Kde nájdem tabuľku na výpočet tehotenského týždňa?

sya
18. nov 2011

dievcata viete mi poradit kde by som zohnala neaku tabulku na presny vypocet tyzdna aj s dnami? u doktora som videla take koliesko kde sa to da pozriet ale neviem sa knemu dopatrat.

jahody11
18. nov 2011

@sya http://tehotenstvo.academy.sk/index.php nie je to sice tabulka ale ti to pekne vypocita presne podla poslednej menstruacie tyzden a den v ktorom si....

sya
autor
18. nov 2011

@jahody11
dakujem, praveze podla toho mi to ukazuje 24tt a tu na modrom koniku 25tt

dena9999
6. feb 2015

@jahody11 ...vypočíta to presne tak ako aj dr....mne to tak vypočítalo 🙂

dena9999
6. feb 2015

@sya aj mne na MK počíta vždy o týždeň viac 🙂

bambulka2015
6. feb 2015

@sya
http://www.ivf-bbn.de/index.php?id=71

Mne tu vypocitalo presne ako moj gyn. 😉 Na MK ani nijaky zaznam nemam aby ma to neirritovalo.

jankapo
6. feb 2015

@sya tehotenstvo.academy ti da udaj, ze si (v mojom pripade dnes) napr. 26tyzdni a 6 dni....inak napisane (aj to co udavaju lekari si 26+6....to znamena ze mas ukoncenych 26 tyzdnov tehotenstva a aktualne si v tom 27tt- to, co udava MK....si v 27tt (aj ked neukoncenom, ale uz si v nom :D) aspon ja to tak chapem 😉 od zajtra som 27tt+0- cize uz mi konik zahlasi, ze som v 28tt (a ma pravdu) 😵

bambulka2015
6. feb 2015

@jankapo ano presne tak to je. Ja som si to dala vysvetlit od odbornika. Ja som teraz 15+4 cize 16tt.
do +6 je este predchadzajuci tt-tyzden, +7 neexistuje, nastupuje uz +0 a to je uz dalsi tt-tyzdnen.

Cize ako si pisala:
26+6 je 27tt
27+0 je 28tt

stemfal
8. apr 2015

Prosim Vas,je mozne,aby som dva roky po porode mala vytok z jednej bradavky,teda v juli bude dva roky.Dakujem za odpoved.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre