Ošetrovanie člena rodiny

zutera
17. sep 2014

Ahoj,včera jsem podstoupila operační zákrok.Protože jsem dost šitá,byl si můj manžel na mě vybavit OCR, protože máme holčičku s DMO a určitě bych v mém stavu nemohla vzladat její opateru.Dost se musí nosit,pravidelně cvičit atd.Jenže máme i starší 8letou dcerku pro kterou někdo musí do školy, někdo musí i nakoupit,na poštu atd.Muže toto vykonávat i můj muž když je na OCRce?Nechceme neco porušit.Díky za odpovědě

ciusinka
17. sep 2014

@zutera Ano moze to vykonavat - aj o tom OCR je, ja som si zlomila nohu a ostala som doma na PN, prvy tyzden si zobral manzel na mna OCR a robil vsetko, cez nakupy, postu, vencenie psa, vozil ma k lekarovi, vsetko..Iba ked je clovek na PN tak musi byt doma a von moze ist iba v case vychadzok..

zutera
autor
17. sep 2014

@ciusinka jsme si i mysleli. Děkujeme za odpověď 🙂

ciusinka
17. sep 2014

@zutera Nie je za co 🙂

katnor
21. sep 2014

Nasla som vyborny priamy link na zakonnik prace. Ziadne preklikavanie, vzdy aktualny. Mozno sa zide 🙂 http://zakonnikprace.psbs.sk/

witchery
12. okt 2014

Ahojte,
prosim Vas ma manzel narok na sprevadzanie clena rodiny (priepustku) manzelky ku gynekologovi ked chce byt pri ultrazvuku ked bude lekarka urcovat pohlavie babatka? Este mame doma 2r. dcerku o ktoru sa bude musiet pocas vysetrenia tiez postarat.

Dakujem za odpoved.

jackie17
12. okt 2014

@witchery mm tak bol. Sestrička mu vypísala sprievodný lístok, zaplatili sme euro A hotovo.