Do ktorého mesiaca ste kupovali dojčenskú vodu?

mirkatrencin
9. aug 2014

Ahojte, mala uz ma rok aj par dni a chcem sa vas spytat dokedy ste kupovali dojcensku vodu...ako mi dosla posledna flaska uz jej davam len z vodovodu neprevarenu, neviem,sme na sidlisku tak voda je ok si myslim, je treba ju vlastne prevarat?

moni244
9. aug 2014

dojčenskú vodu som nekupovala, ja proste tým baleným vodám, čo skladujú na slnku neviem prísť na chuť, z vodovodu som neprevárala a prvý krát som dávala keď mala cca 5 mesiacov cez striekačku, lebo fľašu nechcela

me_to_you
9. aug 2014

ja som prave kupovala dojcensku vodu a este kupujem (dcera ma rok aj kusok), pouzivam vsak len vodu vodovodovu -prevarenu -na mlieko a varenie, dojcensku uz len ked jej davam pit vodu do jej flasky

nicolle21
9. aug 2014

ja som prve balenie dojcenskej vody kupila presne vcera 😀 kedze s malym cestujeme coskoro lietadlom.. inak pil vzdy len prevarenu vodu z vodovodu, od asi 10-11mes pije aj neprevarenu, len mlieko mu zarabam do prevarenej 🙂

pribinak
9. aug 2014

Voda z vodovodu je úplne OK, balené dojčenske vody su jeden vydarený marketingový ťah, ten plast - fľaša ma od zdravého
veeeelmi ďaleko a v kamiónoch sa ta voda 10x uvari a zas ochladí, to veru zdravé nie je

tahomi
9. aug 2014

Pozri si rozbor dojčenských vôd a zistia, že je ti peň opäť jeden krásny marketing. Voda z vodovodu je to naj a vôbec ju netreba ani prevarat, to max u novorodenca.

janickacrazy
10. aug 2014

Ja som dojcensku vodu nepouzivala vobec vzdy len prevarenu z vodovodu od 1,5 roka aj neprevarenu. Podla mna su to zbytocne vyhodene peniaze.

tojada
10. aug 2014

Susedka si kupuje dojčenskú vodu pre seba, inde propagujú vodu z vodovodu, vraj je najlepšia, tak neviem.

ivkadracova
10. aug 2014

Ja som kupovala asi dovtedy kym sa mi normalne nezacalo robit mlieko.. a este kusok, pre istotu, cize cca mesiac. Ale zname tronjanosbne matky mi vraveli, ze aj preverena voda z vodovodu je uplne v poriadku, a mozem to len potvrdit. Sme zdrava rodinka (az na moje poporodne stavy 🙂 )

angel1223
10. aug 2014

ja som prevarala...ani jedno moje dieta nepilo lucku ci inu dojc.vodu

monciky
10. aug 2014

ja mam kupene dva kartony a ako to tak citam, tak asi budu aj posledne🙂 nieco si z toho zoberiem ja na pitie do porodnice a zvysok miniem na maleho a potom uz len prevarenu vodu z vodovodu aku sme pili vsetci a nic nam nie je....🙂
vzdy ked idem v obchode okolo mineralok a tychto vod, pozeram na cenu, ked si predstavim, ze este aj dojcenska voda by bola sucastou nasich vydavkov, tak dovi....

slavaf
10. aug 2014

Nikdy som nekupovala dojčenskú vodu, myslím, že ide len a len o biznis. Veď čo mamky neurobia pre svoje deti aby boli zdravé... Používala som tú z vodovodu a prevárala som ju asi do roka.

skoricaxx
10. aug 2014

no od tretieho mesiaca dokrmujem sunarom - len prevarena voda, a mame 8 mesiacov a na pitie normalne naberiem z kohutika

inffinity
10. aug 2014

davam jen z vodovodu neprevarenou, vařila jsem jen na čajik.. 😉 u nas je kvalitni voda

mammaroma
10. aug 2014

My sme vodu dali prvý raz k zeleninovému príkrmu, maličká je kojená. Taktiež používame vodu z vodovodu, neprevárame.

petulka90
10. aug 2014

ja som prevárala, žiadna Lucka ani nič podobné

anjelik2509
10. aug 2014

my sme aj u prvej aj druhej používali vodu z vodovodu, len sme ju prevarili...A teraz to kombinujem s dojčenským Rajcom, keď potrebujem rýchlo zarobiť mliečko..

lusiena
10. aug 2014

nikdy som nekupovala dojčenskú vodu, dcéra vždy pila vodu z vodovodu a to neprevarenú, nikdy nemala preto žiadne problémy, nemá doteraz žiadne alergie a to má o týždeň 11 rokov... myslím, že v dnešnej dobe sa to preháňa s tým, ako sa mamičky snažia držať detičky v nejakej ochrannej bublinke a pritom každé druhé dieťa ak nie viac má nejaké alergie...

blondi2
10. aug 2014

nikdy som nekupovala dojcensku vodu. Vzdy som davala iba vodu z vodovodu, ani som ju neprevarala a deti z toho nikdy nemali ziadne tazkosti.

meluela
10. aug 2014

Asi do roka prevarenu z vodovodu, potom aj neprevarenu. Flaskovu iba na chate kde nebol spolahlivy zdroj vody. Odkedy aj ja pijem uz len vodu z vodovodu, v plastovej normalne casto citim hnusnu pachut plastu a videla som velakrat ako na tie flase prazi slnko.

mahulenka87
10. aug 2014

ja cca do 5-6 mes. Potom prevarenú z vodovodu a od 1 roka už normálne z kohútika...

katarinamarkova
10. aug 2014

dojcensku vodu som davala len ked sa mi nechcelo prevarat vodu z vodovodu.prevarala som cca do 7 mesiaca?? asi....