Bábätku prestalo biť srdiečko v 8. týždni. Je to už 3x

tinky09
8. júl 2013

Doktor si to nevie vysvetliť vsetko v norme ani náznak problému babo sa vyvíjalo bilo mu srdiečko a dnes na sono uz nebilo. Gestany vak v pohode, hormonálne vyvazena, ale mame v rodine tfombofiliu, bola som na vysetreniach uz mam vysledky a nie su dobre, lebo mam dalej objednala. Mate niekto nieco podobne?? Ako dalej som zufala a nechce sa mi žit

sarafortuna
8. júl 2013

@tinky09 ak je aj u teba trombofília, tak treba Fraxiparin prípadne Anopyrin. Mali by to riešiť na hemato... viac sa ale asi robiť nedá 😔
mnohé kočky však vďaka pomoci z hematologie v pohode donosili bábätká.

jaruska8
8. júl 2013

@tinky09 Ahoj. 😒 Verím, že sa cítiš zle, ale verím, že to je na dobrej ceste a že sa odhalila príčina missedov a začneš s liečbou a dočkáš sa bábätka!! Držím palce...

mirka200
8. júl 2013

viem o čom píšeš,ja som potratila 2 krát a potom ma čakali vyšetrenia a našli mi n iečo na hematologii a odvtedy tam chodím,potom som otehotnela chodila som na pravidelne kontroly brala som celé tehu anopyrin a mám krásneho zdravého synčeka a teraz som opäť tehu a dúfam,že všetko je v poriadku,neboj dočkáš sa len bez liekov to nepôjde 😉

sara20
8. júl 2013

@tinky09 nebojkaj stastie sadne aj na teba.ja to poznam ten pocit.len kumne bol osud este krutejsi,vzdy boli vo vajcovode,tie strelili,potom otrava krvy.my zeny sme silne 😉 😉 😉 😉 😉 😉

rachel36a
8. júl 2013

@tinky09 súcitim s tebou aj mne sa to už stalo viac krát... ale raz sa to podarí, ak ti našli príčinu tak riedenie krvy by malo pomôcť, mne na príčinu neprišli vôbec... držím palčeky nech si silná...

kveta
8. júl 2013

@tinky09 Moja znama zazila to, co Ty. S injekciami fraxyparinu ma napokon dve deticky. Drz sa.

tinky09
autor
8. júl 2013

@sarafortuna Noo dufam, ze aj ja budem ta stastna a budeme mat raz babatenko. Lebo fakt som uz na tom dost zle

tinky09
autor
8. júl 2013

@jaruska8 dakujem pekne za podporou

tinky09
autor
8. júl 2013

@mirka200 Miruska a si sa aj nejak musela preliecit?? Kedy ste sa potom zacali snazit o babo?? Bola si aj na cisteni po tych stratach??? A kedy si potom zacaa brat tabletky???

tinky09
autor
8. júl 2013

@sara20 sary a uz mas babo?? To ma strašne mrzi ale nesmieme to vzdavat

tinky09
autor
8. júl 2013

@rachel36a ako to ze neprisli??? Kolko krat sa ti to uz stalo??? A bola si na akych vysetreniach??? Lebo my sme uz prešli Snad vsetky. Sme obaja v poriadku tak cakam Co bude na tej hematologii

tinky09
autor
8. júl 2013

@kveta kveti a nevies kedy si zacala pichat tie injekcie a ako dlho čakali na babo???

mirka200
8. júl 2013

@tinky09 ano bola som na čistení v nemocke,tak druhý krát som potratila v decembri a potom som začala chodiť po vyšetreniach žiadne lieky nič som nebrala až v marci som neplánovane otehotnela,že sme to vtedy jednoducho neplánovali,tak gynekolog mi nasadil do 12tt duphaston a potom po 12tt mi hematologička nasadila anopyrin,velmi som sa bála,lebo v príbalovom letáku je napísané že to nesmú užívať tehotné,ale ved lekárka asi vie čo robí a tak všetko prebiehalo v poriadku,celé tehotenstvo na pravidelné odbery a 2 týždne pred pôrodom som mala anopyrin vysadiť a tak sa stalo tiež strach som mala ale dopadlo to v poriadku 2 dni po termíne som porodila zdravého chlapčeka 🙂 a teraz som tiež otehotnela neplánovane a tiež už beriem anopyrin,ale možno si budem aj pichať injekcie uvidi sa aké budú výsledky,takže držím palčeky a hlavne nemyslieť tak nato,je to ťažké,ale stojí to zato ja som rada,že budem mať dve zdravé deti,ale viac už neplánujem 😉

tinky09
autor
8. júl 2013

@mirka200 mne by moja aj jedno stacilo aby bolo zdravucke a narodilo sa nam. Samozrejme ak ich bude aj viac nevadi, len mech Su tu. Ja som objednana na 18 k hematologicke uz po vysledky tak som zvedava Co to bude. Snad budem mat stasticko ako ty.

rachel36a
8. júl 2013

@tinky09 za posledné dva roky tri krát, a predtým tiež ale to už bolo dávnejšie a pritom jedno dieťa mám úplne bez problémov....a teraz už ani nemôžem otehotnieť... robili nám infekčné, hematologiu, hromonálne profili, genetiku aj imunologiu a všetko v poriadku, vrátanie genetiky odumretého mimča...teraz mi tiež doporučujú pichať fraxiparín a brať prednison , ale ako hovorím už sa mi nedarí otehotnieť a rapídne sa mi od posledného missedu v 8/2012 zmenili výsledky krvy k horšiemu tak už nás čaká len posledná šanca a to je IVF, tak dúfam že sa to podarí... už teraz stimulujem, tak koncom mesiaca by sme mali ísť na OPU a ET

mirka200
8. júl 2013

@tinky09 ale určite budeš mať štastie,pýtaj sa hematologičky či budeš môcť mať detičky a kedy,záleži od výsledkov daj vedieť čo a ako si dopadla 🙂

sante81
8. júl 2013

@tinky09 ja som prisla o prcka koncom 13tt, dnes mam 2 zdravé krásne deti. vyplač sa, nedus to v sebe, porob všetky potrebné vysetrenia a ak ti smiem poradit, v prvom rade byt v pohode čo sa tyka psychiky. všetko prebolí, len to chce čas. drzím palce, čas plynie u všetkych rovnako, takto za rok, budes rátat tyždne do pôrodu, zelám len to naj.

sara20
8. júl 2013

@tinky09 mam 5r dcerku a 2 odvtedy mam problem.teraz uz len cez ivf bude babo.

tinky09
autor
8. júl 2013

@sante81 musim sa s tym vysporiadat cim skor to viem.uz som si tym presla. Zacneme s manzelom zase chodit na tury a vylety a tak prideme na ine myslienky

lucinocka
8. júl 2013

@tinky09 jednoznacne v dalsom tehu musis na injekcie a cim skor , hned ako ti test ukaze aj naznak ciarky.. ja som tiez tak o prve prisla a druhe mam vdaka injekciam - 297 kuskom .. aspon vies kde je chyba, pri trombofilii dieta nikdy nedonosis bez injekcii, lebo sa k nemu nedostavaju ziviny ako treba...drzim prsty

tinky09
autor
8. júl 2013

@sara20 ale mas aspon ju. Co by som.ja za to dala mat aspon jedno

tinky09
autor
8. júl 2013

@lucinocka dakujem skoda ze vysledky prišli az po ... Ale Snad dalsie tehu sa podari. A pichala si si to sama, alebo aky lekar???

sara20
8. júl 2013

@tinky09 jedno je zle.smutno,bojim sa moc onu,velka citova vazba.aspom 2.ja tu tiez vecne nebudem,nech neni tu sama

lucinocka
8. júl 2013

@tinky09 ej lekar:D sama samucka, bo aj mojmu chlapovi bolo zle pri pohlade na ihlu :D 8 mesiacov do brucha, 9 mesiac mi v nemocke pichali do ruky /lezala som kvoli zlej peceni/ a 6 tyzdnov po porode zase do brucha

zlobinka
8. júl 2013

ja som tiez o prve prisla viem ako to boli....teraz mame krasne dievcatko a to som tiez nedufala....hlavu hore....inak kamaratka mala 4potraty a nakoniec zmenila gynekologa, hej robili vsetky mozne vysetrenia a teraz ma 3deticky 😉 ň
ň

miruuska
8. júl 2013

@tinky09 ahoj viem co prezivas.ja som to tiez zazila dva krat.uz su to dva mesiace.vsetko v poriadku srdiecko bilo jedna radost tesil som sa z tehulkovania.a zrazu jedneho dna na toaletnom krv tak som utekala na pohotovost a tam mi oznamili ze mi to odumrelo prestalo mu bit srdiecko.bola som v 12tt a ze take dva tyzdne to nosim uz odumrete podla nepravidelneho tvaru.dr ma poslal na genetiku a kematologiu tak mi tiez zistili tu trombofiliu a hned mi nasadila fraxipqrin.kazdy den si ho picham do brucha az pokial neotehotniem.geneticky vysledky este nemame mali by prist na buduci tyzden tak potom mam s nimi prist k hematologicke a uvidi sa co dalej.ked ostanem tehu budem musiet uzivat 3druhy liekov pichat si ten fraxiparin ale vo vacsiom mnozstve a budem musiet chodit na nejaky monitoring kazdy mesiac.poplac si mne to pomohlo ked sa mi chcelo jednoducho som plakala a plakala.drzkaj sa

tinky09
autor
8. júl 2013

@sara20 ja som jedinacik Mamka uz.po mne nemohla may babo. Ja by som bola vdacna aj za ro jedno. Jasne, ze ked je surodenec je to lepsie

tinky09
autor
8. júl 2013

@lucinocka preco este aj po porode moja. Jak tie injekcie boli to??? Naucim sa to???

bimbo37
8. júl 2013

@tinky09 ja som tiez prisla o jedno v 11tt po umelom, teraz som bola na tretom vklade a od zaciatku si picham Fraxiparin, tiez sama lebo priatel tiez inekcie nemusi. sice som teraz len v 5tt ale dufam, ze tie inekcie zaberuuuuu. teraz sa to uz podari uvidis, len trvaj na inekciach. drzim palce.

tinky09
autor
8. júl 2013

@zlobinka ja uz som absolvovala million vysetreni aj na prefukoch som bola aj muz bol kde kade a obaja sme zdravi, az asi ja fu moju trobofiliu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre