Biely mliečny výtok. Je to ovulácia?

labanka
16. mar 2012

caute baby moje, chcem sa opytat, biely mliecny vytok ktory nesvrbi, nezapacha ani nic moze znamenat ovulku? mala som taky vcera rano, vecer som zrobila ovu test a mala som ho pozitivny - Clear blue digitalny 🙂 ........ale ja som niekde citala ze pri ovulacii je priehladny a tahavy vytok ..... co vy na to? 🙂

ianitka
16. mar 2012

@labanka nebudem sa vyjadrovat k ovu hlienu 🙂 ale takyto "vytok"
moze znamenat aj tehu 🙂 aspon u mna sa objavil skoro po ovulke a nezmizol az do porodu 🙂

labanka
autor
16. mar 2012

tak neviem neviem ale myslim ze o tehu je este priskoro hovorit v mojom pripade, ja sa skor tesim z ovulacie, nakolko mam PCO 😖

micak
24. máj 2012

@labanka takze ty mavas ovulku ?

labanka
autor
24. máj 2012

@micak ano mam odkedy beriem Metformin 😉

micak
24. máj 2012

@labanka no super teda 🙂 prosim ta - kto ti robil testy na inzul.rezist. ? endo ci gyneko? alebo podla coho to zistili?

lea1333
24. máj 2012

@labanka presne ako si napisala pri ovu ma byt priesvitny tahavy vytok cez kremovy tazko prejdu spermie 😒 ja som mala tiez taky vytok a na koniec sa prislo na to ze mam niaku mikozu ci co tak isto nesvrbel nezapachal beriem ATB 😉

labanka
autor
24. máj 2012

@micak testy mi robila endokrinologicka a nemam inzulinovu rezistenciu a predsa to beriem, tak nechapem 😠

labanka
autor
24. máj 2012

@lea1333 a ked je hlien elasticky?

anjelicek26
24. máj 2012

Mliecny kremovy vytok je poovulacny
Priesvitny, natahovaci, vodnaty, "soplovity" je plodny hlien.

Aj ked ty najlepsie poznas svoje telo a vies ako reaguje.. skusala si preseed? Je to gel, ktory pomaha pohybu spermii, pouziva sa pri otehotneni. Ako pise @lea1333 v takom hliene sa spermie hybu len velmi tazko.

A na ovu test clearblue mam len jedno slovo - vyhodene peniaze - oba razy mi ukazali ovu az bolo po ovu... o 24-36h neskor... pasikove testy, teplota a v konecnom dosledku aj tehu s malym su toho dokazom.

lea1333
24. máj 2012

@labanka ano ma byt elasticky natahovaci ale priesvitny 😉 prikladam foto

labanka
autor
24. máj 2012

@anjelicek26 ja viem baby to som mala poovulacny, to som zistila uz minuly mesiac 🙂

labanka
autor
24. máj 2012

@lea1333 áno áno taky som mala ale tento mesiac zatim nic 😠

labanka
autor
24. máj 2012

@lea1333 vyzera ako silikon - vies ten s ktorym sa silikonuju napriklad kupelne proti pretekaniu 🙂 tomu som si to prirovnala ja 🙂

micak
24. máj 2012

@labanka aha, takze to je zrejme experiment, ze ci pomoze. a pomaha..ak tento mesiac nic nebude navrhnem to aj mojej doktorke, ze ci by to nemohlo byt riesenie. Vdaka za tip 🙂

A k hlienu - pocas mojej tohtomesacnej asiovulacie som mala priesvitny a tahavy hlien 2 dni pred, v den a 2dni po ovu. dnes som si uz vsimla, ze je sfarbeny do kremova a netaha sa tolko. Takze ten tvoj inkriminovany bol poovulacny zrejme..

labanka
autor
24. máj 2012

@micak lea tu dala vyssie foto ako by mal vyzerat ukazkovy hlien 🙂 po 6 mesiacoch brania Metforminu som sa takeho dockala 😉

micak
24. máj 2012

@labanka presne, to je plodny hlien 🙂 tak gratulujem moc, pco porazime lavou zadnou !!!!!!! 😉

labanka
autor
24. máj 2012

@micak že váhaš 😉

adria101
8. sep 2012

Ahojte baby prosim vas a znamena tento priesvitny tahavy hlien zakonite vzdy ovulaciu?? Alebo mozem mat hlien ale nemam ovulaciu?

lauritka
8. sep 2012

@adria101 hlienik mozes mas mat aj mimo ovulacie, ale je to zriedkave.
po ovulacie uz vacsinou skremovatie a pred MS dokonca skoro ulne vysycha.. ale je to individualne.
Kazdopadne je to dobre kombinovat aj s teplotou.

adria101
8. sep 2012

@lauritka pytam sa preto lebo dnes som 11.DC a rano som mala tento hlien, a sa mi to zda skoro.. Ze ci to moze byt ovu alebo len nejaky plany poplach. BT som si nemerala..

lauritka
8. sep 2012

@adria101 hlienik sa moze objavit aj par dni pred ovu, ale pokial ho mas, tak by som sa snazila, aspon ob den 😉

adria101
8. sep 2012

@lauritka jasne 😉 vyskusame, uvidime 😀

adria101
11. okt 2012

@lauritka ahoj 🙂 a vedela by si mi prosim ta este povedat ze ked mam ten plodny hlien tak nemusim mat ovulaciu? Lebo mala som aj tento mesiac ten hlien asi od 10 DC a na 14. DC som bola na folikulometrii a doktor mi povedal ze ovu pravdepodobne nebola.. Nemohla byt skor a on to uz nevidel?

lauritka
12. okt 2012

@adria101 no mal by vidiet aj prebehnutu ovulaciu, keby bola skor. hlienik sa mze objavit aj viackrat alebo skor a nemusi to byt hend ovulka, moze s objavit znova.. mohla si mat viac estrogeu v tych dnoch.. nie je to sice casto, ale su rozne varianty cyklu.mam o tom clanok v albume . 😉

adria101
12. okt 2012

@lauritka vies mne ide o to ze aj minuly mesiac to bolo presne tak isto, ze mi zacal hlien na 11.DC a na 14.DC som bola na folikulometrii a potvrdil mi ze prebieha ovu. No a tento mesiac to iste, zacal hlien tak som sa potesila a ani by ma nenapadlo ze ovu nebude, no a teda podla dr nebola.. Proste ja som to brala tak ze hlien automaticky znamena ze bude ovulacia. Nechapem ☹

dasiacik
12. okt 2012

Ahojte kočky 🙂
Ako tak pozerám na tú foto,tak môj hlien vôbec takto nevyzerá :( Je skôr vodnatejší a už vôbec nie elastický :( Je to problém?

ifkael
12. okt 2012

Omg...hlieny si fotit...fuuu

lauritka
12. okt 2012

@adria101 no zial nemusi to znamenat, hliem moze mat plodne charakteristiky, ale nemusi ovu prebehnut.
preot je dobre to kombinovat s mranim BT, ktora potom nasledne prebehnutu ovulku potvrdi, alebo teda nepotvrdi, ked nestupne.

lauritka
12. okt 2012

@dasiacik ani ja nemam eleasticky, ale vodnaty.. nemusi byt uplne ako bielok.
ale kocky zvykli jest cervene grapy pred ovu, vela viteminu C, alebo grepovy dzus.. niektorim to zabralo na hlien. 😉

dasiacik
12. okt 2012

@lauritka
Tak vyskúšam tie grepy a džúsik 🙂 Ďakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre