Vysoké dioptrie a cisarák

petra_pe_petra
23. júl 2014

Ahojte, ako je to s porodom v pripade vyssich dioptrii? Citala som ze od dioptrii - 10 uz nechcu dovolit rodit prirodzene ale cisarakom. Vase skusenosti? Vdaka

eikenella
23. júl 2014

je to o dohode, ak budes chciet prirodzene, tak ta pustia, ale ak chces cisarsky, ocny ti da doporucenie na cisarsky. kedysi vsetky zeny s takymi dioptriami isli automaticky cisarskym, teraz sa od toho uz aj upusta. ale ocni dr. su ustretovi aj k prianiu tehulky

severankasr
23. júl 2014

zalezi na tom aj aky mas tlak, ak mas hypertenziu a k tomu vyssie dioptrie (moj pripad) je to mozna indikacia na sekciu.

hori
23. júl 2014

neviem ako -10, ja mam -7,5 a ked som sa pytala na mozny cisarak vyvalili na mna zacudovane ociska od gyndosa cez ocnu az po porodnika, ze co chcem, ze mam pri porode zavriet oci, ked budem tlacit a hotovo... nastastie mi porody zrak nezhorsili ani inak ociam neublizili...

marcelastierankova
23. júl 2014

Ahoj.ja mam este silnejsie dioptrie a rodila som prirodzene .bola som aj na vysetreni pred porodom a povedali ze nemusi byt cisarsky.to som sa cudovala.lebo aj krvny tlak som mala vyssi.

petra_pe_petra
autor
21. aug 2014

diki baby 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre