Clostilbegyt a ovulácia

katinka4
29. máj 2013

Ahojte , chcem sa opýtať vás všetkých čo užívate alebo ste užívali Clostilbegyt ktorý DC vám prišla ovulácia . Ja ho beriem 1 cyklus z dôvodu predošlých anovulačných cyklov a to od 5.-9. DC 1 tbl. denne. Aké ste mali príznaky a ako dlho trvali?

pbetuskap
29. máj 2013

ahoj katinka4, ja tiez budem zacinat len nasledujuci cyklus s clostilbegytom, ale mesiac predtym som uz brala duphaston a to som vedela ze mam ovulku, lebo som mala dost bolesti...a gynekolog mi hovoril, ze od clostilbegytu budu tiez ked bude ovulacia...a nemas ist na folikulometriu, zeby ti doktor rovno povedal kedy?

ematko29
29. máj 2013

@katinka4 ked som brala klostyl ,tak na ten 11deň cyklu som šla na folikulometriu.Lekárka pekne vvidela,že mám dominantný folikul aovulka došla na asi 16až 18den cyklu podla ultrazvuku aj ked menzes mi sklostylbegitom chodil až na 42deň.A príznaky?polesť v podbrušku akoby som bola nachladená,podbruško citlivé ale da sa to zvladnuť.Mne pomohol na druhý cyklus.

katinka4
autor
29. máj 2013

@pbetuskap mám ísť na 14. alebo 15. deň , ale to je víkend tak neviem či pôjdem na 13. alebo 16. deň

cherry1981
29. máj 2013

Ahoj clostil som brala od 3 - 7 DC. 11 DC som mala ovulku, bola som na folikulometrii, kedy mi bol pichnuty pregnyl. A viac uz ms neprisla 🙂 🙂 Priznaky pri brati som mala dost silne bolesti v podbrusku a prsnikov. 🙂 Drzim palce

pbetuskap
31. máj 2013

katinka4 mne minuly cyklus tiez takto vychadzalo, tak mi kazal radsej prist v piatok, zeby sme nahodou nepremeskali vikend

pbetuskap
31. máj 2013

joj dievcence, dufam, ze napisem aj ja uz konecne coskoro spravu, ze uz MS neprisla dalsi cyklus...uz si niekedy pripadam ako pokusny kralik, ale tak co clovek nespravi vsetko ked chce babatko 😉

seraa
31. máj 2013

@pbetuskap

ahoj, ja som brala klostyl a aj ovu vsetko bolo ukazkove
dva cykly som brala , tento cyklus bez a nic :(
ale co viem ak tam neni iny problem a len anovulacny cyklus vela bab otehotnelo na prvy ci druhy krat
drzim palce

agaven
31. máj 2013

ovulacia bola.Ale skor vajicko nedozrelo cize neprasklo.Lieky po 3 mesacnej liecbe nezabrali.Nie mala som vzdy iba jedno vajicko co lekar zbadal.Lieky akoby mi viac vajicok naraz neuvolnovalo.Cize na jeden strane jedno na druhej jedno.Vzdy mali od 10/15mm ciz evzdy boli malinke a lekar mi nepischol nic aby vajicko prasklo a ine.Czie len sonom sledoval rast vajicok.Ano bolo mi hrozne.busenie srdca, naval tepla bolest svalov . migrena.Vydrzala som to aj nepriek neuspesnej liecbe..inak skor lepsi je inofolick.cize po liecbe ked nezaberie pokracuj ako ja s inofolicom ..a zabudla som dodat totalne mi zblbla menzes inak som mala 28/30 v liecbe mi meslaka skoro 60dni ciz erozhadze ti to cyklus a ty si myslis ze si tej´hotna lebo ti viac ako 2 tyzdne meska ..cize aj to robia tie lieky.

monistis
31. máj 2013

ahojte, ja som začala brať Clostilbegyt od marca (1 dávka) v kombinácii s Duphastonom. Prvé dve dávky boli neúspešné, menzes prišiel na čas ako mal, ale keď som už mala začať brať tretiu menzes neprišiel. Po 9 dňoch meškania som si robila test a krásne dve čiaročky tam boli. K doktorke som išla až na 22 deň meškania (musela som sa dovtedy učiť na štátnice a tiež som dostala rady, že netreba hneď utekať). Doktorka mi urobila sono a zistila, že sú tam dve detičky. Hneď mi aj povedala, že ak nemáme v rodine dvojičky je to z tých liekov čo som brala. Takže, aby ste neboli potom šokované 😨 tak ako ja. Ale už sa na ne veľmi teším, každý mi hovorí, že mi závidí, že to budem mať "jedným vrzom". 🙂 🙂

pbetuskap
31. máj 2013

seraa tak ja mam aj v kombinacii s duphastonom, mam aj PCO, vysoky testosteron a nepravidelnu MS, predchadzajuci cyklus som brala len ten a tento zacnem uz aj clostilbegyt, tak uvidime ci pomoze 😉

monistis srdecne gratulujem 😉 ja by som aj tie dvojicky kludne brala 🙂 zacinam s rovnakou liecbou ako ty, potom by som chcela skusit ten inofolic co vacsina chvali ak nezaberu tieto

katinka4
autor
31. máj 2013

Ahojte snazilky tak vas chcem povzbudit a vlaste aj seba 😀 dnes som bola u dr. a povedala ze vidí krasny folikul na prasknutie a to som 13. DC 😅 takze vyzerá ze clostil zabral a teraz uz len cakat kedy praskne 🙂 .Nasadila mi duphaston od 15 DC takze vam dam o 2 tyzdne vediet ci to vyšlo 😵

katinka4
autor
31. máj 2013

@monistis gratulujem k dvojickam,inak aj ja som z dvojiciek a poviem ti caka ta dvojnasobna sranda 😀 joj my sme sa navyvadzali a to sme boli 2 baby 😵

pbetuskap
31. máj 2013

katinka4 tak to je super, tak budem drzat palceky a daj vediet ako si dopadla 😉

katinka4
autor
1. jún 2013

@pbetuskap ďakujem,najhorsie je ze necitim ziadne bolesti ani nic podla coho by som vedela kedy bude ovu

pbetuskap
1. jún 2013

@katinka4 ked tak si skus kupit jednorazove ovulacne testy, ja ich pouzivam kazdy mesiac, su aj po jednom alebo 5 v baleni, tak by si mohla podla toho ked nemas ziadne bolesti, aby si zbytocne nepremeskala prilezitost 😉

katinka4
autor
1. jún 2013

no ved prave tie ma mýlia lebo včera mi doktorka povedala ze mam dominantny folikul - neviem vsak aku ma velkost , a ze
ovulacia nadstane dnes - co bolo vlastne vcera alebo nasledujuci den - co je vlastne dnesny den.Ale ja som mala aj vcera aj dnes negativny ovu test , a to som dodrzala vsetky podmienky , no nic skusim este neskor urobit test

katinka4
autor
1. jún 2013

teraz som kukla na test a vyzerá asi takto , ale myslím si že ešte nieje pozitívny , bola by som rada keby ste mi povedali svoj názor , od zajtra mam začať brať Duphaston tak neviem či nezačnem radšej o deň neskôr 😅

pbetuskap
2. jún 2013

@katinka4 ja by som povedala, ze uz aj je 🙂 ta ciarocka vyzera skoro rovnaka...ale duphaston radsej odloz o par dni, aby ti nezastavil uplne ovulku

katinka4
autor
12. jún 2013

Tak ovulka bola toho 2.6. ale dnes uz spinim a to som 10 DPO takze si myslim ze to nevyslo ☹

lussylu
16. júl 2013

ahojte ,zajtra zacinam brat clostil,prvy den jednu tabletku,nechcem si nic nahovarat a preto to neako ani asi neriesim,no ak by som zostala tehula tak budem najstastnejsia na svete, ako rychlo ste vedeli alebo pocitili ze ste tehulky?? alebo vam vymeskala menstruacia? a az potom ste si urobili test??

domi1988
16. júl 2013

@lussylu ak ti mozem poradit,tak si nerob ziadne velke nadeje.. neprezivaj to aj ked to nebude uspesne.. ja som tiez zacinala jednou tabletkou a nic z toho nebolo,nakoniec som skoncila s 3 tbl./den lenze aj ked som chodila na gyndu ako na klavir a odchadzala s usmevom,ze je velka sanca ze sa zadari vzdy prislo sklamanie... zadarilo sa po pol roku od vysadenia aj to necakane,ked som to prestala riesit.. a zabudla na ovulacne testy,plodne dni,teplotu...
drzim palce,aby si bola uspesnejsia ako ja.. hlavne pozitivne myslenie a najlepsie,keby si tomu nechala volny priebeh,aj ked viem,ze sa mi machruje,ale presla som si tym istym,takze viem co hovorim...

lussylu
16. júl 2013

ved ja sa len smejem ja som ten typ ze aj teraz ked mi prisla menstruaci tak ze neva aspon si este zajazdim na konoch zazijem vela hubertiek a proste neriesim to nestresujem sa a hlavne nepripustam si to ked pride menzes😀 asi som vadna,ale keby som zakazdym mala plakat kam by to viedlo tak asi som divna ci? 😀 preto si myslim ze ked to ma prist pride to a ked to ma pomoct pomoze 🙂

adapn
19. júl 2013

ahojte baby, ja som brala druhy mesiac Clostyl, vcera 15.DC som bola na sone a doktorka mi povedala ze vidi dva velke folikuly a treti maly. ale Pregnyl mi este nepichla. mam prist znova v pondelok - 19DC. len vraj je tam sanca dvojiciek az trojiciek....tak som sa aj trochu naplasila...este tie dvojicky by som brala, ale trojicky je asi dost..

katinka4
autor
19. júl 2013

@adapn to ze mas dozretých viac nez jeden folik neznamená ze budes mat dvojicky alebo trojicky, ja som mala 2 foliky snazilkovali sme o sto sest a ziadne tehu sa nekonalo 😒

katinka4
autor
19. júl 2013

baby ja som clostil teraz vysadila , normalne dosla mrcha kt.trvala 5 dni , potom dalsie 4 dni cisto a od 10.DC zas krvacam uz druhy den,stalo sa to aj vam?

adapn
20. júl 2013

ja som pri clostyle takto nekrvacala. ale jeden cyklus predtym som krvacala 21 DC. ale len jeden den. a doktor mi povedal ze to nebol menzes, ten som potom riadne dostala. vraj nejake mimokrvacanie...
mne dnes vysiel pozitivny ovu test, aj podla hlienu sudim ze by uz mohla byt ovulka, tak sme sa posnazili, snad sa zadari. aj ked viem, ze toto je prvy krat co som mala riadnu ovulku, takze si az take velke nadeje nerobim...

lussylu
23. júl 2013

ja som uz 11DC bolia ma prsia,som unavena a necitim sa dobre,tak sa snazime a uvidime co s toho bude a ci 🙂 hlavu hore baby

katinka4
autor
23. júl 2013

@adapn ja usudzujem ze su to krami lebo krvacam uz 6.den a aj intenzita je taka ako pri ms, a boleli ma aj krize ako vzdy ked mam mrchu,bohuzial k doktorke nemozem ist lebo ma 3 tyzdne dovolenku, takze cakam ako to bude dalej, ale dufam ze o tyzden uz ziadne krami nepridu lebo ma asi slak trafi 😠

katinka4
autor
23. júl 2013

@lussylu drzim palce nech sa podari,a rozbehnes tu medzi nami baby booom 😀

adapn
23. júl 2013

@katinka4 ak dobre pocitam, tak mas dnes 15DC. to je dost zvlastne ze este stale krvacas...nemoze to byt nieco ine?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre