Šijeme látkove plienky, vložky, vlniaky, bio oblečko. Ako sa vám darí?

monikajan
6. jún 2010

Ahojte vsetci,
verim, ze mnohe latkarky (sucasne aj buduce) tato tema zaujme a potesi 😉 . Myslim, ze vela latkarok ma kupene hotove profi usite plienky a zaroven arzenal doplna svojimi dielkami. Ti nasi drobcekovia su taki chutni v plienkach made-in-mama. Alebo opacne? - tie home made plienocky (aj ked niekedy nie celkom 100%) su take chutne na nasich drobcekoch... 😵
Zopar postrehov o siti plienok, ci pleteni vlniakov sa objavuje v teme Latkove plienky moderne, ekologicke a zdrave, ale som presvedcena, ze toto je na samostatnu temu.
Mamiciek latkarok pribuda 🙂 (chvalabohu) a na Slovensku su zeny vynachadzave a sikovne a nase mamy nas naucili sit, takze mnohe z nas si nejake plienky usili same. Vymenme si skusenosti o strihoch, materialoch, pouziti .... - usetrime si navzajom omyly, ktore stoja cas, peniaze za material a hlavne chut do latkovania. Poznam aj take maminy, co skusili nieco usit, nevyslo to, nemali sa s kym poradit a nechali to tak. Alebo si mysleli, ze usit plienku je taka veda, ze sa do toho ani nepustili. Alebo nevedeli, z coho sit.

To znamena, ak mate hotove produkty (podarene aj nepodarene), odfotit a sup sem s nimi - plienky vsetkych strihov a druhov (viacvrstvove, nohavickove, kapsove, AIO) ,vkladacky, vlniaky (site aj pletene), pulky, flisove gate, oblecko na latkovky, latkove vlozky, prsne vlozky.. (a neviem, ci je to vsetko) . A ked nemate fotky, tak napiste, z coho ste sili, ako sa Vam to osvedcilo, co sa nepodarilo a preco a co sa podarilo ...

Latkovaniu zdar, sitiu z latky tiez zdar!

javyb
1. júl 2014

@jieff DÍKY🙂

caramilla
1. júl 2014

@a_lexa 😀 Super zátiší

caramilla
1. júl 2014

TO jste teda hustý, kdo uhodl 11, wow, nechápu. Já tu nad tím včera seděla hodinu a napsala jsem 3 typy od boku a víc fakt nevím, asi to nakonec nepošlu 😝 V tom skore pak bude Caramilla - 1b (uhodla sama sebe🙂

anastazieb
1. júl 2014

Holky díky za bezva sraz 😉

Jinak v Albertu mají novou samolepkovou akci, je to taková prázdninová encyklopedie, připadá mi moc hezky udělaná, tak se třeba podívejte 😉 Název akce je "Prázdniny v jednom kole".

zojec
1. júl 2014

@caramilla ja uz nad tym sedim 2 hodiny a teda som pri cisle 10 :D uplne desne ste zeny.. 😠 😝

zikie
1. júl 2014

@terezita @jitu22 Děkuju.

caramilla
1. júl 2014

@zojec je to sila, ja to asi neposlu☹

zojec
1. júl 2014

@caramilla ja som teda poslala, ale stastie, ze sa nezverejnuje ta tipovacka, by som sa isto hanbila ako kon :D aspon vidim, ako malo som vsimava 😖 a este aj ty a terezita, jasny rukopis, ste tak kamuflovali , ze az 😀

caramilla
1. júl 2014

@zojec no, prave, kdyby se melo tipovat podle toho, kdo koho napajcoval, tak je to mnohem jednodussi, pak bych Terezitu, Anastazii, Caramillu, Bordino poznala, ale takhle???? Jak mam sakra vedet, kdo pajcnul me, kdo pajcnul Terezitu a kdo pajcnul Anastazi? Kdokoliv. A to nemluvim o tom, ze nektere ty baby, co tam soutezi vlasne moc ani neznam, jak sem az tak tolik nechodim 😝

caramilla
1. júl 2014

bože, to se nedá, už u toho sedím asi 3. hodinu a zbylo mi asi 5 nicků a 5 fotek a jsou nekombatibilní, já se pos=é=éééé ... koki, začínám tě nenávidět:-P Mohla jsem být celé odpoledne s dětmi venku a zatím se tady se... s něčím, na co evidentně nemám 😀 😀 😀

daisyr
1. júl 2014

@caramilla jsem na tom podobně... 😝 😀

caramilla
1. júl 2014

@daisyr já jsem to tam prostě ten zbytek naházela beze smyslu, pár fotek jsem ještě změnila, aby to vyšlo, ale řekla bych, že tohle byly 3 hodiny nejmarnějšího času v mém životě 😀 😀 😀 😀

jitu22
1. júl 2014

@caramilla já nad tím strávila včera snad hodinu 😠 zrovna Tebe a Terez jsem, myslím, trefila. Ještě Kunu, Bordino a Petkusv. Tam mi přišlo, že jsem si jistá. Ale ten zbytek ani omylem, to byla tipovačka. Asi bych ještě pár opravila, když jsem si pak začala víc uvědomovat, kdo má jaké děti. Tak jsem zvědavá, jestli jsem se aspoň trefila v těch, co si myslím 😀

na sraz jsem nakonec nevyrazila, Týna nudlí, půl noci strašila, vstávali v půl šesté, jsem hotová 😖

koki_melo
1. júl 2014

@caramilla strááášně ráda bych vám a ostatním hodila nějakou radu, ale nemůžu. A souhlasím, je to těžká tipovačka, i když některé věci jsou celkem čitelné. Ale teda zrovna ty jsi taky pěkný mlž plž 😝

daisyr
1. júl 2014

tak jsem to odeslala, stejně jako @caramilla jsem posledních několik fotek roztřídila dle zbývajících, ale bylo jich možná i 10, a jistá si jsem tak možná jen sama sebou 😀 😀 😀 teda, jestli jsem se nesekla v čísle, to bych byla na nule 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zojec
1. júl 2014

ja som mala tipovaciek viac.. tiez som sa kukala ake kto ma deti, ale pri 5tom nicku som to vzdala :D sak ked niekto kamufloval, aj v tomto mohol :D myslim, ze tam bola az prilis volna ruka :D

katka82
1. júl 2014

@zojec 😀 😀 přesně ještě že pak nikdo nebude vědět k čemu jsem jeho nick přiřadila 😉 😀 😀 bych se pak studem propadla 😝
@caramilla jj já jsem teda pár fotek pátrala a prohlížela fotoblogy a pak už jsem prostě náhodně připojovala fotky ke jménům 😅 no a taky to podle toho vypadá-mam 3 body 😀 😀

terezita
1. júl 2014

Bych se na to mela taky juknout,ale tri hodky tomu věnovat nechci 😁 jestli bych neudělala lip,kdybych losovala z klobouku, co k čemu.. Výsledek by byl mozna lepší 😇 jinak dilka to jsou fakt parádní, klobouk dolu!

koki_melo
1. júl 2014

TRAMTADADÁ, NOVÁ KRÁLOVNA TIPOVAČKY @sinala - 13b.

sinala
1. júl 2014

@koki_melo tak to je fakt sranda 😀

anastazieb
1. júl 2014

Tak jsem to teď studovala a jednu asi mám 😀 Ale tipovačku posílat nebudu, zaprvé to nemá cenu a zadruhé jsem stejně nic nešila 😀 @koki-melo kdy bude vyhlášení?

koki_melo
1. júl 2014

@anastazieb No na odpovědi je týden, takže nejpozději v neděli, případně, dříve, pokud budu mít všechny odpovědi.

papajka7
1. júl 2014

mna to praveze bavilo to tipovanie 😀 ,ale 13 😨 wau to ako sa ti podarilo?@sinala

kuna
1. júl 2014

tak moje včerejší a zároveň poslední předdovolenková rychlovka, šátky na hlavu. Ještě jednou díky @jitu2 a @kamishek za návody, nakonec jsem to šila podle toho mmb, paní má zhruba stejně staré dítě. Já jsem tyto čelenky nikdy moc nechápala, ale minulý víkend si neteř spálila hlavu (má delší vlasy, ale ne moc husté) a toto mi přijde super alternativa ke klobouku, který třeba při koupání překáží.

kuna
1. júl 2014

tak, ještě fotku 🙂

kuna
1. júl 2014

@sinala tak to jsi dobrá!

sinala
1. júl 2014

@papajka7 no sama nevím 😀

papajka7
1. júl 2014

aaaa som dala 9 bodov 😨 ,som zo sebou spokojna 😀

papajka7
1. júl 2014

@kuna si robila s upletu?