Ktoré plienky 2-ky sa vám najviac osvedčili?

saska2208
3. okt 2012

Ahojte ktore plienky dvojky sa vam najviac osvedcili? Mam pampersky,ale zda sa mi,ze dobre neabsorbuju. Ked malu prebalujem kazde 3hodiny niekedy aj castejsie zda sa mi,ze v ocikanom priestore to je hooodne mokre,aj ked slusim rukou tak ju mam vlhku. S jednotkami som tento problem nemala. Ako ste na tom vy? Dalujem

nikolet_89
3. okt 2012

@saska2208 ahoj my sme pouzivali dvojo pampers, Sleep & Play a Active baby...oboje sa nam osvedcili, pouzivame doteraz...najcastejsie vsak Sleep & Play, pretoze sa mi zdaju, ze saju lepsie tak isto aj vlhcene pouzivame od pampers, ale len oranzove, pretoze su zo vsetkych najvlhkejsie, alebo potom wickies soft zelene 🙂

anasstazia
3. okt 2012

@saska2208 Ahojky, ja som používala práve pampersky, ale tie dvojky Active baby, ktoré veľa absorbujú a boli úžasné. Ale keď som mala iný typ pampersky (také oranžové dvojky ), tak s tými som bola úplne nespokojná.

saska2208
autor
3. okt 2012

A ako su balene? Po koljo kusov a cenovo?

liz_lemon
3. okt 2012

@saska2208 ja som ako jednotky pouzivala Pampers Premium Care, a ako 2 sme kupili Pampers New Baby 2 a Pampers Baby Dry 2, tie Baby Dry su take makkucke, jemne, ale som spokojna s oboma, absorbuju dobre, ale mozno je to tym, ze ich kupujeme v Rakusku a su vyrobene v Nemecku, u nas co som pozerala, tak su vsetky z Polska

anasstazia
3. okt 2012

@saska2208 Ja som kupovala veľké balenia z tesca v krabici po 150ks alebo 112ks, keď boli v akcii. Vtedy to bolo okolo 20Eur plus, mínus. Ale tak sa mi osvedčili, že som ich potom kupovala aj bez akcie. Ale v predají sú aj menšie balenia. Podľa mňa sú celkovo tie pampersky drahšie, ale výsledok, aspoň u mňa stál za to. A teraz keď už Jakubko toľko nepije, lebo už papáme, tak kupujeme tescacké plienky a tie nás tiež nesklamali a neprepustili. Škoda, keby si si od niekoho požičala na skúšku plienku, či ti vyhovuje.

jarka0812
3. okt 2012

ja používam babylovky z dm. pri prvej dcérke som na ne prešla z pampersiek z toho dôvodu, čo uvádzaš ty. Ponúkla mi ich kamoška na skúšku a teraz pri druhej ich používam od narodenia. Podľa mňa sú bezkonkurenčné. A aj cenovo veľmi výhodné.

monasi
3. okt 2012

Tiez som otestovala od huggies newborn 1,2, pampers - všetky, čo su na trhu u nas a aj v Rakusku, huggies 2 jumbo box a musím povedať, že najviac mi sadli práve pampers baby dry - su velmi makke a dobre saju. Daju sa kupit iba v Rakusku, u nas su namiesto nich Active Baby - neskusala som, alebo Sleep and Play - tie mi pridu dost parfemovane - v Rakusku ich vobec nerobia - robia sa iba v Polsku pre vychodny trh. Taktiez je rozdiel v pampers - premium care - robia sa aj v Nemecku a robia sa aj v Polsku. Nemecke plienky maju vyssie naroky na kvalitu, Polske plienky idu na CZ,SK, HU, PL, RU trh a su menej kvalitne a este aj niektore parfumovane.

Huggies mi pridu dost tvrde, piju dobre - hlavne maju jedinu vyhodu - a to pasik proti prekakaniu sa na zadnej strane plienky. To jedine je na nich fajn, pamapers tie pasiky vodorovne nemaju.

rose1988
3. okt 2012

Baby love, vyskusala som viacere plienky, no jedine baby love ma nikdy nesklamali. Maju oranzovi obal. Su aj cenovo dostupnejsie ako niektoré iné plineky.

lenka_b
3. okt 2012

Pampers new baby a potom Active fit - ale ako vravela MONASI - na slovensku nie su take kvalitne ako na zapade. Zijem v Irsku a tu som pouzivala len Pampers Active Fit a bola som s nimi velmi spokojna. Na Slovensku som kupovala Pampers Baby dry, ale ich kvalita sa nevyrovnala Active fit :( Tiez sa mi zdali hrube a cudne zapachajuce (asi parfumovane)... 😒
Huggies by som nekupila vobec, tie boli otrasne.

saska2208
autor
3. okt 2012

@rose1988 tie babylove dostanem len v DM? A aky maju obal? Farba a balenie? Je to dake velke? A cenovo?
@jarka0812

rose1988
3. okt 2012

Ano v DM - ku, tie jednotky maju oranzovu farbu, daju sa kupit po 50 ks a to je dajakých 8 daco alebo 100 ks a tie su po 13 eur. Výhodou je to ze tam nakupujem aj utierky 4 balenie 80 ks v jednom balení to je 5 daco a aj iné veci a ked si nazbieram dajake botíky tak mam aj zlavu z nakupu. No ide o to ze tie plienky su podla mojho nazoru najlepsie, nie su vonave a pevne drzia. Tie 100 kusove su v krabici

rose1988
3. okt 2012

@saska2208 Ano v DM - ku, tie jednotky maju oranzovu farbu, daju sa kupit po 50 ks a to je dajakých 8 daco alebo 100 ks a tie su po 13 eur. Výhodou je to ze tam nakupujem aj utierky 4 balenie 80 ks v jednom balení to je 5 daco a aj iné veci a ked si nazbieram dajake botíky tak mam aj zlavu z nakupu. No ide o to ze tie plienky su podla mojho nazoru najlepsie, nie su vonave a pevne drzia. Tie 100 kusove su v krabici

saska2208
autor
3. okt 2012

@rose1988 a s dvojkami skusenost nemas? Lebo nam su uz 1male. 🙂

cikyta
3. okt 2012

@saska2208 Dve plienkové témy. Tu som ti už odpovedala (len chcem dodať, že som písala všeobecne o pamperskách...skusila som možno všetky druhy a teda 0 bodov 🙄 Napokon som objavila babylove a spokojnosť užastná 🙂)
https://www.modrykonik.sk/forum/zakladna-vybavicka/su-lepsie-plienky-pamers-active-baby-alebo-babylove/

saska2208
autor
3. okt 2012

@cikyta dakujem 🙂 vyskusam ich teda 🙂 ak v Trnave najdem DM-ko :D

megan_
3. okt 2012

Ja som kupovala bella baby happy a bola som s nimi maximálne spokojná. Nikdy sa mi nestalo že by sa precikali. Najviac sa oplatia kupovať keď je 1+1 akcia. Majú ich aj v ich e-shope a tiež tam vychádzajú cenovo veľmi dobre 5,99 € (38ks). 🙂

rose1988
3. okt 2012

@saska2208 No vlastne tie oranzove su dvojky som si pomýlila myslim ze jednotky su zelene no ja som rovno pouzivala latkove a potom uz mala 4 kg tak som rovno pouzivala tie oranzove tie su od 4 - 9 kg

jarka0812
3. okt 2012

saska2208 dvojky boli tuším zelené. ale vlastne všetko podstatné ti už napísala rose... určite vyskúšaj a daj vedieť.