Po koľkých dňoch od oplodnenia sa vajíčko uhniezdi?

salamandra119
14. feb 2012

Chcela by som sa opytat po kolkých dnoch od oplodnenia sa zvykne vajičko uhniezdit a ako sa to prejavuje... mala som nechranený styk prvý den v mesiaci a potom už len 10 dni pred tým ako som mala dostat menstruaciu...ta mala prist okolo 20 neviem to presne pretoze nemavam pravidelny cyklus...taktiez som mala nechranený styk aj 18teho...asi 23 alebo aj pozdejsie som namiesto menstruacie spinila...ktore z týchto pokusov je ten najpravdepodobnejsi tremin pocatia?

brita
14. feb 2012

Oplodnene vajicko sa teda stava embryjkom a uhniezduje sa medzi cca. 8.-10. dnom od oplodnenia. Bud sa to neprejavi nijak alebo slabym spinenim.

lucka1987
14. feb 2012

no po 5-7 dnoch . a fyzicky navinok sa to neprejavuje nicim. niekedy dochadza k spineniu. vsetko to zalezi od toho kedy mavas plodne dni.. a aky pravidelny mas menzes. najpravdepodobnejsie je otehotnienie na 13 - 18 DC ale ako pisem kadza zena je ina a ma inokedy plodne dni...

raza
14. feb 2012

fuuu, tak to môže byť hocikedy.. nie každej žene vypočítaš plodné dni tabuľkovo.. respektíve máloktorej.. ono je asi jedno, kedy presne, lebo ak si tehu, tak neskôr ti doktorka podla sona povie predpokladaný termín počatia.. ale vzhladom na formuláciu tvojej otázky ty chceš asi vedieť presný dátum kvôli tomu, aby si vedela určiť otecka 😨 to nemyslím v zlom, len mi to tak pripadá..
tak na 100% ti to doktorka asi nepovie..
ak som správne pochopila, menštruácia ti nedošla, len si špinila a nič viac.. hmm, asi si si mala dať radšej diskusiu, tu nemôžeš odpovedať na otázky, ak sa ťa bude chcieť niekto spýtať a poradiť ti.. 🤐

nibiru
14. feb 2012

5-11 dni trva uhniezdenie ako u koho napriek mojmu stalemu 2r.sledovaniu ovulacie atd... som ani ja nedokazala urcit kedy nastalo oplodnenie vobec mi to nesedelo umna bolo uhniezdenie cista cervena krv na jednu vlozku potom nic a bolo to 24dc.

katren
14. feb 2012

u mna by to bolo toho 18-teho, Misko sa nam "podaril" 2 dni pred mrchou, co som si bola ista, ze sa nemoze nic stat a aha 😀
ale nevieme presne tvoj cyklus, kedy mavas ovulku....tazko radit 😖

ivx
19. nov 2014

ahojte, ja som mala poslednu mrsku 30.10....zvyknem mávať 28-32 dnovy cyklus.....so snúbencom som bola od 13 do 17.11 a uz dnes 19.11 mam slabe spinenie ....mohli sme sa trafit do ovulacie a mozem byt tehotna? neviem ci to spinenie mam chapat ako uhnezdnenie ......lebo prvy nechraneny styk bol toho 13.11....dakujem co si myslite? 🙂)

bombulka666
27. mar 2015

Ahojte babulky... Kedy ste mali úplne prve príznaky, mali ste ich ešte pred očakávanom ms? Ja mám 6dní do ms... V utorok som mala krvacanie a spinenie, ktoré trvalo pár hodin, večer už nič... Teraz mavam bolesti v podbrusku také čudné a kde sadnem, lahnem tak driemem... Dnes totálne vystavena a nemám byť z čoho... Poprosim len normalne odpovede, rady, či vlastne skusenosti, ďakujem. 🙂

zuzannaaa
30. mar 2015

Bombulka666 ahojjj je tu niekde forum kde si zeny pisu prve priznaky a uhneznenie ....... Ale podla toho co vravys budes mamina 🙂 To s tym unavenim mammaj ja neviem ci z roboty alebo co ale ja som bola taka omacka ze som spala aj poobede 1-2 hodky... A to som aj tak isla skoro spat a aj tak ... Le uz to preslo ...... Vo stvrtok uz budes vediet ,,,, tak si nerob zbytocne stres .... Lebo ked si mrchu nedostanes ......,,, a je to. A ked niemsi tak mrcha pride ..... Ak drzim palce ,,,,,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre