Problém 5 mesiacov po pôrode

luckaajurko
20. apr 2014

Potrebujem poradiť ☹ v utorok idem k lekarovi ale dovtedy sa asi zblaaaznim...som 5 mes.po pôrode
naposledy som mala menšt. pred mesiacom,tehotenske testy som si robila 3x vsetky negativne(pri prvom tehotenstve vsetky pozitivne), vzdy sme pouzivali ochranu a priatel sa do mna nikdy neurobil a po vcerajsom sexe som dostala strasne bolesti ako keby to mam dostat ale stale nic :( boli to az pri zadku ani sediet skoro nemozem.....co so mnou moze byt? zeby cysty ????? strasne sa bojim nechcem byt uz tehotna ....a problemi s menštr. som mavala casto odkedy som ich dostala 1x

brady1
20. apr 2014

chod na pohotovosť a popiš tam svoj problem niečo ti daju povedia približne čo to može byť a budeš kludná 😉

jana_eyre
20. apr 2014

tuiez by som isla na pohotovost, neznie to moc dobre..

luckaajurko
autor
20. apr 2014

veru pojdem ja len dufam v to ze niesom tehotna...sice jediny priznak by bol ze nemam menšt. kedze testy su negat.

luckaajurko
autor
20. apr 2014

jana_eyre co tym myslis?

luckaajurko
autor
20. apr 2014

@jana_eyre preco to neznie moc dobre? :(

sissy27
20. apr 2014

@luckaajurko ak si dostala bolesti tesne po sexe, tak by som to pripisovala najskôr prílišnému mechanickému zaťaženiu, skontroluj, či nemáš nejakú ranku na hrádzi a pod., možno nejaký infekt.. ale tehotenstvo sa neprejavuje bolesťami hneď po styku...

jana_eyre
20. apr 2014

ak by ma bolelo nieco tak, ze by som nemohla ani sediet, isla by som na pohotovost.. ale ty vies ako velmi je to akutne, ak to prechadza, nekrvacas, nemas teplotu, nie je ti na zvracanie, pockaj do utorka, alebo este uvidis ako sa to vyvinie do zajtra.. hlavne aby si bola co najskor fit, kedze mas doma babatko, ktore sa bez teba zaobide len tazko.. tehotna zrejme s najvacsou pravdepodobnostou nie si, ved si pisala, ze ste pouzivali ochranu.. bolest v podbrusku moze byt aj z toho, ze mas po porode troska zmenenu ovulaciu a vdaka hormonom ta zacala boliet, ak ta nebolela doteraz..

luckaajurko
autor
20. apr 2014

Vyšetrenie z pohotovosti- Chodte ku svojmu gynekologovi 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre