Stav po pôrode

iwqa
4. aug 2013

Chcem sa Vás žienky opýtať ako dlho po pôrode ste krvácali. Ja som krvácala do 4 týždňa a potom len taký mierny ako keby výtok a teraz 5 týždeň po pôrode opäť som začala mierne krvácať. Je to normálne?

saranata
4. aug 2013

je to normalne, stále sa čistíš 😉

m_ij_ka
4. aug 2013

@iwqa ahoj, podľa mňa je to normálne, nemusíš sa ničoho báť. Ja som po prvom pôrode (rodila som vaginálne) krvácala tri mesiace v kuse po pôrode a druhý pôrod som mala sekciou a to som krvácala len tri dni a po troch týždňoch som už mala prvú menštruáciu.

iwqa
autor
4. aug 2013

@saranata
@m_ij_ka jj ďakujem už som myslela, že niečo nieje v poriadku

m_ij_ka
4. aug 2013

@iwqa v podstate sa ti čistí maternica po pôrode, nič iné

ematko29
4. aug 2013

ano aj ja som tak mala,4týždne potom pauza adalej také slabé krvácanie.

bublinka711
4. aug 2013

Tiež som to presne tak mala a tiež som sa bála, že čo to akože má byť. Potom to úplne prešlo asi na ôsmy týždeň. A to mi na kontrole po šestonedelí hovorí, že asi skoro dostanem menzes, lebo vidí dozretý folikul... Takže hneď o týždeň po skončení čistenia menzes... skorom ma porazilo, a to výlučne kojím od začiatku na požiadanie aj v menej ako trojhodinových intervaloch. Nuž čo, na mňa sú asi aj príručky krátke 🙂.

briketa
4. aug 2013

@iwqa riadne krvacanie do trvania dvoch mesiacov sa este pocita ako normalne, takto mi povedal doki.
to ze tebe sa uz zastavilo a znova spustilo, to je vsetko ok

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
althejka
5. aug 2013

@anetkaadamko presne toto aj ja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre