Čo robievate večer, keď dieťa spí a muž je doma z práce?

swojska
11. feb 2014

ahojte robim si taky prieskum ci iba u nas je to taka nuda, nikam sa vecer neda ist, clovek je z celeho dna unaveny, telka fici v plnom prude
prepinajuce sa programy, pasivna rodinna idylka,,muz zachrape o 9tej pred telkou
ide ma svihnut stoho 😖

a co vy?

meggi23
11. feb 2014

podone aj u nás :D až nato že ja sedím pred pc a muž pred telkou alebo opačne :D

bambulinali
11. feb 2014

@swojska my s manzelikom pozerame filmicek 🙂 ale ako kedy ked je unaveny ide spat 🙂

sorciera24
11. feb 2014

@swojska my, ked dieta zaspi, urobime hygienu...a potom sa min. hodku rozpravame, kazdy vecer......ziadna telka, len tak pre seba🙂 ....ideme spat cca. o 22ej

mimake
11. feb 2014

@swojska u nas je takmer kazdy den nejaka navsteva ktora odchadza okolo pol 11 takze ked sme doma sami tak sa salime s malou a vychutnavame si ze mame cas len sami na seba. Mala chodi spat az okolo 10 tej vecer a to ju ulozime urobime postel zapneme nejaky filmik ( sme filmovy maniaci) a vegetime. Ale pri filme to takmer nikdy neskonci 😉

babullka1
11. feb 2014

My osobe spolu hodne komunikujeme...rozoberame cely den...kukame telku,venujeme sa jeden druhemu...sem tam s otorime vinko...taka pohodicka ako pri dietatku ktore spi...

monicm
11. feb 2014

ak je to len teraz počas OH,tak to treba trošku pretrpieť a spraviť si vlastný program.ak je to ale dlhodobé,treba to riešiť a tú nudu sa pokúsiť rozbiť,nedovoliť mu zaspať a už vôbec nie pred telkou

lehotka
11. feb 2014

U nás je to podobne 😠 alebomdost často zachrapem aj s malym 😖

bluerose
11. feb 2014

Muz je pri pc pozera svoje filmy, ja na notasi svoje a plus Modrykonik:D, ine dni sa len rozpravame, alebo pozerame spolu filmy, dalsie dni mojkame, vinko a taak 😀

swojska
autor
11. feb 2014

@mimake UF TISKO ZAVIDIM..knam nik nechodi ☹ ..kamoskys deckami mam v meste a tam kde ja byvam ciste sero.potom tie pasivne vecery..ach jaj

luba28
11. feb 2014

kedze mm je doma raz za stryri tyzdne na jeden tyzden,.... tak si domyslite,ze co robime, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
11. feb 2014

domacnost, priprava do prace, telka, citanie ... muz chodi spavat o dost skor ako ja, kedze vstava velmi zavcasu

mimake
11. feb 2014

A debatit debatime aj my, to je u nas taky ritual. Ideme si s muzickom do besiedky ( inak aj teraz tu sedime a citam mu co pisem 😉 ) davame si cigaretku a kecameeeee. Co mala nove urobila, co mal manzel v praci a tak vseobecne o vsetkom moznom a popri tom hadzeme psom donekonecna lopticky 🙂

swojska
autor
11. feb 2014

@monicm nie je sportovy typ..mame to ako dlhodoby konflikt lebo ja telku neznasam, je ine stiahnut si cielene film..ja sa vecer vzdy snazim robit daco kreativne,,ak niesom na nete ako teraz, napr vymyslam malemu hracky, menim mu hernicku, vystrihujem a tak...a muz len civi na tu telku,nic nerobi..ale facebook
.odkedy mame maleho sa mi trocha zmenilo vnimanie n svet kedze byt s dietam znamena byt v neustalom pohybe..mozno cakam trochu viac romantiky, ale nie je to tak, city potom chladnu

swojska
autor
11. feb 2014

@luba28 to sa mi paci, stale zamilovani

simca06022011
11. feb 2014

rovnako.. ked ho aj napadne niekam ist tak s kamaratom.. ked tak este je verzia ze zacne papulovat, co robim... aka som matka.. a bla bla.. preco nejdem spat s malou... atd... 🙂 Ako si dovolim robit nieco ine ako liepat sa po malej, varenia a varenia... ;)

sense
11. feb 2014

no vacsinou to o 20.00 zalomim do postele...a chlap ako kedy....a ked je chlap v praci tak kym sa vratim to uz mam pomaly polovicu spanku za sebou...

mimake
11. feb 2014

@swojska no niekedy to az nie je dobre. V lete sme vsetkym oznamili ze piatky a nedele su len nase lebo sme to nezvladali ani fyzicky ani po financnej stranke. To clovek musi stale nieco dat na stol a ide to do peniazkov. A kedze byvame mimo civilizacie 🙂 tak sa ku nam nevedia ludia bez auta dostat takze este plus manzelik robi sofera a odvaza ludi aj domov a to uz ozaj ide do peniazkov. ale za to ked sme uz boli minule tri dni po sebe bez navstevy tak sme uz volali krstnej ze ideme po nu lebo nam to prislo akesi divne 😀

juliana77
11. feb 2014

@swojska Nemôžem ti to napísať, lebo budeš robiť to isté 😉 😉 😉

miskacharly
11. feb 2014

Moj sa zapozera vecer do telky a koniec.uz ma nevnima 🙄 v obyvacke pri telke este aj zaspi 😠 a ja sama v izbe z malym.ani len pusu na dobru noc mi neda,kym mu nepripomeniem alebo mu ju nedam sama ☹

swojska
autor
11. feb 2014

@miskacharly to je nejaka chlapska diagnoza

monicm
11. feb 2014

@swojska hovorila si s ním o tom?chlapom treba povedať všetko polopate,nie iba naznačovať a je fakt,že ani to občas nepomáha.tu nič iné,ako rozhovor nemôže pomôcť,resp. nie len rozhovor,ale aj pochopenie z jeho strany,ako to ale docieliť,to netuším,ak na to niekto príde,dajte mi vedieť, 😉 😎

swojska
autor
11. feb 2014

@monicm rozpravame sa o vsetkom, na tuto temu dal jednoznacnu odpoved, nic nebude menit a nemam ho stym otravovat

monicm
11. feb 2014

@swojska tak to je potom smutné,tu už neviem,čo viac poradiť,len mi napadá,či bol taký vždy,alebo sa zmenil

piacere
11. feb 2014

môj ešte nie je doma z roboty od 6,30. To je "idylka"! ....

swojska
autor
11. feb 2014

@monicm bol...ale ked sme nemalo babo dlho sme byvali v partii a to sa veci inak mali...proste som nikdy sa necitila osamelo, teraz sa citim...

monicm
11. feb 2014

@swojska a nemôžeš pozvať nejakú kamošku na kávu?

oktobermimi
11. feb 2014

@swojska jééééééééééééj nejsem sama ?? 😀
podebatíme...ale moj zaspí skor ako ja 😀

arieska
11. feb 2014

keďže môj manžel pracuje v zahraničí a je doma tak 6 týždňov z roka, večery trávime tak, že si skypujeme. no proste romantika 😢

monicm
11. feb 2014

@piacere môj sa vráti až v piatok,ale hovorím si,že by mohlo byť aj horšie. sú chlapi ktorý sú preč aj na dva týždne,či mesiac,či pol roka (to hrozilo aj nám,našťastie to tak nebolo,to by bolo už na prášky u mňa asi )

lidka06
11. feb 2014

Ja malujem obrazy