Kedy môžem mať sex po cisárskom?

lenka22115
26. apr 2013

Ahojte žienky prosím vás je tu niektora ktorá mala sex aj počas šestonedelia?? už tahám 4 tt po porode a neekrvácam ...jazva ma pobolieva len troška okolie okolo jazvy na stlačenie ešte trošk boli ale máme s partnerom strašnu chuť len neviem či sa už može ☹

vierka0
26. apr 2013

@lenka22115 podla mna kludne, my sme mali sex prvykrat tiez asi 4-5 tyzdnov po porode, ale dost opatrny, este to trochu bolelo..a urcite este chraneny styk, predsa len, krcok bol dilatovany, tak radsej nech je partner von alebo v kondome 😉

brumka
26. apr 2013

@lenka22115 jasom krvacalaa 8t a sex az po krvacani a po kontrole po 600nedeli. moj nazor. ci prirodzeny alebo cisarsky to je jedno. jasom nechcela riskovat dake poskodenie

zivika
26. apr 2013

@lenka22115 my sme tiez mali mesiac po cisarskom, tiez som uz ani nespinila, nemala som nijake bolesti...ale ako pise @vierka0 urcite pouzite kondom a prvy krat opatrnejsie, moc sa neodviazte 😉

amouramour
26. apr 2013

my sme mali hodne skoro 10 dni, bolo to fajn, ale kazdy by ti to skor neodporucal🙂

lenka22115
autor
26. apr 2013

a žienky aj ste sa poradili s gynekologom či ee?? 🙂

vierka0
26. apr 2013

@lenka22115 nie, na kontrolu po sestonedeli som bola asi az po troch mesiacoch 😉 pozri, ak sa na to citite, urcite to skuste, ale fakt pomaly, ono mozno budes prekvapena, ze to este moze boliet tam dole, aj ked si nerodila prirodzene

zivika
26. apr 2013

@lenka22115 ja som sa neradila...citila som sa dobre, nic ma nebolelo, chut bola, tak naco sa radit... 😅

matozazzo
26. apr 2013

@lenka22115 Ahoj, po prvom cisarskom som sa bala, ale tiez ta chut bola, tak sme skusili asi 4t, opatrne a v pohodicke 🙂 Po druhom cisarskom tiez asi tak, 3-4t, pokial je chut a nemas ty problem, nevidim, preco nie, akurat by som bola opatrna kvoli dalsiemu tehotenstvu, aby si hned neotehotnela, aby mala maternica cas zrast sa, inak hrozi potrat a komplikacie ☹

kalifa28
26. apr 2013

my cca po dvoch týždnoch 🙂

chymenitta33
26. apr 2013

žena pri sexe okrem trhania stehov riskuje najma infekciu, a to vie narobit obrovske problemy. Teda po porode sa telo zotavuje dlho, ale ja by som pockala kym zena prestane krvacat a spinit a kym sa vsetky rany zahoja. Rany mozu byt aj vnutri, nemusi to byt vidiet a nemusi to byt nastrih.
Navyse po porode je maternica ako otvorena rana ( ako velka odrenina) a nachylnost na zapaly je obrovska.
...ale myslim ze otecko aj mamicka by mali uprednostnit zdravotny stav matky pred svojimi potrebami. Da sa predsa vydržať.

vierka0
27. apr 2013

@chymenitta33 lenka sa pyta na sex po sekcii, nie po prirodzenom porode

chymenitta33
27. apr 2013

@vierka0- aj ja som mala sekciu...viem čo sa pýtala! a mimochodom to platí pre všetky!!!ak sa nemýlim 😕

jankagun
16. aug 2013

my sme po prvej sekcii asi cca o mesiac zacali,ale jasne ze opatrne..po druhej asi na druhy tyzden uz a v pohode :D ...ale ak ta bude nieco boliet,tak radsej pockajte..fuu a kym sa rany zahoja-to by som asi nevydrzala (rana na maternici po sekcii sa hoji cca 540dni!!!)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre