Koľko stoja plienky v Rakúsku?

saslik
29. aug 2011

Ahojte, chodi niekto nakupovat plienky do Rakuska? Ak ano, prosim za aku cenu ich tam maju? Zaujimaju ma Pampersky, ale ak mate dobru skusenost aj na ine, sem s nimi 😵

ichbinich
29. aug 2011

Cena za kus je podla akcie a balenia od 17 do 25 centov. Kazda velkost ma iny pocet plienok v baleni, skoro kazdy obchod ma ine balenia, tak treba mat so sebou kalkulacku :-/

BIPA ma na Pampersky Baby Dry (zelene balenie) od velkosti 2 cenu za balenie okolo 12€. Niekedy 10,99, niekedy 12,99, podla akcie. Velkosti 4 je tam myslim 48 kusov. Ale aj Pampers bali rozne... bohuzial. V Lidli mali raz akciu a bolo ich 40 kusov velkosti 4, napriek tomu sa oplatila 😉

Dobra cena byva megabalenia Papmers v Merkure, to byva za 24,99. Niektore piatky a soboty byva 10% na vsetko, pre clenov klubu Friends of Merkur.

Tie megabalenia, alebo aj jumbo, mava aj Toys'r'us. Pozor, jumbo nie je mega a pod. Treba si to fakt preratat.

Velkost 1 nikdy nie je v akcii, tu v Rakusku existuje iba to 27 kusove balenie.

Pampers club a baby club z DMka posielaju niekedy zlavove kupony.

Oranzove, tu sa volaju Simply Dry, su vzdy za 7,49€. Ale ak nenatrafis na inu akciu, oplatia sa iba po velkost 3.

saslik
autor
29. aug 2011

@ichbinich dakujem za odpoved. Vdaka tebe sa neprezenieme. potrebujeme totiz zatial tie 1, co pises, ze tam ani nemaju. Este raz vdaka 🙂

ichbinich
29. aug 2011

@saslik:
New born jednotky maju, ale iba to 27 kusove balenie za 5,99€ a nikdy nan nie su akcie ☹ Ja som ich pouzivala dost dlho a vzdy ma to hnevalo...
Ale inak si skus popozerat vzdy reklamne letaky obchodov, ci niekto nema akciu, ako napr. Merkur alebo Bipa, a podla toho sa zariadte 😉 Vsetky reklamne letaky byvaju aj na strankach.

liz_lemon
27. máj 2012

vcera sme boli v Hainburgu, a kupili sme Pampers Baby Dry 2 (62 ks) a Pampers New Baby 2 (64 ks), oba druhy stali 12,95 EUR, ale treba mat Bipa Card, bez nej stoja 14,99 EUR
napr. v mall.sk maju Pampers plienky http://www.mall.sk/plienky-pampers-3-6-kg/pampe... za 17,59 EUR, co sa viac oplati, ale ktovie, ci nie su vyrobene v Polsku...tie v Bipe su vyrobene v Nemecku

vierkasteffi
13. júl 2012

ak by ste chceli ja mam pampersky na predaj 😉

ohnik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kasvo
24. sep 2014

Neviete niekto ako je to aktualne s pamperskami v rakusku, ake su ceny, byvaju aj nejake akcie? Kedysi sme zvykli chodit kupovat prvemu do bipy, no pamatam sa ze babydays na pampers neplatilo. Daju sa teda niekedy kupit aj pampersky vyhodnejsie?