Nútenie chlapa

vaness2013
17. nov 2013

Prosim vas, ako donutim mojho chlapa, aby sa do mna urobil ?? nepouzivame antikoncepciu ani kondom, sex mame pravdidelne, kedykolvek, ale on sa vzdy vyberie predtym, ako ma byt,cize nikdy nie je domna,,ako to urobit, aby sa nevybral ? diky za rady

len_henus
17. nov 2013

:D :D :D normálne, povedz mu to

sisaha
17. nov 2013

@vaness2013 asi nechce, aby si otehotnela..., co je na tom nepochopitelne?

vaness2013
autor
17. nov 2013

no nechce sa do mna spravit, ale ja uz chcem dieta,,

janie80
17. nov 2013

Donutis? Nijako... 😅 preco ho chces nutit? Asi presne vie, co by to mohlo sposobit... Aby sme tu o par tyzdnov nemali novu temu "urobil sa do mna len raz, mozem byt tehotna?"

stanulienkat
17. nov 2013

Nieze asi, ale urcite este nechce babo. Netreba to silit, aby si potom s dietatom neostala sama. Na to musia byt dvaja a podvody sa robit nevyplaca. Pozri sa na to z jeho strany, keby chcel nasilu on otehotniet 😀 on a ty by si babo este nechcela. Vies to je na cely zivot, deti treba planovat aby prisli na svet z lasky a nie zbuchnute.

zita19
17. nov 2013

suhlasim s @len_henus a @sisaha
My ti nepomozeme, ked sa s nim o tom neporozpravas, tak nezistis ake ma umysly. Urcite nechce dieta. Ci prave teraz, ci nafurt, ci prave s Tebou my nezistime, nepozname ho ani vestice nie sme.
Ked na neho skusis nejaku fintu celkom urcite sa to proti Tebe obrati.
Tu pomozu iba dve veci:
1. komunikovat
2. skoncit to

sisaha
17. nov 2013

@vaness2013 ale to nie je o tom, čo ty chceš... Musí to chcieť aj on..

mima4
17. nov 2013

@vaness2013
ako dlho ste uz manzelia? ako planujete deti?
Lebo jeho spravanie jasne hovori, ze on este deti nechcem mat.

vaness2013
autor
17. nov 2013

ale on by sa tiez nebranil keby to uz bolo,, ale studujem a on povedal, ze ked dostudujem, ale pri tom by uz chcel aj on babo..neviem ako to poriesit, bavili sme sa o tom, ale on nechce aby som nechala skolu aj ked vie, ze mne by to nevadilo,,

11nika11
17. nov 2013

@sisaha presne si to vystihla 🙂

vaness2013
autor
17. nov 2013

@mima4 druhy rok..

dejnas
17. nov 2013

@vaness2013 preboha! a akoby si ho chcela "donútiť" ??? asi vie, prečo robí tak, ako robí 😒

zita19
17. nov 2013

@vaness2013 Ked studujes, mate pekny vztah, tak kde sa ponahlas? Asi on bude ten rozumnejsi vo vasom vztahu. Nesil to. Nema to zmysel.

mima4
17. nov 2013

@vaness2013 a pred vstupom do manzelstva ste mali prediskutovane ci vobec chcete deti a priblizne v akom casovom horizonte? Zhodli ste sa? Nasli ste v tom kompromis?

sisaha
17. nov 2013

@vaness2013 tvoj partner má rozum....raz by si mohla byt pekne nastvana, ze si skolu nechala..

tiumen
17. nov 2013

@vaness2013 aj ja som musela "počkať" pokiaľ dokončím školu - mala som výučný list a stále sme sa nesnažili..šla som na nadstavbu a po 4mes.som ho doslova donútila buď-alebo 😀 nemal na výber.. A aj tak som otehotnela pár dní pred začiatkom prvých maturít - po takmer roku a pol snaženia 😅

svano
17. nov 2013

@vaness2013 Donútiť? To sa nevynucuje, to je niečo,čo sa robí na báze dobrovoľnosti a vzájomnej dohody. Možno by ti teraz nevadilo školu nedokončiť a starať sa o dieťa. Lenže časom by si mu to mohla vyčítať. Toho sa možno bojí tvoj priateľ.A načo zahadzovať vlastné ambície, keď si mladá a všetko hravo stihneš. Aj tvoje dieťa bude mať isto radšej vzdelanú úspešnú matku, ktorá sa nebude realizovať len pri hrncoch.

mima4
17. nov 2013

@svano prepac, ale to chces povedat, ze zena matka, ktora sa realizuje "pri hrncoch", nema VS je hlupa a neuspesna?

seemani
17. nov 2013

@mima4 chcela tým povedať že bude vedieť aj iné ako len variť....

svano
17. nov 2013

@mima4 to určite nie, aj ja medzi také patrím. Chcela som len povedať,aby nezabúdala sa realizovať aj ináč. Po MD predsa nastúpi do práce a nebude jej jedno čo a za aký plat bude robiť.

zuanach
17. nov 2013

Ak chceš dieťa vychovávať sama, tak buď pri milovaní hore🙂

maria1989
17. nov 2013

@vaness2013 opi ho. ale vážne, ako ho potom budeš nútiť, aby sa staral o vaše dieťa? 😉

myska_lili
17. nov 2013

@maria1989 no ked ho opije tak sa mu mozno ani nepostaví v lepsom pridape zaspi :D :D :D :D :D a potom bude chlastat pravidelne lebo ho donutila k dietatku :D :D :D :D :D
srandujem 🙂

hameeda
17. nov 2013

@vaness2013 : ha ha ha ha,,,že šak buď hore, tak skús či ťa zhodí,,,,,, 😀

janinah
17. nov 2013

na niektoré otázky,témy nemám slov...buď sa niekto dobre baví,alebo stál na konci radu,keď sa rozum rozdával,sorry 😀

zuanach
17. nov 2013

Počuj, na školu sa nevykašli, potom si budes trieskať hlavu, že mohla som mat aspoň školu, si mladá, nemáš sa až tak kam ponáhľať.

maznacik007
17. nov 2013

@vaness2013 a kto bude zivit teba a to potencionalne babetko co privedies na svet? ono to neni len o tom priviest na svet dieta ale sa aj postarat...

a ist do toho ak on nechce je podraz.

mamjka
17. nov 2013

milujem víkendy na koníkovi.... 😀 😀 😀 lepšie sa nasmejem jak v kine 😀
@hameeda toto si zabila . 😀

billam
17. nov 2013

Nevieme koľko má rokov...možno je na akadémii tretieho veku...a az teraz jej začali tikat biologické hodiny..

stellamaris
17. nov 2013

@billam ja si myslim,ze je primlada...........snad je muz starsi a ma rozum a plodit deti s nou este nechce...............

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre