Ktoré plienky sú dobré a lacnejšie ako Pampers ActiveBaby?

sviecka
18. jún 2014

Ahojte, momentálne používame veľkosť "4". Sme veľmi spokojní s Pampers ActiveBaby ale sú dosť drahé a na trhu sú aj lacnejšie. Vedeli by ste podariť osvedčené dobré plienky? Možno existujú aj lepšie ako Pampers, ale reklama robí svoje... Koľko vás vychádza cena za 1 kus??? Ďakujem 🙂

topolinotopomini
18. jún 2014

Skoda, ze nemas moznost nakupu z rakuska, ja osobne tam kupujem pre dcerku take oranzove pampers, ale nie su to sleep and play ako u nas, su dost podobne ako active baby, jedno balenie 42 ks kupujem za 7 eur,

smario5
18. jún 2014

Ahojky, my sme dosť neskoro prisli na to, že v Sintre od CBA maju super plienočky, dobre saju, su mäkkučké a velmi mi pripomínajú pampers. 4 su 50 kusove a stoja do 9 eur ( 8 niečo....) nie su parfumované, gumicky sa super natahuju.... no proste mi prídu ako pampers 😀 aaaa kamošky si pochvaluju plienky z Lidla

22beba
18. jún 2014

LIDLOVE TESCOVE ... teraz som kupila tie najlacnejšie (nemala som už peniažky) s kauflandu a su super 🙂 také ako tescové 🙂

oliq
18. jún 2014

ahoj 🙂 my sme pouzivali plienocky z DM - Babylove a boli sme maximalne spokojni 🙂 daju sa zbierat body a pouzit kupon zo zlavovej knizky - 25% na vybrany produkt.. teda balenie velkosti 4 (7-18 kg) s 84 ks vyjde na cca 14 € bez zlavy a priblizne 10,50 € po zlave s kuponikom 🙂

stank
18. jún 2014

JEDNOZNACNE BABYLOVE Z DM tiez som neverila ale su naozaj super, myslim ak zbieras bodiky za nakup su ovela lacnejsie ako tie nic-moc tescove,...

klincek
18. jún 2014

babylove - podla mna jedny z najlepsich plienok, kvalitou aj cenou.

xarra246
18. jún 2014

Ja tiež kupujem Pampers a tiež som chcela vyskúšať niečo lacnejšie, tak som kúpila BabyBaby. Deklarujú, že ich vyrábajú na SR, preto som sa pre ne rozhodla. Sú celkom fajn, snažia sa napodobniť Pampers, majú tiež ten pružný pás ako Pampers active baby, ale nie je až tak pružný. Na dotyk sú veľmi príjemné, jemné a sajú normálne. Kupovala som ich tu: m.mall.sk/plienky-babybaby-soft/
Skúsili sme raz aj tie z DM a pre mňa boli sklamaním. Boli dosť drahé, cenovo sa vôbec neoplatili lebo v rovnakej cene kupujem Pampers cez net a dcérku tlačili, pružný pás je proste top 🙂

marbalulka
18. jún 2014

my odporucame babylove, bella happy alebo toujours, ale tie stare, nie tie nove s dry lock. patria k tym lacnejsim a podla mna su rovnako dobre ako pampers

nikolet_89
18. jún 2014

Babylove z Dm 76ks a cena 13,99

lulistek
18. jún 2014

Skusili sme vsetky znacky a najlepsie su Clever z Billy. 50ks za 8,99 v akcii aj 7,77

bejka213
18. jún 2014

My jednoznacne toujours, tie stare vo velkom obale, jedno balenie stoji tusim 7,77. Su perfektne, mam ich vyskusane pri oboch detoch. Lacne a dobre. Vyskusali sme viacero znaciek, ale tieto su pre nas naj, kvalitou aj cenou.

miku1
18. jún 2014

Plienky z Lidlu, ale nie tie nové v malých balenia ale tie veľké balenia, čo bežne stoja 7,77 €, minule ich mali v akcii za 4,99 €.

gabi.ka
18. jún 2014

My sme používali len Pampers, pri prvom synovi. Ale teraz sme vyskúšali Tesco plienky a som príjemne prekvapená. Sú super. Čo sa týka plienok z Dm, tak si tiež osobne myslím, že na tú kvalitu sú drahé. Vyjdú niekedy drahšie ako pampers cez net. Lidlovske som neskusala, ale pôjdeme zajtra tam tak ich kúpim. Ja ti odporúčam Tesco, veľké balenie za nízku cenu. A sú v pohode.

applede
18. jún 2014

ahoj,..na striedacku s pampers activebaby pouzivame z Lidlu Toujours..jedine tie sa nam osvedcili po pampers a nevyhadzuje sa jej ritka z nich..

severankasr
18. jún 2014

ahoj pri dvoch detoch mam toho odskúšané až až, cenovo i kvalitou prijateľné su z Lidla- tie pôvodné balenia po cca 50 kusov. Sú pružné, makké, aj pre chudšie dieťatko a vydržia. Tie nové čo tam teraz začali robiť nie sú až také dobré.

sandrika1986
18. jún 2014

Ja som spokojná s plienkami z Tesca 🙂

belllinka
18. jún 2014

Vyskusala som plienky z Lidla, Tescove, aj Babylove, ale teda ziadne neboli take makkucke ako Pampers.

katulka74
18. jún 2014

My babylove, pampers pre nas uplne zle, uz zacinam verit tomu, ze reklamuju iba zle veci ....

doska
18. jún 2014

ja som vyskusala baby love, tie lidlacke toujours ci co je to, potom nejake wickies, maly sme aj helen harper ci kto je to a tesco plienky a pampers aj zelene aj biele aj sleep´n ´ play....najlepsie pre mna vychadzaju pampersy active baby zelene a tesco plienky....tie ostatne su u nas uuuuuuuplne ze nula bodov.... dokonca aj pampers sleep and play boli kedysi dobre, ale potom sa nejako "zopsuli" tak dufam, ze sa to iste nestane aj s tesco plienkami....

zuzika219
18. jún 2014

babylove z DM-ky a Toujours z Lidla 😉

mimik79
18. jún 2014

aj my sme poskusali kadejake, najlepsie Lidl TOURJOURS tie velke balenia po 7,77, neprecika aj ked je ta plienka veeeelmi plna a su makkucke

tinnka86
18. jún 2014

pouzivame 4plus plienky, no vyskusala som viacero znaciek a najviac sa mi osvedcili tesco active baby ale hlavne happy bella su super.aj kamaratka ktora dava 4plus donedavna kupovala pampers pre dvojicky takze to nestalo malo penazi a ked vyskusala tie happy uz kupuje len tieto.v akciach zvyknu mat dobru cenu cca 10,99

usiko
18. jún 2014

tak my teda fakt nie sme narocni, nam su dobre aj z Lidla,aj z tesca, dokonca aj tie najlacnejsie z tesca, aj Babylove z DM,...pamprs nekupujeme, lebo su aj 2x take drahe ako vyssie spomenute a nie su 2x lepsie.....nam sa ritka nevyhadzuje zo ziadnych, lebo po kakani zadocek umyvam pod tecucou vodou a osusim......

mamaveronika
18. jún 2014

Dmkarske jednoznačne, su podla mna lepšie ako pampers....a lepšie ako veľa ďalších, a to som fakt vyskušala hadam všetky druhy🙂 a cenovo...ked zbieraš body neni očom... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

svetlusska
18. jún 2014

ja kupujem z dm babylove nature, biele balenie stoja 9,99e 42ks a som spokojna..kupujem z tejto znacky uz skoro 2 roky...predtym som kupovala pampers ale tie su drahe...raz som vyskusala aj lidlove ale skoncili sme vdaka s nim s ekzemom s ktorym sme sa trapili pol roka....takze plienky z lidla nikdy viac...za masticky som vyhodila viac ako za samotne plienky...

mircalla
18. jún 2014

Nam najviac okrem Pampers vyhovovali Babylove.

janulabb
18. jún 2014

My sme teraz kúpili na skúšku Bella Happy Junior a myslím, že sú na úrovni zelených Pampers Active Baby. Sú mäkučké a pružné. Ale oplatia sa, keď sú v akcii. Inak kupujeme tie lidlácke tenučké, nemám voči nim žiadne výhrady.

baaabenko
18. jún 2014

Ahojky. Ja viem ze zelené pampersky sú dosť drahé ale pre nás jedine použiteľné... Malá som aj z teska na skúšku, aj z lidla a dmky ale napriek tomu že malému menim plienocku každé dve-tri hodiny mal z ostatných červenú ritusku a na dotyk boli mokré aj na povrchu čo sa mi s pamperskami nikdy nestalo lebo super saju. Aj keď bola plienka ťažká a pocikana vždy bola na povrchu suchá a malý mi pri nich nikdy nemá začervenania...radšej zaplatím viac ale malý je v suchu vždy, či už cez deň alebo v noci.

standu
18. jún 2014

my pouzivame sice latkove, ale na cesty a na noc davam jednorazovky. kupujem Babylove, bud biele, oeko, alebo obycajne. malu vobec nemastim a nemava zapareniny vobec. lidlovske mi strasne smrdia. a pampersky aj tak len biele premium kupujem, ak kupim.

gangulienka
18. jún 2014

my sme vzdy prvy mesiac dva mali pampersky pri oboch babach ale nakoniec som vzdy presla na Babylove..teraz uz len tie budem kupovat, maximalna spokojnost