Sú Babylove plienky porovnateľné s Pampers?

gervidda
30. apr 2013

Ahoj maminky,
chcem sa spytat ci mate skusenosti so znackou babylove od DM. Da sa to porovnat s pamperskami?

lejlla
30. apr 2013

ano ja som ich syncekovi pouzivala,on nemohol pampers a tieto boli OK.aj cenovo aj kvalitou som bola spokojna...

janka9898
30. apr 2013

ANO SUPOROVNATELNE MY ichniekedypouzivame ked mam kupon inak kupujem vyhodnejsie v pl ale su porovnatelne s pampers pre nas aspon urcite

huxy
30. apr 2013

no porovnať sa to dá.osobne som však s pamperskami nebola nikdy spokojná.ale každý má inú skúsenosť.babylove z DM nám vyhovovali viac.ale momentálne používame iné plienky,s ktorými som tiež spokojná.
k tým pamperskám len toľko,že neraz ich malá precikala /a to som ju prebaľovala často,lebo veľa pila/,a keď bola menšia,tak aj prekakala.treba vyskúšať a uvidíš,či vám budú vyhovoať

anelehka
30. apr 2013

su to super plienky,urcite su porovnatelne s predrazenymi pampers... 😉

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikola1212
30. apr 2013

Ahoj, sú porovnateľné asi rok som používala len pampers potom som vyskúšala babylove a som s nimi spokojná malý ich nepreciká som s nimi spokojná a aj cena je oveľa lepšia 😀

kajca84
30. apr 2013

My pouzívame uz dlho len tie,neviem ako ostatné velkosti,my pouzívame 4-ky a som spokojná.Maly nemal problémy so ziadnymi plienkami,ale kedze nemajú v sebe tú vrstvu s kamilkami ci s cím,tak by nemal byt problém...

micuchova
30. apr 2013

nie, nie su porovnatelne..pouzivam oba druhy, a v poslednej dobe sa babylove dost pokazili, mala sa precika a zacali sa trhat tie zalepovacie uska. kvoli cene ich ale pouzivam nadalej a striedam s pamperskami, pri ktorych tieto problemy nemam

dena10
30. apr 2013

Používala som Pampers active baby a teraz kupujem z Kauflandu K Classic plienky Nappies Premium - sú fajn, ako Pampers a tá cena - super. Mala som aj babylove - nič moc.

sarka9832
30. apr 2013

tiez som pouzivala a spokojnost,treba vyskusat 😀

mirija1
30. apr 2013

Vyskúšala som viacere druhy plienok ,aj Pampers a naj su podla mňa babylove...jednoznačne 😉

red_kika
30. apr 2013

my pouzivame len tie babylove. su cenovo super a ja som velmi spokojna s plienkami a savostou

svetlusska
30. apr 2013

ja som s nimi spokojna...a oproti pamperskam su aj lacnejsie a rovnako dobre...

maryem
30. apr 2013

Treba skusit, co vam vyhovuje. Pri jednej dcere mi babylove nevyhovovali, lebo by som musela kupovat o jedno cislo vacsie, ako by mala mat podla vahy, kedze mala vacsie brusko a na obvode ju tlacili. Ja som s Pampers spokojna, v akcii vzdy kupujem a presne, ked ine nie su, na striedacku aj ine lacnejsie. Pri najmladsej velkostne nam napr. sedia aj Babylove.. Nejake speci vyhrady nemam, Pampers baby aktiv (nie tie oranzove) su mi prijemnejsie skor tym, ze su tenke, nepostrehla som, zeby ich precikala nejak speci viac.. a poddajne, makke. Isty cas dcere robili problemy s tym akoze balzamom? , asi to bola nejaka nevydarena edicia.. teraz uz je to OK.

kamca78
30. apr 2013

U nas babylove na prvom mieste, s pamperskami som vobec,ale vobec nebola spokojna, dcerka ich stale precurala

usiko
30. apr 2013

pampersky su maksie, ale to je asi vsetko....nie su lepsie o tolko, o kolko su drahsie....

sedem
30. apr 2013

Nie, Babylove su lepsie 😀 , aspon pre nas..pampersky nam sedeli tak na prve 2-3 mesiace, potom mi to zacali baby precikavat, prekakavat, s Babylove som tieto problemy nemala, teda stalo sa, ale minimalne..je pravda, ze kvalita sla o trosku dole, kedze predtym bola gumicka aj vzadu na chrbatiku a lepsie to sedelo na telicku, ale aj tak su pre nas to naj..nehovoriac o tom, ze ked sme riesili s dcerkou problemy s kozou, kozna dr nam sama povedala, ze pampersky to je cista chemia, ze radsej tieto Babylove alebo Toujours z Lidla...netreba sa ich bat, nie vzdy je to najdrahsie aj najlepsie 😉

zuzana_1
30. apr 2013

Nie. S pampers sme max spokojni. Babylove obcas kupim ked sme u nasich,ale su o dost "tvrdsie" a maleho celkom otlacaju gumicky a aj sa mi v nich zaparuje.

petah82
30. apr 2013

Babylove nature su tie najlepsie🙂

zeytin
30. apr 2013

Babylove maju slabu gumicku po stranach okolo noziciek a mala sa mi ich prekakala a precikala, radsej som kupovala drahsie pampersy, ale mala som menej prania 🙂 Ale ako citam, co mamina, to iny nazor 😀

kaara1980
30. apr 2013

Pre mňa nie sú porovnateľné,pretože dcéra dostala plienkovú dermatitídu okamžite ako som jej Pampersku navliekla a s Baby love sa nám nič podobné nestalo.Pre mňa sú jednoznačne lepšie.Používali sme ich od narodenia.

anjelicek26
30. apr 2013

Nie su porovnatelne, kazde su ine... napriek tomu sa da byt s kvalitou oboch spokojna... ale kazde su o inom, aj kvalitou, aj materialom, aj vsetkym...

klincek
30. apr 2013

babylove su lepsie, aspon tie vacsie velkosti urcite.
od vel. 1 do 3 sme pouzivali biele pampers, boli super. ale od vel. 4 su nanic, tak sme presli na babylove a vobec nelutujem. a keby som sa teraz mala rozhodnut, tak dam babylove od narodenia.

deny3
30. apr 2013

tak pre mňa sú pampers top, tie sme používali od narodenia, porovnávať ich s babylove sa ani nedá, nehovorím, že sú úplne zlé, ale je to iná liga 🙂 ak dieťa veľa pije, dokáže precikať každú značku, to poznám, hlavne keď je už dieťa väčšie a vyciká naraz viacej, tam má asi každá značka problém zachytiť väčšie množstvo naraz. Na babylove sme prešli, keď už bol malý väčší, cenovo sú podstatne lacnejšie, ale na noc len pampers.

dorota23
30. apr 2013

@ kinna tu je link na nemecku stranku Babylove plienok, slovenska tusim nie je, maju ich vyhradne v DM: http://www.dm.de/de_homepage/babylove/produkte/... su rozne druhy, vacsinou su asi najviac pouzivane tie v papierovych krabiciach, my pouzivame na noc Windelslips, su nohavickove. Cez den latkove a niekedy tie Oko-Windeln, nie su bielene chlorom. Ziadne z nich nie su navonane, co je podla mna dolezite, lebo zbytocne pchame do dietatka chemicke latky. Pri dostatocnej hygiene a prebalovani su vsetky tie gely a pod. v plienkach zbytocne a mne osobne Pampers smrdia 🙂

vivusika
30. apr 2013

ja som pri malom vyskúšala asi všetky plienky - okrem tých igelitových 😉 a musím priznať, vždy som sa vrátila k pampers active baby, s tými som bola najspokojnejšia. A keď už bol malý väčší - 2,5 roka, on lapaj sa nie a nie pýtať, tak som používala Lidlove plienky, pretože akurát tie neprečúral 🙂

janinna11
30. apr 2013

Baby ziadna ste sa tu nezmienila (aspon som to nepostrehla), ake pampersky riesite, ci activ baby, sleep&play, nohavickove alebo premium care???? To je totiz dost dolezite, my sme prestriedali par znaciek, od pampersiek sme mali asi vsetky druhy, ale najviac sa mi osvedcili premium care, sice su najdrahsie, ale aj najlepsie.Pouzivali sme ich, ked bol syn malinky a dojceny, lebo dobre udrzali aj mokru stolicu a teraz som sa k nim vratila, ked mame plienocku len na noc, lebo ju mozem pouzit aj 2x- ked sa v noci nepocika a plienka je sucha, dam mu ju aj na druhy den, ale ostatne mozem zahodit, lebo su zdeformovane a vypln vnutri rozpadnuta, takze ja si ich neviem vynachvalit i ked za vyssiu cenu... Babylove sme mali, ale maly je taky akcny aj v noci, ze sa mi velakrat precikal a aj sa trhali.

adinkag
30. apr 2013

zacianala som pamperskami ale v nich sa mi casto zaparovala ked sme presli na pampers 4.presli sme na dm babylove tie v tch krabiciach tie su ok som tie oko welden su slabe

82erika
30. apr 2013

My sme poživali Babylove až kým nenosil plienky to znamena do 2rokov a 1 mesiaca a bola som veľmi spokojná pampersky nám vyhovovaly tak v prvý mesiac narodenia potom Huggies cez internet Mall niekolko mesiacov a potom stale len babylove cenovo aj kvalitovo nám vyhovovali najviac...keď sme kupili občas papmers keď bol väčší tak sa vyhádzal.

dolcegucci
30. apr 2013

babylove nie su zle ale mne vadilo ze su velmi "tlste".Pre mna su top pampers active baby 🙂