Tehotenstvo hneď na prvý pokus

dudus16
5. máj 2012

Ahojte, chcela by som pocut vas nazor na to ci je mozne otehotniet hned na prvy krat. S priatelom sme sa zacali snazit v polovicke aprila a uz tyzden mam take zmiesane pocity v sebe a hlavne mi byva tak cudne. Vzitote mi takto nebolo ako za posledny tyzden. V stredu ocakavam mrsku tak som zvedava. Chcela som len vediet ci niektora otehotnela hned. dik za nazor 😉

kajuska09
5. máj 2012

@dudus16 je to mozne....poznam pary, ktorym to hned vyslo. tak drzim palce 🙂

pacica
5. máj 2012

nam sa to podarilo na prvy sup 🙂sice bol mesiac predtym,ze pred menstruaciou sme vyskusali prvykrat nechraneny sexik a nic z toho nebolo,ale ved ani sa necudujem,ale o dalsi mesiac som si testovala ovulaciu a som momentalne 9 tt 🙂 sice je to pocitane od posl.mrchy ale ked by som to pocitala od ovulky tak by som bola len v 7 tt,takze da sa jasna vec 🙂

janie80
5. máj 2012

@dudus16 ahoj, jasne, ze sa to da... 🙂 aj ked u nas to neskoncilo dobre, otehotneli sme na prvy sup... 😉 velmi drzim palce... Len ta prosim, drz sa pri zemi, lebo celu mrchu potom preplaces... Taaaaake mraky priznakov som uz mala, ako nemaju vsetky tehule sveta dokopy a zatial tehu nie som... 😔 drzim vsetky palce, nech mrsina nedoje... 😉

janulkan
5. máj 2012

@dudus16 vysledok nasho pokusu - este ani nie snazenia - ma momentalne 6 mes 🙂 takze je to mozne 😎

danjelca
5. máj 2012

ano vyšlo nám to🙂)

latvia
5. máj 2012

@dudus16 ano, dokonca neplanovane 😅

estterka
5. máj 2012

aj nam vysiel prvy pokus 😉

dany1986
5. máj 2012

aj nam to stale vyslo na prvy krat 😉

hranolka22
5. máj 2012

ja som tretíkrát tehotná a zakaždým keď sme si povedali,že ideme "nato" tak to vyšlo hneď 😀 takže určite je to možné,držím palčeky nech vám to vyjde k vašej spokojnosti 😉

poisonblu
5. máj 2012

ja som takto otehotnela 2 krat..sme si povedali, ze teraz a bolo...prve tehu skoncilo potratom, druhe si pekne uzivam 🙂

dara76
5. máj 2012

Ja mam obe deti na prvy pokus, takze je to mozne 😉 .

dudus16
autor
5. máj 2012

dakujem velmi pekne za nazor, tak uvidim cez tyzden ci pride mrska alebo nie, no nemusela by prist 🙂

kacsik
5. máj 2012

Nám to tiež vyšlo na prvý pokus, vysadila som tabletky, vyskúšali sme novú posteľ v novom byte a bolo 🙂 Tak držím palce aby to aj tebe vyšlo 🙂

martaniana
5. máj 2012

Náš malý sa podaril hneď 1. mesiac snaženia a druhé (čakáme) sa podarilo na 2. mesiac snaženia 🙂

lentilka29
5. máj 2012

ja som otehotnela na druhy den co som vysadila antikoncepciu...lekar povedal,ze sme s manzelom mimoriadne plodny par. 🙂 mame 1 dieta a viac uz neplanujeme

natalia777
5. máj 2012

@dudus16 ahoj aj nam nas druhy poklad vysiel na prvy pokus 🙂 🙂 🙂

nadulka88
5. máj 2012

Tiez nam to vyslo na prvy sup.. To si ale mala vidiet mojho chlapa aky bol hrdý na svojich "borcov" 😀 😀 😀 😅

dudus16
autor
5. máj 2012

to som necakala ze vas bude tak vela co sa to podarilo hned na 1.sup 🙂

k_a_j_k_a
5. máj 2012

@dudus16 ahoj, je to mozne, nam sa tak podarila mladsia 🙂

kika1111
5. máj 2012

@dudus16 my sme našu malú splodili tiež na prvý výstrel...dokonca prvý mesiac po vysadení antikoncepcie, ktorú som brala 7 rokov... 🙂

len.petra
5. máj 2012

mladšia bola na prvú šupu 😅

andelok
5. máj 2012

nam to vyslo na prvy sup tiez

bacula
5. máj 2012

U nas na prvý sup, v oboch prípadoch 🙂)!

ivuska6
5. máj 2012

aj ja som otehotnela na prvy sup

marianca
5. máj 2012

ja mám dvoch synov a obidvaja boli plánovaní a na prvý šup 😉 takže určite áno🙂

jezibosorka
5. máj 2012

@dudus16 aj nam sa podarilo na prvy sup 😉

happy8051
5. máj 2012

obe deti planovane, obe na prvy sup 🙂

emily_666
5. máj 2012

tiež na prvý pokus, po vysadení HAK

luciferkax
5. máj 2012

nám to vyšlo takto dvakrtá :D nie je problém :D

majka1981
5. máj 2012

patrime tiez do tejto skupiny: otehotnela som na prvy sup 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre