Čo si zbaliť, ak budem rodiť v nemocnici v Trstenej?

zubrienka77
11. aug 2011

mozete mi poradit co si zbalit do nemocnice pre seba a pre maleho ??

missy97231
4. sep 2011

@zubrienka77 ked zistis, daj vediet 🙂 😀

voskovaeva
6. sep 2011

@zubrienka77 pre seba uterak mydlo kefku pastu vlozky podlozky na postel(tie ale nemusis mat len odporucam(zupan prezuvky teh.podprsenku vlozky do podprsenky ,koselu nahradnu oni sice menia ale aj tak som si brala svoju nebublinkovu vodu telefon nabijacku a pre malicke si anchystaj veci doma co mu budes obliekat ked pojdete s porodnice to tu donesie manzel az po teba pride.a este treba 20 plienok tych malickych 🙂

zubrienka77
autor
7. sep 2011

@voskovaeva no a ked chcem nad standart izbu mam si ju pytat hned ??

voskovaeva
7. sep 2011

no na porodnej sale ale nemusi sa ti ujst ak bude vela porodou ale mozno budes mat stastie ze sa akurat uvolni

voskovaeva
7. sep 2011

@zubrienka77 voskovaeva no na porodnej sale ale nemusi sa ti ujst ak bude vela porodou ale mozno budes mat stastie ze sa akurat uvolni

missy97231
11. sep 2011

@voskovaeva aj ja mam otazku co sa tyka pre drobca... kozmetika na kupanie netreba? kupu babatko sestricky? takze pre male na pobyt potrebujem iba tie plienky, a trebars vlhcene utierky? a tiez kosele su tam tiez k dispozicii? ja mam zbalenu, ale pytam sa... diky 🙂

voskovaeva
12. sep 2011

@missy97231 pre babo okrem tych 20 plienok ti nic netreba ani vlhcene ubrusky zakazdym ti donesu babatko cistucke a vyvonane.Kosela menia ked niektora chce bud si pyta sama sestricky alebo jej niekedy aj sami daju no ja osm sa lepsie citila v tej svojej tak som si sbalila svoju a to same i tie podlozky som si kupila v lekarni aby som stale nepytala cistu plachtu.nemaju moc pradla navyse tak ani moc neradi davaju. 🙂

missy97231
12. sep 2011

@voskovaeva dakujem za info... dost mi to pomohlo 🙂 asi sa prebalim trosku 😀 😀

voskovaeva
13. sep 2011

@missy97231 neni zac rada poradim 🙂 a kedy mas termin????a odkial si??

missy97231
13. sep 2011

@voskovaeva 3.10termin, ale podla dnesneho utz je 4dni pozadu. Snad prenasat nebudem, lebo uz by som najradsej sla hned teraz🙂 som z rabce. Ty? Kukam ze ty uz to mas tiez za par 🙂

voskovaeva
13. sep 2011

@missy97231 jj este nejakych 8 dni ale budem nejspis prenasat aj predchozich drobcou som prenasala ☹ no uz by som tiez nejradsej isla a mala to za sebou 🙂 mozno sa aj stretneme 🙂

missy97231
20. okt 2011

@voskovaeva ahoj... ako tak kukam,,, tak sme teda boli v tej trstenej asi v ten isty cas 😀

voskovaeva
20. okt 2011

@missy97231 jee to je sila moc ta dobre nevidno na fotke tak si ani nepametam ci som ta tam videla no musela som ta videt 😀 ked ze sme stejne rodily šak?,my sme sa narodili 23 a vy???

missy97231
23. nov 2011

@voskovaeva my sme 23teho odchadzali z nemocnice... tak sme sa tam asi nestretli 🙂 ak si tam nelezala tyzden vopred 😀 😀

voskovaeva
24. nov 2011

noo tak to sme sa ozaj nevideli bo ja som hned po porode lezala na gynekologii 😀

missy97231
1. dec 2011

@voskovaeva hej? no vsak vraveli ze je strasny naval - v tom case... tak nas aj "vyhanali" 😀

adalberta
6. dec 2013

co si mam vziat do trstenskej porodnice?Vie mi niekto poradit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre