Biela tekutina z bradaviek. Čo to je?

frndolinaa
19. jún 2012

ahojte babulky
ak mi vyteka z obidvoch bradaviek biela husta tekutina čo to znamena?

nefertitka
19. jún 2012

a si tehotna?ja mam ten isty problem a tehotna nie som uz tri a pol roka 😒
vraj to moze byt aj zvyseny prolaktin,ale aj nieco vaznejsie. Treba ist k dr. Aj ja sa chystam
ak si tehu, tak je to kolostrum🙂

ava11
19. jún 2012

to znamená jediné...koniec ☹ (jedine že by si bola tehotná, v tom prípade je to kolostrum) 😀

strapco13
19. jún 2012

ak si tehu tak kolostrum, ak si po porode tak mlieko
ak ani jedno..nastiv gynekologa

rainbow0508
19. jún 2012

Aj ja som to mala a tehu som nebola...bola to (aspon u mna) zvysena hladina ktorehosi hormonu a ten sposoboval, ze sa mi tvorilo akoby mlieko...ale nic vazne...len mi upravili inymi hormonmi a liekmi tie hladiny a bolo ok...ale kazdopadne, radim testik...a uvidis 😉

zigzag
19. jún 2012

ja mam to iste, ale netecie mi to same , musim stlacat dvorec ako pri odstriekavani mliecka, a maly je odstaveny uz pol roka, a ja stale mam akoze mlieko,aj ked je to slane a velmy huste,,,,, nemala som niake zapaly pocas dojcenia a maly sa odstavil sam,,,, takze neriesim, asi este hormony.....

anjelicek26
19. jún 2012

Ak si nie tehotna - mas asi vysoky prolaktin - na gyndu a potom k endokrinologovi
Ak si tehotna - tak je to kolostrum
Ak si po porode - tak je to mlieko.

poleva
19. jún 2012

coca cola ... 😀

lucka1987
19. jún 2012

frndolina.. " je to cervene a tece mi to do gatiek " ... fakt musim byt sprosta ale nedalo mi to . ak by som sem dala tuto otazku poloviva odpovedi by bola " utekaj na pohotovost" nakolko by si mysleli, ze som tehu a krvacam.. ale tehu nie som, teda myslim, a je to obycajny menzes..
chcem tym povedat len tolko, ze nevieme, ci si tehotna, alebo ci si po porode, alebo ako to vlastne je a tak sa ani neda poriadne odpovedat na tvoju otazku... .. mas len 3 moznosti.. ak si tehu , je to kolostrum.. ak si po porode je to mliecko, ak nie si tehotna su to hormony najpravdepodobnejsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre