Aký je rozdiel medzi Pampers active baby a sleep & play?

laura0107
31. jan 2015

Pouzivali ste ich niekto oboje?? Doteraz som pouzivala active baby,budem spokojna aj so sleep&play?? Diky za odpovedee

sabina1975
31. jan 2015

1, rozdiel v cene sleep & play su lacnejsie 2, ja som ich mala pred rokom a mala sa mi precuravala tie baby active zatial nepretiekli ale podla mna su oboje strasne vonave ja mam radsej babylove z dm

suriacik
31. jan 2015

Sleep&play sa rychlo precikaju.

zeytin
31. jan 2015

active baby majú v páse jemnú gumičku (pás je taký elastický) a sleep nemajú... preto sa aj rýchlejšie precikajú ako písali kočky predomnou. Ak som chcela ušetriť, tak cez deň som dávala sleep a na noc acive baby, aby sa v noci neprecikali... ale potom som používala iba active baby... v akcii sa dajú kúpiť za dobrú cenu...

maickamf
31. jan 2015

my používame premium care na noc, majú najlepšiu absorbčnú schopnosť a cez deň na striedačku active baby a sleep&play, rozdiel vidím v tom, že sleep&play nemajú zapínacie pásy elastické, ale inak je to úplne jedno, minimálne sa nám stane, že sa preciká, je to vec názoru, sto ľudí,sto chutí.Vyskúšaj a uvidíš.Napr.kamarátke sa vôbec nepáčia.Výhodou je, že sú o dosť lacnejšie...

myya
31. jan 2015

jeden zásadný rozdiel je že sleep a play nemajú napínacie zapínanie a tým pádom nedržia dobre a zvyknú padať. súsice lacnejšie ale pri dieťati čo je stále v pohybe sú lepšie active baby. Skúste napísať do pampers oni pošlú vzorky aspom nám tak dva roky dozadu poslali z každej plienky po tri kusi

oladuna
31. jan 2015

Active Fit Pampers su sice viac napnutelne ale velmi rychlo sa premocia.ja pouzivamPampers Baby Dry ktore su sice na noc ale nepadaju a nepretekaju tak ako Pampers Active Fit. Taktiez su dostat Pampers Simply Dry a tie su tiez ok. Kazdemu vyhovuje nieco ine.Niektore maminy sa stazuju na Pampers. Ja si neviem vynachvalit.ja mam dvojicky takze vzdy lepsie ako prať plienky ako za starych cias 😀

ivetlo
31. jan 2015

Je to o kvalite. Activ baby je ako mercedes a sleep-play ako trabant. Jednoznačne activ baby. 😉

sisaha
1. feb 2015

Suhlasim s nazorom, ze je to neporovnatelne. Ja by som sleep play zaradila rovno na vrakovisko. Trabant ma vacsiu hodnotu. Sleep & play su absolutne nevydarene a nechapem, preco ich este vyrabaju. Padaju, pretekaju. Kvalitovo su lepsie aj tie lidlove od tychto.

migely
25. feb 2015

sleep& play vydrži celú noc bez prebalenia el activ baby nie

janka1989ya
28. feb 2015

a my máme zasa opačnú skúsenosť iba sleep and play Nám vydržia celú noc!! pre Nás TOP !