Orgazmus počas spania

lulu551
25. okt 2013

Ahojte,kedze mam rizikove tehotenstvo,tak mam sex zakazany a tym padom vyhybam sa aj orgazmom,lenze v poslednom case mam casto eroticke sny avzdy,ked sa zobudim mam pocit,ze som po orgazme,myslite,ze nieco take mozne??

lucinka1104
25. okt 2013

ja som čítala, že v sne je možný orgazmus takže isto áno ale po 36 tt už môžeš lebo potom cez šestonedelie zase nič (( 😉

tinki
25. okt 2013

@lulu551 ty máš zakázaný sex, nie orgazmus..
kvôli mechanickému dráždeniu krčka maternice. Záchvevy po orgazme pôrod nespustia.

A či si mala alebo nie..to musíš vedieť ty..hádam nechceš, aby sme ti povedali, či hej, či nie..Ale fantázia nemá hranice.

lulu551
autor
25. okt 2013

@lucinka1104 ta ja uz abstinujem par mesiacov,tak uz to sestonedelie bude pre mna hracna,len uz mi z toho tak sibe,ze az..🙂

lulu551
autor
25. okt 2013

@tinki nemyslela som otazku tak,ze sa vas pytam,ci som ho mala,len ze ci je neico take mozne,mat ho zo sna.. Ja neviem,mne okamzite ako zakazala sex,som dostala blok uz aj pred orgazmom,tak preto sa radsej mu vyhybam,ale asi sa mi to v tych snoch nedari🙂

desantana
25. okt 2013

@lulu551 ano, je to mozne.

usacek79
25. okt 2013

@lulu551 no tomu ver, ze je to mozne 😉 orgazmy vo sne su navyse meganajlepsie 😉 par som ich v tehu zazila (zial len v tehu...) a teda budila som sa na ne, takze viem, ze boli skutocne, kiez by som si ich vedela vysnivat na poziadanie 😀

orgazmus je pre tehu velmi v poriadku, nie je absolutne ziadna hrozba, prave naopak, tak si to uzivaj 😉 a naozaj si neboj si ho pripadne privodit aj sama, ako tu je uz napisane - zakazany mas sex kvoli drazdeniu krcka penisom, nie kvoli orgazmom..

lulu551
autor
25. okt 2013

@usacek79 fuuuu,takze niesom jedina s takoutou skusenostou🙂)ja neviem,mozno to vsetko zazivam kvoli tej abstinencii od sexu,lebo este v zivote som take chute nemala ako teraz a ja si pre istotu odopieram aj orgazmus,ale od gynekol.som nezistovala,ze ako to s tym je,lebo som si myslela,ze tym,ze po orgazme mi stvrdne brusko,tak tym sa stahuje maternica a to moze vyvolat potom kontrakcie...

nivi
25. okt 2013

je to mozne, ja mam tiez niekedy orgazmus zo sna

anjelik2509
25. okt 2013

@lulu551 jasné, že je to možné, ja momentálne v milostnom živote existujem len na tom 😀 si to "odkrútim" v noci vo sne, s manželom a mám pokoj 😀 a ako píše @usacek79, sú fakt brutálne 😀

maca_p
25. okt 2013

@usacek79
@lulu551
@anjelik2509 aj ja xeeeem 😀 , ale teda bez teho....

anjelik2509
25. okt 2013

@maca_p mňa nikdy nenapadlo, že sa mi niečo také bude stávať 😀 Ale on je to fakt ako naozaj, normálne aj v spánku cítim také šklbanie tam dole 😀 sranda 😀

darkabarka23
25. okt 2013

ano,je to možné,ja ho tiež mávam.. 😉

zita19
25. okt 2013

@anjelik2509 je to lepsieeee!!! A neda sa z toho otehotniet!!!

kubkatka
25. okt 2013

jasné, že je to možné, aj ja som mávala 🙂

vivinka26
25. okt 2013

ja keď mám vážne životné problémy, na orgazmus ani nepomyslím 😉

dominika_sk
25. okt 2013

Myslim že sa to do tejto diskusie presne hodi. Viete čo je chlap ? Zbytočna koža okolo penisu 😀

mimka11111
26. okt 2013

@lulu551 neviem, čije to možné,...párkrát som to "zažila", resp. neviem čo to bolo,ale viem, že ked som sa zobudila, bola som z toho sna fest vzrušená 😅 😀 ....myslím ale,že takéto niečo ti určite nemôže ublížiť, a ni bábätku nie 😉

miku1
26. okt 2013

@lulu551 Jasné, že je to možné 🙂 Pekne si to uži 🙂

linda20111
26. okt 2013

@lulu551 Ano, je to mozne aj ja to mam raz za cas (nielen v tehotenstve) :D :D Uzi si to 🙂 Babatku to neublizi neboj sa a rano sa zobudis s usmevom na tvari 🙂 🙂 🙂

zuzkalujza
26. okt 2013

Ja mávam tiež a dosť často 🙂 aj napriek tomu, že s priateľom žijeme veľmi aktívny sexuálny život. Mávala som aj tehotenstve, tiež som bola na rizikovom a všetko bolo v poriadku 🙂 Určite sa nemáš čoho obávať.

anjelik2509
26. okt 2013

@zita19 presne tak 😀

myawilkinson
8. júl 2014

hej 🙂 ja to tiez mavam a dost casto v prvom trimestri som sa ale budila stym, ze som hned po orgasme dostala poriadny krv do brucha asi bol silny alebo co... tak teraz vzdy uz ked to ide sa normalne ana to zobudim stym , ze sa zlaknem , ze pride zase ten krc,,,, ale uz nepride :Duz je to len prijemne

zienkajanka
1. nov 2014

tiez sa budím v noci v orgazme a mam bolesti, ale za chvilu to prejde, stava sa mi to často, som 16tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre