Padnuté prsia

iwqa
28. nov 2013

co s ovisnutymi prsiami po porode, ako ich "zdvihnut"? booze mam ich ako 60rocna babka, aj to si myslim, ze aj tej lepsie "stoja", este trochu a asi ich budem mat na pupku ☹

acer11
28. nov 2013

smer plastická chirurgia 😀

mahulenka87
28. nov 2013

@iwqa to by som aj ja rada vedela... :-/ vraj nejaké cvičenia, ale neviem nakoľko sú účinné

iwqa
autor
28. nov 2013

@acer11 super a kde este zohnat tolko penazi, lebo stat mi nedava tolko aby mi zvysilo na plastiku 😀

iwqa
autor
28. nov 2013

@mahulenka87 musime napisat asi pani Erike Judinyovej, jej vraj z tabletiek narastli 😀

acer11
28. nov 2013

@iwqa napíš ježiškovi 😀

anjelicek26
28. nov 2013

@iwqa - gravitacia je des, aj prsne tkanivo sa tehotenstvom meni, kojenim sa to trosku zlepsi - teda dlhe a pomale odstavovanie spravi menej katastrof, ako odstavenie uz par tyzdnov po porode. Ale v podstate to vychadza na rovnako... prsia su niekde, kde by byt nemali. Vivat dobre podprsenky a neskor dobra plastika... ked dokojim, tak to mamaplastika isti... cvicnie na prsia nema vplyv, ved to je koza, tuk, zlazy, ziadne svaly.. a kremiky a podobne somariny pomahaju len, ak su nachate zenskymi hormonami... a aj to len rastu pomozu, nie "vyske", v ktorej sa nachadzaju..

iwqa
autor
28. nov 2013

@acer11 no za pokus nic nedam 😀

iwqa
autor
28. nov 2013

@anjelicek26 asi sa odstahujem do vesmiru 😀

bubelko
28. nov 2013

@iwqa rozhodne investovat do kvalitnej podprsenky, a hlavne spravne urcit velkost - niekedy to prekvapi. a hlavne to opticky potom vyzera lepsie, ako ked prsia tecu z podprsenky vpravo, vlavo ci hore alebo dole von 😉 a ak ti to velmi vadi, tak jedine potom len plastika 😉

zita19
28. nov 2013

@iwqa No nie zly napad. Viem si predstavit ako moje kozy od radosti okolo mna poletuju, kazda inym smerom... 😀 😀 😀

iwqa
autor
28. nov 2013

@zita19 hej len aby sa mi okolo krku neomotali a neuskrtili ma 😀 😀 😀

stardust
28. nov 2013

@iwqa to by urobili prsia akurat tak v americkom filme...pocas nekonecnych hodin na orbite by si sa mala aspon s cim hrat, s pevnymi kozami toho vela nevymyslis 😎

iwqa
autor
28. nov 2013

@stardust no bola by som radsej az tu druhu moznost, pri ktorej nevymyslim nic 😒

linda20111
29. nov 2013

@iwqa ja poradim antikoncepciu, ked som prestala kojit boli v hroznom stave, take prazdne a ovisnute a teraz odkedy beriem HAK, maju lepsi tvar (aj ked nikdy to uz nebude celkom ako predtym).

kotatko1232
29. nov 2013

@linda20111 sa ti nafučali??ja mam stym tiez problem a chcem nejaku kde sa mi aj trosku zvecsia xixi

linda20111
29. nov 2013

@kotatko1232 ja mam teraz Lunytta a som spokojna 🙂

kotatko1232
29. nov 2013

@linda20111 ja som este nikdy nebrala antiku tak sa bojim aby som este viac nepribrala

lelatt
29. nov 2013

@iwqa ja uz teraz "trpim depresiami" a to maly nieje este ani na svete. Nechcem vediet co to bude potom. Ked si predstavim ze v 21 rokoch ich mam mat ako moja 80 rocna babka tak mi je z toho az do placu.. asi naozaj len zacat setrit na plastiku. Len keby bolo z coho usetrit..

linda20111
29. nov 2013

@kotatko1232 ja som brala dlhe roky pred tehotenstvom a aj teraz a nepribrala som ani od jednej. ale kazdy je iny, ta ktora je dobra pre mna tebe nemusi sadnut.. ked nesadne, treba vymenit za inu. uvidis.. vyskusas, ked nebudes spokojna tak nebudes brat 🙂

kotatko1232
29. nov 2013

@linda20111 no ved uvazujem ze zbehnem za doktorom aby mi dal nejaku.a ako zisti doktor ktora je dobra premna??

linda20111
29. nov 2013

@kotatko1232 podla toho aku chces brat - ci taku ktora sa berie kazdy den, alebo ci 21dni a potom 7dni prestavka , ja odporucam radsej tie21ktore su v baleni vsetky rovnake, pretoze s tymi si mozes posunut aj menzes ked to budes chciet 🙂 a tiez zalezi aj na cene(aspon ja som sa tym riadila, nechcem dat 2xtolko penazi za to iste ked nemusim). Doktor ta najprv vysetri, urobi odber krvi aby zistil ci je vsetko ok az potom ti nieco predpise. Bude sa ta pytat aku chces, tak ak nemas vybranu konkretnu povedz mu tvoje poziadavky (akosom pisala vyssie- cena a pod.) A to ci ti sadne a bude dobra pre teba, zistis az ked ju budes brat, ci sa u teba neprejavia nejake neziaduce ucinky - bolesti hlavy, unava, nechut na sex, priberanie na vahe a podobne, vsetky su uvedene v letaciku, to si odsleduj na zaciatku uzivania a potom ked si pojdes po dalsie balenie tak budes uz vediet ci chces tie iste alebo ine.

kotatko1232
29. nov 2013

@linda20111 aha ok dakujem ze si mi tu vsetko napisala.no jasne ze nechcem nejaku drahu .no ale co som citala na tu znacku baby pisu ze je dobra a niektore po nej schudli ale zase niektore pribrali.no budem musiet zavolat mojmu doktorovi teraz ked bude mat drahy dovolenku aby mal kto ostat pri malej

kotatko1232
29. nov 2013

@linda20111 a este ja mam aj nepravidelnu menstruaciu ale nie az taku ako niektore baby mne meska 2tyzdne stale.no ty si kojila??a ako dlho??

sonagolisova
29. nov 2013

bohuzial ....pomoc bud kvalitna podprsenka ktora oklame opticky alebo plastika.... ( na splatky cha cha 🙂 treba si vypytat od tatina odskodne ..vsak on za to vsetko moze , nie ??? 🙂

linda20111
29. nov 2013

@kotatko1232 To nieje problem, zacnes brat v prvy alebo druhy den ked ti zacne. Pri uzivani sa ti cyklus upravi, takze budes mat pravidelne ako hodinky 🙂 Ano, kojila, 7apol mesiaca, az po ukonceni som si dala predpisat HAK.

dionyzka
29. nov 2013

kvalitna podprsenka naozaj robi svoje, vediet spravne zvolit podprsenku je, podla mna, normalne veda. No a potom sa asi naucit sa mat rad i s tymi nedostatkami. Moje prsia tiez nevyzeraju ukazkovito. Postoj mojho manzela vsak stoji za to: "nebud, prosim Ta, povrchna!. Laska ani dobry sex nie je o krasnych prsiach a bujnej hrive na hlave (moj muz velmi plesatie). Dlhodobo a s problemami dve odkojene deti, takze z mojho pohladu, su Tvoje prsia najkrasie".
Situaciu s padnutymi prsiami to nezmeni, ale takyto vyrok aspon potesi 🙂.

kotatko1232
29. nov 2013

@linda20111 takze aj ked budem mat menzes mozem brat tabletky?? ja som kojila len 3 mesiace ☹ chcela som viac ale mala sa mi narodila predcastne a nemala poriadne vyvinuty ten saci reflex ☹

linda20111
29. nov 2013

@kotatko1232 ano, tak sa zacinaju brat, vyberies jedno cele balenie 21tab, za 3-4dni dostanes menzes a potom znova budes brat nove balenie - medzi baleniami je 7dnova prestavka ked neberies nic.

kotatko1232
29. nov 2013

@linda20111 ahaaa ok diky za infoooo

iv01
29. nov 2013

Ach jaj, mne sa tak zda,ze prsia zaujimaju iba zeny, stale sa tu okolo nich toci nejaka diskusia....a spytali ste sa vobec svojich partnerov co oni na to? Ved chlapov zaujima uplne nieco ine...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre