Ake plienky na plávanie používate?

dadulajda
14. jan 2012

Chcela by som ist s malym plavat a pozerala som sa po nete,ze existuju aj nejake neoprenove plienky na kupanie,nie len jednorazove.Mate niekto skusenosti? Neviem,ci drzia aj moc, alebo len kaku. Maly ma 5 mes. a myslim si ze skor hrozi ze sa pocika ako to druhe. 🙂

milankovazuzana
15. jan 2012

@dadulajda Ahoj, my sme požívali jednorázové na plávanie babylove z DM a držali nám super.

zuzikkaa
15. jan 2012

@dadulajda my sme asi do 8mes davali tie papierove z DM ale na leto som potom kupila tie co spominas
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
a nikdy sa mi nestalo zeby sa mi krpec v bazene pokakal a moc aj tak z tej papierovej unikne 😉
s plavkami sme boli veeelmi spokojni,maju vysoky pas aj na stehnach su pekne obtiahnute-keby nieco 😀
ale mali sme aj plavky z teska-take slipky co mali este aj vnutri take gumenne nohavicky,,aj tie su ok

soldi
15. jan 2012

@dadulajda ahoj, ja ich mam, konkretne happy nappy: http://www.latkovky.sk/produkt-detail/plavky-ha...

a su perfektne, maly je v nich krasnucky. oni nedrzia moc ako jednorazovky- tie sa nacucaju a detickam sa horsie plava, hovienka pravdaze drzia, ked sa Ti nahodou pokaka (maloktore dieta vsak kaka v bazene), tak staci oplachnut a su hned pripravene na dalsie pouzitie. urcite odporucam 🙂

luciferova
15. jan 2012

Odporucam happy nappy, su fakt perfektne 🙂

hairline
28. mar 2012

Dnes nam prisli happy nappy su zlate 🙂) dufam ze budeme aj spokojní...

evko1
16. máj 2012

Zdravím, to skutočne nie je potrebné pod plavky Happy Nappy používať plienku na plávanie? Ak sa bábo počúra tak sa to operie, ale ak má stolicu, tiež sa to dá v pohode oprať?Eva

kerynka87
18. máj 2012

tiež babylove z DM používame a sme s nimi spokojní 🙂

timca9
19. máj 2012

@luciferova do nich sa potom vloží ešte klasická plienka,či?

luciferova
19. máj 2012

@timca9 nie, netreba. Oblecies gaturky a ides 😉 oni tesnia okolo noziciek, tak kakanica neprejde 😉

luciferova
19. máj 2012

@evko1 ano, to je neopren, nevsiakne tak ako bavlna. Vytrasies, preperies a ides 😉

katrinka8
19. máj 2012

My pouzivame Huggies little swimmers a spokojnost 😉

evko1
19. máj 2012

Super, už ich máme také lila modré. Ale vybrať veľkosť bola fuška, podľa veku S, podľa váhy M a podľa obvodu stehien L 🙂)) celá mama proste !!!

lilitela
24. máj 2012

Ozivujem temu. Mamicky, ake kupacie plienky pouzivate? Ja som kupila teraz prvykrat Babylove, ale ked som ich dcere obliekla a ponorila ju do vody, tak okamzite nasiakli. Ako mozu take nasiaknute udrzat moc a redsiu stolicu? Ake mate skusenosti s takymito plienkami Vy. Tiez Vam okamzite nasiakli? Odporucate inu znacku, ktore nenasiaknu? Pisala som do DM, odpisali mi, ze to nasiaknutie je normalne, no neverim velmi, nedava mi to logiku. Som si totiz vsimla, ze mojej malej su plavky okolo stehienok volne, asi je "stihla". Mensie vsak kupovat nechcem, pretoze sa bojim, ze zase vyhodim par eur zbytocne, ak by jej boli zas primale.

dijefcatko
31. máj 2012

@lilitela Ahoj, tiež teraz riešim, čo na kurz plávania a idem asi kúpiť tie happy nappy, tiež mi ich veľmi odporúčali. jednorázovky sú neekonomické, veď stoja strašne veľa, keď si to porovnám s neoprénovými.

zenabla
31. máj 2012

Imse Vimse, úplne v pohodičke🙂
http://www.ekoplienky.sk/product/plienkove-plav...

lotalujza
3. júl 2012

my sme pouzivali tieto, boli super
http://alibeba.sk/product.php?id_product=226

ducci
25. júl 2012

no my sme mali tie z DM ale na plavani mi povedali, ze je lepsie, ked maju babetka plavky, ze sa im v tom lepsie plava, takze sme ich nakoniec pouzili asi iba raz a boli v pohode 🙂

shopvick
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baska1
14. sep 2012

existuju aj jednovelkostne plavocky?

gocrazy
29. dec 2012

@lilitela ahoj dozvedela si sa nieco nove ohladom tych plienok? lebo my sme kupili tie od huggies na plavanie a tiez som kukala ako blazon, ze ved jej to hned nasiaklo vsetko vodou, ked sme vysli z bazena a dala som jej to dole, tak bola plienka plna vody, som myslela ze to zostane suche a vnutri bude len moc....

lilitela
30. dec 2012

@gocrazy nie, nic nove. Myslim ze to bude individualne niekomu asi pasuju a niekomu nie.

lulaband
28. feb 2013

baby mozno niekomu pomozu velkosti pre happy nappy:
XS = 3-4kg (skôr narodené - 2 mesiace) Obvod pásu 32cm Obvod stehien 16cm
S = 3-6kg (0-4 mesiace) Obvod pásu 34cm Obvod stehien 18cm
M = 6-11kg (3-8 mesiacov) Obvod pásu 36cm Obvod stehien 21cm
L = 10-15kg (6-14 mesiacov) Obvod pásu 38cm Obvod stehien 24cm
XL = 13-18kg (12-24 mesiacov) Obvod pásu 40cm Obvod stehien 25cm
XXL = batoľa 16 a viac kg ( ) Obvod pásu 42cm Obvod stehien 28cm

cicamica1980
4. apr 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

chcema sa vas opytat - tie neopreove plavky udrzia iba stolicu? moc nie? moc pretecie di bazena?

ivanka.7
4. apr 2013

@cicamica1980 ziadne plavky/plienky neudrzia moc; neoprenove plavky su priedusne, cize voda cez ne prejde... a jednorazove plavky su sice igelit ale netesnia tak dobre, aby okamzite nenasiakli vodou, cize moc aj keby chcel, nema uz kam vsiaknut :D Ja som s malou mala aj jednorazove plavacie plienky aj plavky, plavalo sa jej v oboch dobre, vo vode nekakala nikdy, takze po tom co som minula tie jednorazove uz budem pouzivat len plavky 🙂 pre mna jednoduchsie 🙂

dasenabb
19. aug 2013

@lulaband mozno sa pytam blbo 🙂 ale to su miery ake ma dieta alebo tych plaviek? Lebo som teraz merala malu (3 mesiace, 6.5 kg) a ma stehno 24cm a pas 43cm, tak teraz neviem aku velkost jej kupit...

lulaband
20. aug 2013

@dasenabb miery ake ma babatko..ja som kupovala pred 5 mesiacmi M a pouzivame ich stale.a to maly ma 9,5kg a 11 mrsiacov

ejuska13
23. aug 2013

ahojky. zaujimalo by ma ze co by ste mi odporucili ake plavky by som mala kupit pre dcerku ktora ma dnes 6mesiacov a vahu 7kg 🙂 ci mam kupit tie z DM-ky babylove alebo tie happy nappy. Co by ste mi poradili ? Citam tu rozne nazory a neviem sa rozhodnut.. dakujem

sudabe
22. apr 2014

@ejuska13 ahojte mna by tiez zaujimalo ake mam kupit, ktore su lepsie dakujem

ejuska13
22. apr 2014

@sudabe ahojky tak ja pouzivam babylove a som snimi velmi spokojna 🙂

sudabe
23. apr 2014

@ejuska13 dakujem to su tie jednorazove?