek aj vtedy mi naznacila ze uvidime ale ze ona si mysli ze chlapcek a pravda, je to chalan a dokonca citim uz asi od 15 tyzdna pohyby neustale a aj teraz je mimoriadne aktivny.
21. nov 2011 o 21:32  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kuratko
12
Registrovala sa 9. decembra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 286 príspevkov a 52 inzerátov. Má 10 priateľov. Okres Trnava.
 u mna to bolo tak ze ked som cakala chlapca chutili mi slane a masite jedla, pri dievcatku sladke jedla. a pri chlapcovi som mala pigmentovu ciaru cez brucho a pri dievcati nie.
21. nov 2011 o 21:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luba142
15
Registrovala sa 29. novembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 4778 príspevkov a 99 inzerátov. Má 35 priateľov. Skalica, okres Skalica.
 takze mne bolo zle pri prvej dcerke menej ako pri druhej, brucho som mala len dopredu u obidvoch, hybali sa ako superakcne obe rovnako,a este na pri prvom tehu mi na utz vraveli, ze to vyzera na dievca takze som bola 50:50 do konca tehu emoticon
21. nov 2011 o 21:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slniecko2
1
Registrovala sa 18. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 559 príspevkov a 2 inzeráty. Má 3 priateľov.
 a ja ze preco mam dvoch chlapcov-a to som mala tie ponozky emoticon a teraz to zrejme bude tiez chlapec. neexistuje jednoznacne pravidlo ale moja svagrina si to zistovala este pred sonom tak ze zavesila krizik na retiazku a dala nad brucho- zevraj ak je to dievcatko tak sa zacne tocit po chvili do okola a ak chlapec tak iba zo strany na stranu- ale moze to byt aj naopak lebo si to nikdy neviem zapamatat. ja som to neskusala lebo som sa chcela nechat prekvapit.
21. nov 2011 o 21:41  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pici
19
Registrovala sa 10. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 12825 príspevkov. Má 59 priateľov. Okres Senec.
 geneton.sk 70 eur, odobratie krvi a do par dni vies na isto :D
21. nov 2011 o 22:34  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenka311
17
Registrovala sa 13. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 769 príspevkov, 3 albumy a 32 inzerátov. Má 7 priateľov. Okres Ilava.
 sono.. - mne to gynekológ povedal okolo 14týždňa a vždy mi to len potvrdil..
Alebo si na pamiatku daj spraviť 3D - robí sa to okolo 22týždňa a je tam krásne vidieť mimi, ešte budeš mať aj pamiatku - u nás to stojí 35EUR.
A tým poverám neverím, mne všetci hovorili že to bude chalan, mala som chuť na kyselé, mala som špicaté brucho, že vraj som opeknela... no a je to baba... emoticon Ešte aj veštica mi hovorila, že je to chalan ako buk emoticon
A pri sexe som ponožky nemala - že by to fakt bolo tým??? emoticon emoticon
21. nov 2011 o 22:44  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adunka73
16
Registrovala sa 7. septembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 386 príspevkov. Má 7 priateľov. Kristianstad/Krnov, Švédsko.
 tak ja jsem mela kazde tehu uplne jine,jiny tvar bricha,jinou plet,jine chute....a pokazde se narodila baba emoticon emoticon emoticon na jedinem ultrazvuku kolem 19tt mi pokazde rekli,ze to bude baba a pokazde se strefili.
21. nov 2011 o 22:47  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarina_k11
Registrovala sa 17. júla 2006 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 118 príspevkov a 21 inzerátov. Okres Senec.
  • Martinko3 roky
  • Adamko6 rokov
 My sme mali obaja s manzelom pri prvom tusaka, ze to bude dievcatko... Dodnes mam od neho odlozeny mail, ktory zacinal: "Caute, baby moje milovane..." aj podla cinskeho kalendara malo byt dievca a sup: chlap ako buk. Ja uz tymto metodam neverim...emoticon I ked keby mi niekto zarucil, ze by bola baba, necham sa na tretie nahovorit...emoticon))
22. nov 2011 o 10:59  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ba80
9
Registrovala sa 3. januára 2008 na modrastrecha.sk. Na modrykonik.sk pridala 3053 príspevkov. Má 34 priateľov. Bratislava.
 pri malej mi podla brucha vsetky stare baby tvrdili, ze bude chlapec... ale aspon vysla podla toho cinskeho... mala som zlu plet a nechut na maso...
teraz cakame chlapca, podla cinskeho nevysiel a zeriem vsetko (ale ponozky som nemala)... emoticon emoticon emoticon

...ale citila som to u oboch odzaciatku... emoticon
22. nov 2011 o 11:06  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajka0211 (27 r.)
25
Registrovala sa 24. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 123 príspevkov, 2 albumy a 98 inzerátov. Má 33 priateľov. Okres Košice.
  • *ALEX* narodeny 17.07.2011 o 15.25 hod v 38 tt + 5 d, 3370 g a 47 cm2 roky a 9 mesiacov
 vsetky povery a kalendare atd su blbosti. Ja ked som sa prihovarala babetku ze moja, moja..citila som sa divne..takze som hned vedela ze spravne je moj moj :D
22. nov 2011 o 11:10  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kvetula2109
1
Registrovala sa 22. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 31 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Banská Bystrica.
 podla tej krvi sme to pocitali aj my,mala som 23,manzel 28 23:7=3 takze 2 rocna krv, 28:7=4 0 takze mal novsiu krv a aj som mala male brusko,spicate,co byva pri chlapcovi,manzelova sestra mi vestila so zasnubnym prstenom podla toho ako sa zacne krutit na snurke nad dlanou, ked sa zacne tocit do O znamena chlacek ked sa kyve z jednej na druhu stranu znamena dievca,mne sa tocilo,mal byt chlapec,tak isto ma palila velmi zaha,co moja mama mala pri chlapcoch ked cakala, malicke sa nam ukazalo mesiac pred porodom,dovtedy kazdy tvrdil ze bude chlapec,iba moj manzel hovoril ze on robil dievca,velmi tuzil po dievcatku a je to dievcatko emoticon...takze su to iba povery vsetko..skor by som dala na tvoju intuiciu,ja osm vzdy chcela mat chlapca,neviem preco( asi preto ze maju lahsi zivot,myslim si to) bolo to tak dovtedy kym som neotehotnela,po prvom sone ked bolo potvrdene ze je v brusku mimi tak moje pocity sa naklanali na zenske pohlavieemoticona chcela som dievcatko,asi to bolo tym ze v brusku bola uz slecna a nie chlapcek emoticon
22. nov 2011 o 11:32  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rena30
Registrovala sa 22. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky.
 No ja keď som čakala prvé bábo,tak mi nebolo vôbec zle,mala som okrúhle bruško a každý mi hovoril ako som opeknela.Dokonca sme boli aj na 3D sone a tam nám doktor povedal,že to bude dievčatko.A máme dievčatko.teraz som v 7 mesiaci tehotenstva,prvé dva mesiace mi bolo ukrutne zle,ale bruško mi ide skôr dopredu,ale nieje špicaté,boli sme tiež na 3D a vyzeralo to tiež na dievčatko.Záha ma páli aj teraz aj v prvom tehotenste.Tak sa necháme prekvapiť.Dokonca na sone v 30 týždni nám doktor povedal,že to naozaj vyzerá na dievčatko.No,necháme sa prekvapiť emoticon
22. nov 2011 o 15:15  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miti
5
Registrovala sa 18. apríla 2008 na modrykonik.sk. Pridala 74 príspevkov a 164 inzerátov.
 no v tomto tyzdni je uz 100% sono!!!!!
22. nov 2011 o 15:17  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
poleva
10
Registrovala sa 27. júna 2007 na modrykonik.sk. Pridala 2934 príspevkov a 15 inzerátov. Má 19 priateľov.
 aj ja von a dvaja chlapci emoticon
27. nov 2011 o 14:25  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankako (32 r.)
18
Registrovala sa 31. augusta 2009 na modrykonik.sk. Pridala 12325 príspevkov a 1 inzerát. Má 27 priateľov. Okres Prievidza.
  • Oliverko8 mesiacov a 3 týždne
  • Vaneska4 roky
 @lulu19 @vejinka..tak toto skúsim aj ja,aby bol chlapec emoticon
27. nov 2011 o 14:29  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katrinka8
3
Registrovala sa 18. novembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 2325 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Martin.
  • Tomáško5 mesiacov
  • Terezka3 roky
 Mne vsetci vraveli, ze mam rozziarenu plet, ziarivejsie oci a lesklejsie vlasy a zozadu nebolo vidno, ze som tehotna. Zle mi byvalo, ale nemala som ziadne chute - ani na sladke, ani na kysle ci ine. A mame dcerku emoticon Podla mna su tieto veci teda riadne povery a istotu mas jedine vtedy, ked sa uz babo narodi emoticon Samozrejme okrem amnio - ale tomu sa radsej vyhnut emoticon
27. nov 2011 o 23:17  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
henulienka
24
Registrovala sa 27. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 493 príspevkov a 36 inzerátov. Má 23 priateľov. Okres Komárno.
 Zakaždým mi bolo rovnako v tehotenstve - teda výborne a pojedla som tony ovocia. Akurát pri Riškovi mi hovorili, ako som opeknela a mala som omnoho väčšie brucho už od začiatku. Ale tak on bol aj je taký náš malý sloník emoticon

A tuším som mala tiež ponožky emoticon už som nebola tak romantická ako na začiatku emoticon
28. nov 2011 o 04:40  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
teada
1
Registrovala sa 3. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 365 príspevkov. Má 3 priateľov.
 mne pri prvom tipovali dievca, lebo som mala velikeeeee brucho ale len brucho a spicate a bol to chlapcek..teraz cakame druhe, som v piatom mesiaci, brusko mi narastlo vacsie este ako pri prvom, tiez ide do spica, je mi rovnako ako pri prvom,tak som zvedava ci to bude opat chlapcek..ale podla menenia krvi, co je kazdych 7 rokov by to malo byt dievcatko a podla cinskeho chlapcekemoticonten cinsky mi pripada dost usmevne, len pre pobavenie, neverim tomu, a je mi aj jedno ci bude chlapcek ci dievcatko, len nech je zdravucke, ale zvedavost, joj ta zenská vlastnostemoticon))
28. nov 2011 o 14:05  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sakura77
16
Registrovala sa 28. septembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 14432 príspevkov. Má 24 priateľov.
 mne bolo priserne zle pri oboch,brusko som mala skoro rovnake akurat pri druhom troska vacsie,cinsky kalendar mi nevysiel,tvar desna pri oboch-jedine uzv na 100%,idealny cas bude teraz okolo 21tyzdna emoticon
28. nov 2011 o 14:08  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanina724
Registrovala sa 23. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 26 príspevkov.
 Mne najprv vsetci tipovali chlapca.Doma aj v robote.Len jedna kolegina dievca.Povedala,pozri sa na seba,vsetko ti ide do bokov! A mame slecnu.
28. nov 2011 o 20:50  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marmete
1
Registrovala sa 26. júna 2012 na modrykonik.sk. Pridala 269 príspevkov. Bratislava, okres Bratislava.
 Jedine ultrazvuk vysledok priblizi a vlastne aktualne uz aj cez krv vedia zistit ake pohlavie to bude, ale tu krv musia testovat iba zeny, lebo ak to robi chlap, moze zmenit sam pohlavie. Ale mne to vobec nevadi, ved v obdobi, ked mama rodila mna, ziadne taketo vymozenosti neboli a prekvapko az na zaver, ze co to vlastne bude. Ale moja svokra ma taku teoriu, ze ak sa dieta pocne pred svadbou, tak to bude dievca, ak po svadbe tak chlapec emoticon
23. júl 2012 o 22:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetka32
Registrovala sa 13. apríla 2013 na modrykonik.sk. Pridala 34 príspevkov. Okres Levoča.
 ja spravila na googli na cinskom a vyslo dievcatko a potom som tu tukla od jednej slecny a tiez to bol ten isty kalendar len ina stranka a tam vyslo chlapec ta neviem glupocina:DDD
17. okt 2013 o 21:32  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucinkab
58
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 722 príspevkov. Má 33 priateľov. Okres Banská Bystrica.
 my sme chceli chlapca emoticon Mala som aj ponožky emoticon čo ma ani nenapadlo že to má "suvis" emoticon priatel mal novšiu krv emoticon opeknela som, brusko mam dopredu emoticon a sme sa tešili, že konečne prvý chalan do rodiny.... dala som si urobiť geneton v 11+1 a vyšla baba emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon tak uvidime či nám gyn 20.11 v 21tt na 3D/4D potvrdí babu emoticon On nevie, že mi vieme emoticon
24. okt 2013 o 11:39  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denise.v
4
Registrovala sa 9. mája 2009 na modrykonik.sk. Pridala 59 príspevkov a 70 inzerátov. Má 14 priateľov. Okres Levice.
 podla činskeho by som mala mat prveho chlapca a druhé dievča a mám dvoch chlapcov a aj podla krvi prvý vychádza,ale druhé by malo byt dievča :môj vek pri oplodnenì 31:7=4 zostatok 3 a manželov vek 33:7=4 zostatok 5
1. jan o 15:38  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mylove321
Registrovala sa 2. decembra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 111 príspevkov. Okres Košice.
 mne mama povedala, ze pri mne mala svetle chlpky na bruchu a pri bratovi tmave, tak vedela, ze ja budem dievca...
a navyse pri mne strasne zvracala a pri bratovi nie. co som uz citala a pocula, tak v tehotenstve sa neda riadit ziadnymi beznymi vecami, ked ma jedna take tak druha to moze mat uplne naopak...cize podla mna naj je vybrat mena pre obe pohlavia uvidiet pri narodeni, napriek ultrazvuku. urcite by som sa nan nespoliehala, lebo uz som velakrat citala, ze sklamal...aj pocula od kamosiek...
3. jan o 18:10  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simi222
1
Registrovala sa 9. augusta 2012 na modrykonik.sk. Pridala 39 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
 no,ja mam2 dievčata,pri jednej mi bolo zle ,pri druhej nie,ale čo viem určite,ked chutia citrusove plody a nektarinky určite bude dievčatko emoticon
3. jan o 18:22  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirkapatko
Registrovala sa 2. januára 2014 na modrykonik.sk. Pridala 3 príspevky.
 Kup si v lekarni TEST NA URCENIE POHLAVIA. Je to spolahlive a zistuje sa to na rovnakom principe, ako ked si robis tehotensky test.. Ja som si to chcela tiez kupit, len to pred 2 rokmi stalo 30 eur.
11. jan o 14:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anetkaadamko
2
Registrovala sa 13. marca 2012 na modrykonik.sk. Pridala 624 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Trenčín.
 je to všetko blbosť.......... emoticon náhoda
31. jan o 16:21  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronicka1901
9
Registrovala sa 16. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 670 príspevkov a 83 inzerátov. Má 10 priateľov. Okres Žilina.
 Hmmm, mne bolo cele tehu zle, ale plet som mala super, celkovo mam dobru plet, ani v tehu sa to nezmenilo. Takze u mna 50:50. Neporadim, len pockat na ultrazvuk.
31. jan o 16:23  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mayyyyka
1
Registrovala sa 20. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 54 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
 Pridám aj ja svoju skúsenosť emoticon Prvého mám chlapčeka, bolo mi na začiatku tehotenstva menej zle, chute som mala rovnaké aj pri chlapcovi aj pri dievčatku,ktoré čakám teraz, akurát teraz na konci tehu mi viac chutí sladké emoticon ale čo som si všimla je že pri chlapcovi som zarastala oveľa viac a chlpky mi rásti rýchlejšie a boli tmavšie emoticon a ešte aby som nezabudla robila som si v 10 tt ten test na určenie pohlavia a vyšla mi baba emoticon
31. jan o 16:32  •  Páči sa mi to