Splnomocnenie na svokru

oliinka
5. jan 2015

Ahojte potrebovali by sme poradit,Svokra mala mozgovu prihodu-globálná afazia,nerozpráva,nieje jej rozumiet,nerozumie.A teraz potrebujeme,aby sa dostala k dochodku,ktorý jej chodí na učet,bankmatovu kartu má,ale pinko nie,ani o karte nevedela,našli sme ju mi,nevieme ako to riešit,v banke jej nechcu dat dochodok nakolko sa nevie sama podpídat,jedine napodobní,ked sa podpíše niekto prednou,nevieme kde to a ako to riešit,poradte prosím a tiež ohladom opatrovatelského nanu,chcem si ho vybavit ja,som nevesta a bývame spolu.dakujem

lesanka845
6. jan 2015

Opatrovatelsky na svokru si bvybavis na UPSVAR, bude treba dolozit potvrdenia o zdravotnom stave svokry a podla toho posudia, na co ma narok. Je toho dost aj to dost dlho trva, ale vyplatia to spatne od datumu,kedy si poziadala. Opatrovala som 12 rokov, takze skusenosti mam s tym dost. A k tomu dochodku, ak ma kartu, nema dom aj pin kod. Inak to bude asi problem, bude treba poziadat o zbavenie svojpravnosti, a to tiez trva dost dlho. Prajem pevne nervy a vela trpezlivosti. Ak by ta este nieco zaujimalo, kludne sa pytaj, ak budem vediet rada poradim.