Poznáte plienky Dada Premium?

lejlla
20. mar 2013

Poznate alebo pouzivate niekto plienky tejto znacky.bola by som vdacna za kazdu skusenost s nimi.

0604katka
20. mar 2013

Ahoj poznam,pouzivala som ich pri dcere a teraz pri synovi a som s nimi velmi spokojna.aj s kvalitou aj cenou

betuska22
20. mar 2013

a kde sa daju kupiť?

mata90
20. mar 2013

aj my používame od narodenia a sú super, lepšie ako pravé pampersky, a malý mi ich ani nepreciká, majú dobrú savosť a my ich kupujeme v polsku približne za 7,50 eur za balík 🙂

zuzkazivcak
20. mar 2013

Ahoj, Tieto plienky sme pouzivali pri dcerke skoro stale......bola som s nimi velmi spokojna a su fakt lacne. My sme ich kupovali v Polsku v BIEDRONKE. tak enieco ako u nas LIDL.....Mozem odporucit....ja ich kupujem pre bratove deti.....a stoja 7.20€ tak sa mi zda.....viac urcit enie

cerez
20. mar 2013

To sú asi tie poľské plienky, však? My sme ich mali tiež a boli sme veľmi spokojný.

janine6623
20. mar 2013

My ich pouzivame od narodenia, sme nadmieru spokojni, lepsie ako pampersky,,vobec sa neprecikaju ani neprekakaju a su lacne.Nemali sme ani ziadny kozny problem, sumk tomu aj vlhcene utierky.Neviem odkial ste, ale napr. predavajumich aj v Leviciach v papiernictve Skolacik na Rybnikoch

katieg85
21. mar 2013

ja pozeram na kusy.cislo 2 som kupovala v polsku tiez tieto ale vetsie cislovanie sa uz neoplati.lebo vychadza to 0.13 eur za kus.ja kupujem teraz v kauflande znacka wickies a stoja 7.59 e a je ich tam viac v baleni tak vychadza na jednu plienku 0.11 e.a su velmi dobre.dakedy ich mali jak sackove jak tie obycajne v tescu ale teraz su vyborne .z ineho materialu jak z lidl.

monika882
21. mar 2013

ja tiez pouzivam dada zatial som spokojna 🙂

alenitka
22. mar 2013

@lejlla vyyyyborne a lacneee 🙂 odporucam

dominikaa
22. mar 2013

aj ja odporucam,tiez kupujeme v polsku Biedronke cca 7eur(podla kurzu)aj pri syncekovi sme pouzivali aj pri dcerke 🙂

majulkap
22. mar 2013

Ja ich tiež odporúčam , sú lacné a dobre , pre nás boli lepšie ako huggies, aj tie vlhcene utierky myslím že sú tiež tej značky sú výborne 😵 nemali sme ani kozne problémy 🙂

jasmika
22. mar 2013

aj ja som ich používala stále.. sú lacné, dobre sajú a nesmrdia chemikáliami ako Pambers,Huggies...a podobné "značkové" sračky. Odporúčam na milion percent. Ja som používala látkové plienky... a jednorázovky som dávala iba na noc... TO je podľa mňa ideálne riešenie plienkovania..... V tých pamperskách je neskutočná chemia... škodí to detičkám na celý život... plienka nemá byť nijako parfumovaná, ani žiadne aloe vera balzamy ani nič... čisto iba plienka.. 😉

janka9898
2. apr 2013

tieto plienocky su najsamlepsie ine by som ani nekupovala kvalita velmi dobra porovnatelna z pampers
pouzivame ich ale iba na noc kedze cez den latkujeme 😀
a obruskysutiez fantasticke najmokrejsie ake som kedy mala a to som vyskusala mnohooo znaciek

januska908
21. aug 2013

daju sa kupit aj niekde tu ?

dadax84
7. okt 2013

Rada by som si ich kupila, nepredavate niektora ?

anabella235
7. okt 2013

sú super

monkamit
4. nov 2013

Ak má niekto záujemo tieto plienky v Ziline a okolí môžem doviesť mamičkám do Ziliny v cene9 Eur za balenie akekolvek množstvo a velkosť.kontaktujte ma na 0944 404618

lucuculienka
2. jan 2014

A nemá ich prosím niekto na predaj v okoli Nové zámky alebo Komárno?

mianpa
2. jan 2014

Maminky co ich pouzivate, neviete mi prosim pozriet kto ich vyraba? Bo sa mi zda ze madarsko a to by som mala blizsie nez polsko , teda aka ich v madarsku predavaju

rajojo573
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka023
17. apr 2014

Ahoj,ja som ich kúpila teraz v Poľsku v Biedronke a musím ich odporučuť aj ďalej, sú super...Odporúčam vrelo :D

lienockalenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenamarian
27. sep 2014

Tiez odporucame!Maly ma exem,lacne plienky sme nikdy nemohli,obsypal sa hned.Kupovali sme vzdy Pampers premium,z tych oranzovych pampersiek sa obsypal takisto...kym sme nasli plienocky Dada,potom sme kupovali tie ,ked sme mohli,lebo lacnejsie a vyborne....ziadne pupaky a dokonca sme zistili,ze v noci "unesu" viac ako pampersky...Teda vyskusali sme vselico,ale Dada naozaj AAAAANO!!!

janja2502
27. sep 2014

ja som ich pouzivala pri 2 detoch. Su skvele. Aj kamosky som navnadila a tiez presli na Dady.

mariivl
27. sep 2014

Dziewczynki dzień dobry! Ja młoda mama z Ukrainy. Chciało się by poznać jak można zamówić pieluchy z dostawą na Ukrainę do Charkowa bezpośrednio z Polski? Jeśli kto może coś podpowiedzieć napiszcie pod adres masha_ivl_85@mail.ru Zawczasu ogromne dziękuje za pomoc.

palko_vladka
4. okt 2014

Tiez mozem len odporucit!

rajojo573
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veverka84
6. okt 2014

Su super 🙂

danielka7
12. okt 2014

Kde sa dajú tieto plienky kúpiť na Slovensku ?

tamka82
4. nov 2014

Prosím vas a tieto plienky vo veľkosti od 11-25kg niesu?Ďakujem.