Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

9. apr 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
newyorkgirl
Registrovala sa 2. februára 2006 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 3268 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Trenčín.
  • Risko3 roky
  • Nikolka 8.11.20067 rokov
 baby tak ja sa konecne zmobilizujem a tu viazne debata, no to je robota teda emoticon co asi budem dozadu citat ci co...
2. aug 2010 o 21:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elixia (33 r.)
15
Registrovala sa 1. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 2221 príspevkov a 1 album. Má 8 priateľov. Veľká Británia.
  • Richard3 roky
 @newyorkgirl ja tiez nakukam a nikde nikto....dve asi uz rodia, ale neviem kde je zvysok, ved ani pocasie nie je bohvieake emoticon
2. aug 2010 o 21:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
newyorkgirl
Registrovala sa 2. februára 2006 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 3268 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Trenčín.
  • Risko3 roky
 veru, pocasie otrasne, mam bolehlav ako fras... deti uz spia tak idem asi nastarovat zehlicku ale taaaak sa mi nechce, vzdy si hovorim ze vecer ozehlim a som taka unavena, ze si poviem, ZAJTRA a to uz je par dni bohuzial emoticon emoticon emoticon
2. aug 2010 o 22:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lena13
Registrovala sa 3. januára 2008 na modrykonik.cz. Pridala 524 príspevkov. Oldham, Veľká Británia.
 ahojte,my js vcera meli bbq opekali js makreli...moc to bylo dobre.
@newyorkgirl jsi to teda vyridila,ses dobra emoticon
@elixia jakpak se citis moja?
2. aug 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elixia (33 r.)
15
Registrovala sa 1. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 2221 príspevkov a 1 album. Má 8 priateľov. Veľká Británia.
  • Richard3 roky
 no to aj ja tak zehlim..teda odkladam,az kym si nemame co obliect,pripadne sa kam pohnut emoticon Ale zaujimave,ze tie mini vecicky som mala pozehlene raz dva, ani ma nenapadlo ze zajtra...ktovie dokedy to vydrzi emoticon

@lena13 dakujem za opytanie, zatial ok, dnes sme boli v nemocnici,lebo som zase mala pocit,ze drobec sa nejako nehybe..a on je ritkou dole, preto som pohyby zrazu inak citila emoticon Hold, neskusena prvorodicka emoticon Joooj, bbq, my nemame kde...ale aj tak by som uprednostnila slovensku opekacku emoticon
2. aug 2010 o 22:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slovakia13
115
Registrovala sa 6. júna 2009 na modrykonik.sk. Pridala 3280 príspevkov. Má 57 priateľov. Wales, Veľká Británia.
 @newyorkgirl ja som reklamovala cez paypal tiez kocik....peniaze mi vratili az ked predavajuci potvrdil ,ze kocik prisiel spat. vobec nezodpovedal popisu emoticon a nakoniec som vydrazila presne ten isty uuuuuplne novy a za menej. na ebayi som ho nasla a s predavajucimi som komunikovala uz mimo ebay aj cenu sme dohodli emoticon zlati boli emoticon

Mia je chora emoticon z jedneho dna na druhy stratila hlas ,tak idem volat ku GPmu,teda ak sa dovolam......a tu je moj marod emoticon s obkladom na krku
3. aug 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slovakia13
115
Registrovala sa 6. júna 2009 na modrykonik.sk. Pridala 3280 príspevkov. Má 57 priateľov. Wales, Veľká Británia.
3. aug 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mona12071
Registrovala sa 11. mája 2009 na modrykonik.cz. Pridala 6067 príspevkov a 7 albumov. Má 19 priateľov.
  • Lucas2 roky a 3 mesiace
  • Davidko4 roky
 @slovakia13 mala je nadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ahojte babule ako sa mate ja riesim dilemu kde viazne moja ms a ide mna z toho tresknut vcera som zacala uplne malinko spinit a dnes to pokracuje no uvidime emoticon bojim bojim
3. aug 2010 o 09:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klapinka
6
Registrovala sa 14. februára 2007 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 773 príspevkov a 1 album. Má 13 priateľov. Veľká Británia.
 ahojte emoticon
@elixia este stale nerodim emoticon vcera sme mali midwife, tak ze mam byt na 4-roch lebo ze je drobec chrbtom k mojmu chrbtu a ze to nieje naj pozicia na porod. ..tak asi idem vysavat bez palice, iba s rurkou emoticon

Inak sa citim ako babika, ked si lahnem uz aj spim. Jedine co ma obcas zatrapi je zaludok, alebo taka asi 4-5 mn bolest brucha, neviem preco to mi pride z nicoho nic tak velmi zle.. len lahnut a cakat kedy to prejde.

@slovakia13, zlatucka je malicky marodko, ake ma krasne ruzove licka.
@newyorkgirl ani nehovor o migrenach, ja sa ich tak bojim ako cert svatenej vody, ze sa mi vratia emoticon
3. aug 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slovakia13
115
 @mona12071 ja som tiez este nemala,ale u mna je to kojenim.....

baby diiiik ....normalne som sa na prvykraz dovolali ,tak o 10 ideme ku gp emoticon

@klapinka mozno sa ti to uz rozbieha... emoticon emoticon
3. aug 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lena13
Registrovala sa 3. januára 2008 na modrykonik.cz. Pridala 524 príspevkov. Oldham, Veľká Británia.
 @elixia opatrnosti neni nikdy dost,radsi tam jdi 10x nez kdyby melo byt pozde....
@slovakia13 mia je moc pekna,snad se ti brzy uzdravi.me dneska claudia zvracela z niceho nic,tak jen doufam,ze bude ok.
@mona12071 myslis,ze by jsi byla z nova tehu?
@klapinka davej pozor jak budes vysavat zase to neprehanej z tou rurkou emoticon a nebo jestli se budes nudit tak dojdi k nam emoticon
3. aug 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mrk11
4
Registrovala sa 1. októbra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 547 príspevkov a 2 albumy. Má 5 priateľov.
  • Ela4 roky
 @mona12071 to by sme sa mohli dohodnut na kocikovanie, co ty na to? Kedy najblizsie by ti to vyhovovalo?
3. aug 2010 o 09:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klapinka
6
Registrovala sa 14. februára 2007 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 773 príspevkov a 1 album. Má 13 priateľov. Veľká Británia.
 @lena13 hihih aj mdwife ma volala, ze keby som potrerbovala sa realizovat ze mozem aj u nej emoticon . Zatka mi odisla v nedelu kusok a v pondelok dalsi kus, tak predpokladam ze 2-3 ale ktovie ako to pojde. Uz pred tyzdem sme mali byt traja, babatku je asi v brusenu dobre.

Baby ked ste porodili mali ste mamky pri sebe, boli vam potrebne, uzitocne?? Nam sa ponukaju aj jedna aj druha ze pridu aj po 3 tyzdne a my nevieme co robit a ktoru zavolat skor. emoticon
3. aug 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lena13
 @klapinka neboj se klapinka,urcite to uz bude brzy jak ti odesla zatka a budete tri emoticon
jinak ja se priznam,ze michal byl semnou tyden doma a pak uz js byla sama a klidne bych mamku na tyden brala,nebo jizva mi napraskla takze js musela byt extremne opatrna...
3. aug 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
newyorkgirl
  • Risko3 roky
 @slovakia13 veru drzime palceky nech sa uzdravi Miuska co najskor drobcek... aj Nika mala cosi take pred par mesiacmi a este sa zacala dusit, ja s velkym bruchom este si pamatam ako sme ju o polnoci viezli na pohotovost... mi nehovor Monika, ze si platila naspat postovne potom k tomu predajcovi co si to vracala... mne sa nakoniec ta baba ozvala ze bola v nemocnici ci co a ze mi to posle, no uverim az uvidim... aj tak nieco co potrebujem nenasla, take krytky na konstrukciu a bez toho to divne vyzera a aj dieta by sa tam mohlo oskriet....
baby ja mam dnes zas taku migreeenu ako slak... nevyspata som strasne uz... chudnut by sa mi uz zislo, lebo som ako suuuudok tak sa s kamoskou chystame vo stvrtok na ZUMBU prvykrat len si musim este sportovu podprsenku niekde zadovazit... dufam ze mi to hopsanie nejako neovplyvni kojenie emoticon
3. aug 2010 o 10:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mona12071
Registrovala sa 11. mája 2009 na modrykonik.cz. Pridala 6067 príspevkov a 7 albumov. Má 19 priateľov.
  • Lucas2 roky a 3 mesiace
  • Davidko4 roky
 @mrk11 kedykolvek malemu ide zubok vraj a je nervni ked je doma tak som najradsej s nim vonku emoticon
3. aug 2010 o 10:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elixia (33 r.)
15
  • Richard3 roky
 @slovakia13 krasne dievcatko emoticon

@lena13 to mas pravdu uz som sa poucila..hlavne ma tesi,ze tu ti nikto neda najavo,ze obtazujes..(aj keby to tak nahodou bolo), vcera ked sme tam prisli,akurat tam nikto nebol a oni pili kavu...bez mihnutia oka vyskocila a venovala sa mi...na SK by som asi musela pockat,kym tu kavu dopiju emoticon

@klapinka aj u nas mozes, o vysavac je stale boj..nikto ho nechce emoticon Nam sa jedna rurka zlomia,takze uz mame taku kratku tu rucku,ze pomaly na styroch musis emoticon
Ked sa babky tak velmi ponukaju, tak preco nie...teda ty ich poznas najlepsie a vies,ci budu naozaj prinosom emoticon Ak ta napr. maju len komandovat co a ako, tak si asi sama lepsie poradis...Mne nastastie nema kto prist, tak nemusim rozmyslat ci chcem emoticon

Baby,ako sa to tu riesi s GP pre babatko? Bude automaticky zaregistrovane tam kde ja alebo ho musim ist zaregistrovat?
3. aug 2010 o 11:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slniecko77
13
Registrovala sa 18. januára 2008 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 12327 príspevkov. Má 27 priateľov.
 ahojte emoticon
@slovakia13 mala je naozaj rozkosna emoticon krasna slecna
@klapinka drzim paste,nech sa nejako rozhybete a o chvilu nam mozes popisovat prve stretnutie s babatkom emoticon
..ja dnes idem k midwife na kontrolu, som zvedava co nove sa opat dozviem emoticon
3. aug 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cutce
Registrovala sa 30. januára 2008 na beremese.cz. Na modrykonik.cz pridala 15367 príspevkov a 2 albumy. Má 141 priateľov.
  • Thomas Stepan1 rok a 1 mesiac
  • David Frantisek3 roky
 ahojky devcata,

@slovakia: mala je krasnoucka emoticon @klapinka: hodne stesticka @slniecko: tobe taky, premyslela jsi o porode ve vode? ja celko ano.

Dnes jdu na NT scan emoticon
3. aug 2010 o 11:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slniecko77
13
Registrovala sa 18. januára 2008 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 12327 príspevkov. Má 27 priateľov.
 ahoj cutce emoticon
..vies, ze som tuto otazku chcela polozit? porod do vody..dost intenzivne nad nim premyslam, epiduralku zatial odmietam no uplne nezavrhujem emoticon
..drzim paste na NT scane, vsetko dobre dopadne..vysledky z krvi ti pridu do 2 tyzdnov a potom uz len cakat na morfologicky scan
..ja uz som na SVK objednana na gyndu a sono..tak sa tesim kedy babo znova uvidime emoticon
3. aug 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cutce
Registrovala sa 30. januára 2008 na beremese.cz. Na modrykonik.cz pridala 15367 príspevkov a 2 albumy. Má 141 priateľov.
  • David Frantisek3 roky
 @slniecko: no slysela jsem, ze voda ti pomuze se odrelaxovat a nejsi v takovych bolestech a pry miminko tolika nebreci, kdyz se narodi, ale nemuzes mit epidural. Ale pokud ti to nebude vyhovovat, tak muzes jit z vany ven a rodit normalne emoticon
3. aug 2010 o 12:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slniecko77
13
 @cutce presne tak to mam v plane emoticon len na porod je podmienka, ze vsetky nalezy musia byt v norme, tj nemozes mat ani streptokoka..
3. aug 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cutce
  • David Frantisek3 roky
 @slniecko: tak to budes potom vypravet co a jak emoticon emoticon emoticon emoticon
3. aug 2010 o 12:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slniecko77
13
 @cutce emoticon no este je tu hodne dievcat pred nami, som zvedava na ich porody a skusenosti s NHS..vsetkym drzim nesmierne paste, nech im to dobre dopadne
a kdeze vsetky zmizli? emoticon
3. aug 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cutce
  • David Frantisek3 roky
 @slniecka: to nevim, ale vetsina uz mimca ma, takze asi behaji kolem nich, taky bych tu netravila cas, kdybych mela uz male emoticon
3. aug 2010 o 12:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slniecko77
13
 @cutce, tak to mas pravdu ked mas dieta casu nieje nazbyt
..o ktorej ides na NT scan? ja mam midwife az o tretej, ale potrebujem ist do mesta nieco vybavit, kedze za tyzden ideme na SVK..juuj tak sa mi nechce
3. aug 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slniecko77
13
 ..ozaj mne po NT scane posunuli termin porodu, som zvedava ci aj tebe posunu..daj potom vediet
3. aug 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mrk11
4
Registrovala sa 1. októbra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 547 príspevkov a 2 albumy. Má 5 priateľov.
  • Ela4 roky
 @mona12071 dnes sme boli na posledne z trojice ockovani, dala som Eli Calpol kvoli reakcii, ale pokial nebude zajtra prsat, tak by sme sa mohli poobede stretnut, co ty na to? Prisla by si na Ealing? 5 minut od domu mame 2 velke parky. Alebo ja na Hounslow? Co ti viac vyhovuje?
3. aug 2010 o 13:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cutce
  • David Frantisek3 roky
 @slniecko: ja mam scan o 2.40, tak za hodku jdu z prace, mame poledni pauzu stejne emoticon emoticon emoticon , dneska mam kratky den v praci, takhle bych to brala kazdy den emoticon emoticon emoticon
3. aug 2010 o 13:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elixia (33 r.)
15
  • Richard3 roky
 @slniecko77 no ja som stale tu,len si nechcem pisat sama so sebou emoticon Ja som tiez uvazovala nad porodom do vody, maju tu k dispozicii bazen. Idem aj na ante natal kurz ohladom porodu do vody, tak vam potom napisem ci sa mi to pozdavalo....uz som tuto temu s niekym riesila, dosli sme k tomu,ze voda pocas prvej fazy aj ano,ale samotny porod ani nie..ze si predstav co vsetko z teba vyjde pocas porodu (okrem babatka emoticon ) a ty mas v tom lezat..no tak to ma dost odradilo emoticon Ale definitivne nie som rozhodnuta pre ani proti..

Inak midwife mi minuly tyzden povedala,ze oni nerobia test na Streptokoka, takze si to dam urobit sama...vy este mate cas,ale opytat sa mozte,ci u vas by urobili..
3. aug 2010 o 13:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš

Podobné diskusie

Populárne albumy

Súvisiace články