Plienky do pôrodnice

lenkadenisa
11. júl 2014

Ahojte kočky, aké plienky kúpiť do pôrodnice? Veľkosť 1? Idem rodiť do TN a v zozname majú napísané "40ks jednorázových plienok". To im tam asi odovzdám, však? A asi nebudem mať istotu, že moje dieťa bude mať naozaj tie plienky, ktoré som ja doniesla, či..? 🙂

curious_george
11. júl 2014

@lenkadenisa hocijaké pre novorodencov "newborn", veľkosť 1, napr. pampers. vaše dieťaťko dostane tie plienky, ktoré mu prinesiete, zvyknú ich označovať, fixkou napíšu na obal meno.

martinkacasarova
11. júl 2014

Ahoj,ja som rodila v Nitre,tam som si kúpila plienky do pôrodnice tie biele Pampers č,1 mala som ich u seba a ked sestrička zobrala bábo,pýtala si odomňa plienku a ja som jej z balíčku dala,dala si to do vozíčka a potom bábo prebalila.Inak na izbe si prebaluješ sama,sesternica rodila v Trenčine a tiež to tam ževraj tak bolo,plienky mala u seba a ked chceli pre tvoje bábo,povedali a dala im 1 ks.,ostatné mala u seba.

danielita18
11. júl 2014

no neviem ako to je v Tn ale ja ked som bola v Ilave tak tam sme mali plienky na izbe a sestricky si ich chodili brat na izbu plienky a spytali sa ktoré su moje ked potrebovali pre mojho aby aj ked som tam nebola aby vedeli odkial maju brat pre mojho maleho a deticky dostavali plienky tie ktoré sme si priniesli nie hoci aké a myslím ze by to tak malo byt vsade mylsím

uzsomtu
11. júl 2014

Ahoj,ja som bola v Tn tiez, a neviem ako na roamingu - nebola som, ale ja som dala sestrickam cely balik , kedze mala bola 5 dni v inkubatore,ked ju premiestnili na predcas. novorodencov,tak mala na postielke vreckar so svojimi plienkami a mastickou. Ja som chodila kazde 3 hod. za nou prebalit a krmit a nezdalo sa mi,ze by mi tam cosi ubudlo 🙂 a ked mi nahodou dosli plienky a drahy mi mal doniest na druhy den,tak som sa spytala sestricky,ci si mozem pozicat od susedky a na druhy den som tam ten isty pocet vratila. Ale ja som tam bola vyse mesiaca skoro ako doma ha ha ha. Ked si neni drza a premudrela k sestrickam, chovaju sa normalne a snazia sa vyjst v ustrety 🙂

sandrika1986
11. júl 2014

Ja keď som rodila v TN som mala so sebou balík plienok pre novorodenca a mala som ich so sebou na izbe.

daniela1983
11. júl 2014

@lenkadenisa nechapem? preco by si ich mala odovzdavat sestrickam ved ty budes prebalovat babatko nie? ja som mala dva baliky tych nejamensich plienok babydream z rossman drogerie

grundia
12. júl 2014

Nic neodovzavaj,daj im len par kuskov keď si pridu pre dieta.Aby ich nedavali aj inym babatkam a tebe sa tak rychlo minu.Ja som pouzivala c.1 Pampersky