Kedy dostanem menštruáciu po pôrode?

silviavivien
6. mar 2013

chcem sa opytat som tri mesiace po porode a okrem sestonedelia som kramy este nemala

alubinka
6. mar 2013

a ty mas dve deti?? je to individualne.. napr. ja som mrchu dostala az 11 mesiacov po porode 😉

katarinaja
6. mar 2013

ja 6,5 mesiaca a stále nič. ja myslím, že je to kojením. prvú dcéru som dokojila a šup za pár dní to bolo

sarale
6. mar 2013

u kazdej zeny a po kazdom porode je to ine, zavisí to aj toho či dojčiš alebo nie

jancikaw
6. mar 2013

ja som kojila 15m a dostala som už po 6m...to je individuálne

ranya
6. mar 2013

tak ja som dostala teraz 3 mesiace po porode...nekojim ale odsavam kazde tri hodky a dostala som aj tak...

3kolka
6. mar 2013

Ja som nekojila. brala som antinu cerazette,počas brania som nemala.Až po vysadení som dostala.bolo to cca 2roky po pôrode

mariavasik
6. mar 2013

ja som kojila 2 roky a dostala som az po roku

effkaa
6. mar 2013

2.5 mesiaca po porode a dojcila som osem mesiacov. takze neviem, ci to bude tym. No bola som medzi prvymi s tym menzesom...

liwka
6. mar 2013

ja deň potom, ako sa ma moja mama pýtala, či už mám .-D 😀 -4 m. po pôrode a malú som kojila do 10.m.

magic08
6. mar 2013

prva menstruacia 22 mesiacov po porode, dojcila som 26 mesiacov...

mauzi
6. mar 2013

ja kojím a tiež som okrem šestonedelia nekrvácala 🙂 a vôbec mi to nechýba 😀 veď za ten čas čo som nemala (čosi vyše roka) som už aj zabudla čo to je 😀

zaraaa
6. mar 2013

je to individualne,každa žena čo počujem to ma inak,niektore aj rok,rok aj pol nemaju 😀

ivanka.7
6. mar 2013

Mala ma 11 mesiacov, kojim a este nic.

dahra
6. mar 2013

Ja som kojila rok, maly za ten cas ziadne UM nemal, čisto iba na mojom mlieku a menstruacia dosla 6t po porode a potom pekne pravidelne. :(

tinushka13
6. mar 2013

Kojím aj dokrmujeme.. prvú mrchu som dostala teraz presne po roku.. resp. 3mesiace po pôrode.. Juuuj a tak som si od nej odvykla .. 😀

kkl82
6. mar 2013

mne sa prva dostavila po 6,5 mesiaci od porodu. maly ma teraz rok a stale dojcim. prva mrcha dosla cca mesiac po zacati prikrmovania, takze je mozne, ze to malo suvis s nizsou tvorbou mlieka.

pufinkaaa
6. mar 2013

ja som menzes dostala cca 2 týždne po šestonedeli a mám ho pravidelny 😝 a kojim malú stale má 11 mesiacov

rybka13
7. mar 2013

po 8 mesiacoch pri oboch detoch

zigzag
7. mar 2013

ja som dostala 4 tyzne po samotnom porode a dojcila som normalne....

margaretaka
7. mar 2013

ja som dostala cca 2 mesiace po skončení dojčenia, ale veľmi to súvisí od hormónov.

renata165
7. mar 2013

Ja som kojila 3 tyzdne a menstuaciu som dostala po troch mesiacoch.

saskarastik
7. mar 2013

Kojím ešte stále, menštruáciu som dostala 2 a pol mesiaca po pôrode, čiže mám momentálne za sebou už tri. Myslím, že ako všetko, aj toto je individuálne. A ešte to podľa mňa ovplyvňuje aj typ pôrodu. Ja som rodila prirodzene.

nikolet_89
7. mar 2013

ahoj ja som kojila len 3 tt a tak som si isla asi mesiac po sestonedeli dat pichnut vyvolavacku na kramy aby som mohla zacat brat HAK

ivanakir
7. mar 2013

po prvom porode po 7 tyzdnoch a to som syna kojila rok!!a teraz po druhom porode po 8 tyzdnoch a stale kojim-maly ma 7 mesiacov.pytala som sa aj laktacnek poradkyne. vraj ja som taka. synovia krasne priberali, mlieka som mala vela. vraj menstruacia nastupuje, kef dieta malo pije...no,ja som prikladom, ze to !!!tak by nemusi!!!

pingu1
7. mar 2013

to nevie nikto. nechaj sa prekvapit

andykras
7. mar 2013

ja som dostala v siedmich mesiacoch maleho

jennika
7. mar 2013

ja som dostala po 18 mesiacoch....mala ma 22 mesiacov a stale kojim 🙂

vevegom
7. mar 2013

Pri prvom porode som kojila 4 mesiace a menzes som dostala po 6tich mesiacoch a po druhom porode som dostala po 23 mesiacoch a kojila som do troch rokov. Je to individualne ...... Uvidime po tomto porode ako bude ...

gumidekmomo
7. mar 2013

Ja som dostala po necelych 3 mesiacoch takze asi ozaj je to individualne a este stale kojim 😉

simcab
7. mar 2013

ja dcérku stále kojím, a menzes prišiel keď mala 9 mesiacov..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre