Váš názor na podobu bábätka, ktorá sa dá chytiť do rúk

babities
22. mar 2015

2D, 3D, 4D ultrazvuk sú pre nás už bežné a dostupné diagnostické a zobrazovacie metódy.
Na ich základe je už možné vytvoriť podobu vášho bábätka tak aby ste si ju mohli chytiť do rúk.

Budúce mamičky, chceli by ste sa sa toho tešiť doma aj vy? a možno ukázať aj rodine?

lavinis
22. mar 2015

@babities ani nie

kristofka213
22. mar 2015

@babities nie,nechcela a ani vlastne neviem,čo si mám o tom myslieť :-/

katarina644
22. mar 2015

@babities ty brdo, to co je? uz fakt nevedia co vymysliet. ako nechapacka. ale pohoda, ked niektori to chcu, nech maju.

majka99999
22. mar 2015

@babities a naco? Mali sme par foto z morfologickeho uzv toho mensieho, to mi stacilo, ked sa narodil, podobal sa. Ved to dieta budem mat onedlho v naruci, naco vystavovat plod? 😀 Ale tak mna sa toto uz netyka.

zabina27
22. mar 2015

mne to pripada trochu morbidne, ani neviem preco... aj tie odliatky ruciciek a noziciek 😀

lavinis
22. mar 2015

@zabina27 strašidelné,,,, 😀

margarita
22. mar 2015

nie, nie a este raz nie 😝

dejnas
22. mar 2015

fotku áno, ale toto NIE 😅

pribinak
22. mar 2015

Robíš si reklamu?

babities
autor
22. mar 2015

@pribinak. Zauimaju ma nazory na taketo "novinky"

veroni111
22. mar 2015

no ja som mala taku foto,ze by sa to ani nedalo....

lienka2407
22. mar 2015

Juuj to je strasne :(

maslenka47
22. mar 2015

@babities teda, mne sa nepacia ani tie 3D/4D fotky, vacsina deti na tom stejne nevyzera ako v "reklame", ale ako kopa zemiakovej kase.... A toto je uz fakt nechutne

kaktusik
22. mar 2015

Podla mna to je uplne sisi... nic take by som nechcela... pomaly si budeme 3d tlacit aj to co sme vytlacili na zachode... pardon za porovnanie, ale obcas sa mi zda, ze ludia od rozumu odchadzaju.... 😒

katrinka8
22. mar 2015

No, mne sa to tiež zdá "trochu" nechutné... Nie, nechcela by som to, nepáči sa mi to. Zase nejaké zarábanie na tehuľkách, maminách a deťoch... ☹

sissy27
22. mar 2015

@babities som si myslela, že tie torty z kategórie tehotenské brucho / novorodenec / obrovský penis / chlpatá škatula sú vrchol nevkusu, ale toto je ťažká konkurencia...

lucianakoniku
22. mar 2015

Mne toto pride asi take "normalne" ako zozrat po porode placentu, sorry za vyraz.

veron20ka
23. mar 2015

mne sa ten nápad páči, a nepŕide mi "nechutný" 😝

piacere
23. mar 2015

Všetko je to vec názoru a vkusu. Pre niekoho sú nechutné aj fotky pozitívnych testov. Pre mňa sú nechutné iba v prípade, ak sú sfotené priamo na kelímku s močom 😅 (aj také som tu videla)....
Ale zase aby som takýto odliatok živého dieťaťa nazvala nechutným.... prečo? Súhlasím s tým, že je to zbytočnosť a peniaze vyhodené doslova hore komínom, ak by si to niekto dal urobiť, ale ak chce a má na to, tak nevidím dôvod tváriť sa, že si vytlačí na 3D skeneri svoju práve vylúčenú včerajšiu večeru, to už je podľa mňa prirovnanie dosť "cez"....
Ale ako píšem, podľa mňa - škoda peňazí. Ono v tehotenstve je žena nadšená z každého zavlnenia brucha, potom to reálnym životom s reálnym dieťaťom v postieľke opadne a pri druhom/treťom dieťati prestáva chápať potrebu fotiť si brucho v každom tehu mesiaci, ani fotky z utz jej už neprídu také "ňuňu" ako pred pár mesiacmi 🙂

Ak si robíš reklamu, tak smelo do toho, som si istá, že zisk mať budeš 🙂

simca06022011
23. mar 2015

Zbytocne a zvlastne.. urcite by som si to v obyvacke nevystavila 🙂 Ako sa skor napisalo... take strasidelne 🙂)) Ani nasledne by sa mi to asi nechcelo skladovat ako "sevenir", ved tolko sa toho pri dietati nazbiera ;)

alias313
23. mar 2015

Je to krasne.Take netradične.Určite by som to chcela.

tichanska1
23. mar 2015

pripomína mi to múzeum voskových figurín...Za mňa určite nie...

lavinis
23. mar 2015

@tichanska1 to si vystihla

horana
23. mar 2015

Boze ja pri tom ranajkujem, fuj toto mi nerobte, uplne ma striaslo. 😝

timeab
23. mar 2015

nie, fotka, video fajn ale toto už je moc

katrinka8
23. mar 2015

@sissy27 - tak teda to sú novoty - tehotenské brucho a novorodenec torty som ešte nevidela 😀 No čo už ľudia za voloviny vedia vymyslieť!

terezka1947
23. mar 2015

@babities nie...radsej si pockam s radostou a realnym dotykom,ked uz bude na svete

lunedi
23. mar 2015

No podla mňa je to zvláštne, ale I pekne. Tak zvláštne pekné 😂 ale tak keby som mala takúto spomienku asi by sa mi to aj páčilo ale ta strašná sivá farba tej hmoty. Nedá sa vymyslieť iná? 😀

luta13
23. mar 2015

...nic proti vkusu, ale toto je ozaj pre mna nechutne, aby som si chytala podobu vlastneho dietata v zmensenej velkosti...pripada mi to ako potrat keby som drzala v ruke - fuj...3D fotky uznavam, to ano, na to sa da pozerat, no toto je zbytocny a odradzajuci vymysel doby...☹

sendy182
23. mar 2015

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre