Kedy ste mali prvý sex po pôrode?

tehulka21
10. jan 2012

Ahojte baby,neviem ci tu je taka diskusia ale dost ma to zaujima...ja som prave mesiac po porode a aj by som uz chcela ale zase mam strach co ked sa tam dole nieco pokazi...rodila som prirodzene a mala som alebo mam ani neviem 4 stichy..a neviem ci je to vhodne alebo mam cakat este aspon tie 2 tyzdne do konca sestonedelia...preto ma zaujima ako ste to zvladali vy?a este otazka - bolelo to? dakujem moc 🙂

benne
10. jan 2012

stačí zadať "sex po pôrode" do vyhladávača: https://www.modrykonik.sk/forum/porod/kedy-ste-mali-prvy-sex-po-porode/

tehulka21
autor
10. jan 2012

@benne jej dakujem no neviem este poriadne robit na tejto stranke vzdy najdem nieco nove 🙂

stardust
10. jan 2012

vyhladavac mozes samozrejme pouzivat aj pri hladani ostatnych tem. Usetris tym cas adminom za mazanie duplicitnych tem.

kostka211
18. jan 2012

My sme prvykrat po porode sexovali asi po 4 tyzdni a nebolelo to, snad trosicku pichalo tak zvlastne, ale nebolelo to , najviac mi na tom snad vadili moje nadbytocne kila a ochabnute brucho 😀

megan777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elly23
28. aug 2021

Po prvom tehu po 2 mesiacoch kvôli zdravotným problémom, inak by bol hned po 6to nedeli, pri druhom pôrode hned po šestonedeli, ja som bola pri oboch bez zranení

julka828
28. aug 2021

@tehulka21 pri prvom po 8 tyzdnoch po druhom po 6 tyzdnoch

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre