Gyneka Trenčín a MUDr. Jankovský. Aký je pri pôrode?

anka77
6. nov 2008

Ahoj babenky, plánujem zmeniť tesne pred pôrodom lekára. Chodíte niektorá k MUDr. Jankovskému do Gyneky, alebo vám bol pri pôrode? Chcem vedieť aký je...
Ďakujem za všetky informácie 😉

s.i.m.k.a1
7. máj 2009

dikes 🙂

clara86
13. máj 2009

Ahojte baby, mohli by ste mi prosim niektoa poslat do IP ordinacne hodiny a kontakt na MuDr. Jankovskeho? 😉 Dakujem

s.i.m.k.a1
14. máj 2009

clara86- najdes too na stranke gyneky tusim

danu
25. jún 2009

magda29 • Dnes o 21:15
Co vravite?

naika • Dnes o 21:21
moj gynekolog,veľká spokojnosť,ale je tu už jeden príspevok o Mudr.Jankovskom treba pohladať 😉

julianka99
26. jún 2009

Ahojte maminky...
očujte a čo treba vlastne spraviť preto ak chcem mať pri pôrode dr. Jankovskému ??? Nechodím k nemu, tak neviem ako to vôbec chodí.... 😒

ďakujem

ajulienka81
15. júl 2009

Ahoj julianka, ja k dr. Jankovskemu chodim, rodila som teraz v maji, ale nedohadovala som sa s nim dopredu. Nastastie to vyslo tak, ze mal prave sluzbu, takze ma odrodil. Asi mu treba zavolat a dohodnut sa. Ale asi sa zato aj plati, nie?

mucilienka
15. júl 2009

julianka, skus mu zavolat 😉

gambi80
20. júl 2009

ahojte maminky,
chcem sa Vas opytat ci neviete kedy ma tento rok dr. Jankovsky dovolenku?
Ja by som mala rodit v septembri, ale clovek nikdy nevie ;)

zuzujan
20. júl 2009

gambi pokial viem, teraz mal dr. 2 tyzdne dovolenky a od dnes by mal uz ordinovat, neviem ci bude mat este dalsiu dovolenku

liviaf14
20. júl 2009

ahojte baby, dr. jankovsky ukončil dovolenku 16.7., v piatok 17.7. už normálne robil, hovoril, že už tam bude stále. tak len aby ste vedeli. ahojček

gambi80
20. júl 2009

velke diky baby, tak ste mna upokoili, mozem pokojne cakat na porod 😉

pink_lady
20. júl 2009

ts ts uz 3 kocky co chcu rodit u dr jankovskeho v priblizne rovnaky termin 😀 juli, gambi, musime si nejako podelit dni aby sme nemuseli losovat ze vsetky tri na sale a ku ktorej pojde 😀

ivella
20. júl 2009

dievcata preboha,ved ked bude doktorko stale vas len rodit,kedy bude spat a ostatne veci?no nezavidim poslednej z vas ktora ho dostane,ved to uz nebude ani vidiet tam kde ma...a ostatni odpocinuti,v plnom nasadeni budu robit co?pritom je tam tooolko skvelych doktorov--to nesrandujem

zuzujan
21. júl 2009

kocky aj ho mate zazmluvneneho??? , alebo len risknete ze bude mat sluzbu????

pink_lady
21. júl 2009

ivella sak ja len srandujem - ked nebude on nic sa nedeje, fakt tam je vela skvelych doktorov...

zuzu zazmluvnovat urcite nie a neberiem to ako risk, ked nebude on bude dakto iny tiez skvely...opytam sa ho, ci ked bude v nemocke by prisiel /a viem ze ak bude mat cas pride/ ale aby som ho zazmluvnovala a prisiel unaveny, ze by ledva videl a mala by som pocit ze sa kazdu chvilu zosype od unavy tak to fakt radsej niekoho ineho 🙂

zuzulik1605
28. jan 2010

Dr.Jankovsky je naozaj super... ziadny stres... ako inde...

evcam
29. jan 2010

Ahojte. No ja som mala Jankovskeho pri mojom druhom pôrode cca tri týždne dozadu a môžem Vám povedať bol úplne perfektný. Nedá sa to porovnať vôbec s mojim prvym porodom kde som mala Fedornaka to bol masiar prvej triedy.

denkanr
9. jún 2010

@sissa22
ja som tam bola zatial len raz, cakala som ze tam bude dr. jankovsky, ale zrovna ho zastupoval dr. krkoska, no a ked som vosla do ambulancie, som zostala zaskocena, lebo vyzeral ako keby zrovna prisiel z dovolenky, mal oblecenu havajsku košelu ani biely plast nemal, prve co ma napadlo, ze si asi odskocil z kavicky oproti z obchodneho centra 😀 😀 😀 este k tomu aj fesak 😀 😀 😀 tak som sa pobavila hned na zaciatok, a ked som sa uz odhodlavala niekolko dni na vysetrenie, som tam uz zostala a je v pohode. teraz mam ist znova na vysetrenie po roku, tak som zvedava co ma zase prekvapi 😀 😀 😀

bubo27
14. jún 2010

Ahojte dievcata som tu nova...viem ze nieco taketo uz existuje, ale chcem sa opytat, chodite p. Dr. jankovskemu, ked som neni objednana na presnu hodinu kolko sa tam caka? oplati sa ist skor ako mu zacinaju ordinacne hodiny? dakujem za odpovede

newyorkgirl
14. jún 2010

@bubo27 priprav sa na dlhe cakanie aj 2hodky...

naika
14. jún 2010

oplatí sa isť skor, oficialne začína poobede o 16.00 ale byva tam už o 15.00 a aj ordinuje tak skoro stalo sa mi to už pár krát že som bola druha tretia o tretej.Ale v poslednej dobe sa radšej objednam na presnu hodinu vo štvrtok doobeda a vezme vždy presne abo aj skor a ma aj dosť času sa venovať .

janulka80
26. jún 2010

Ahojte, ja som zacala chodit k dr.Jankovskemu vcera. Neviem si ho vynachvalit. Tak perfektny pristup som vobec necakala. Vedela som, ze je ako lekar vynikajuci, ale cakala som niakeho postarsieho pana, ktory urobi co ma a je vybavene. Narozdiel od toho tam sedel mlady sympaticky chlap, ktory mi na privitanie podal ruku, ospravedlnil sa za to, ze som musela dlho cakat a s usmevom na tvari sme prebrali, vsetko co bolo potrebne. Som velmi milo prekvapena a rada, ze som k nemu zacala chodit. Urcite si ho vyberiem aj ako porodnika. 🙂
Jedine co ma tom celom mrzi je, ze som sa k nemu dostala potom ako moj gynekolog necakane zomrel. Bol tiez velmi prijemny ☹

newyorkgirl
26. jún 2010

@janulka80 to su teda okolnosti... ale dobre si vybrala, urcite budes spokojna... 😉 on sa dobre stara aj ti povysvetluje v tehu na ultrazvukoch a tak...

pink_lady
26. jún 2010

no, kocky,zelam aby vam to nadsenie z uvedeneho dr vydrzalo... ja som bola z neho tiez unesena na zaciatku ale casom...aj on je len clovek...mne si napr. pomylil zadocek s hlavickou na uzv, pocas poradne 15 min telefonoval a vybavoval si magio internet /ja som po celu dobu stala pri kresle/, potom ma rychlo ryhclo vysetril, zanedbal anemiu stredne tazkeho stupna, kaslal na tlak ...keby nebolo dr krkosku ...a keby som mu nepovedala par raznych slov = nebola si otvorila usta tak neviem ako by som s drobcom dopadla...a poznam dost pripadov kedy konal zbrklo...nemozem zapriet ze je vynikajuci odbornik ale ma toho strasne strasne vela, on frci den-noc-den...musim uznat ze ked bol vyswpaty tak bol perfekrny 😀 ale ked sedel na stolicke po nocnej tak keby som do neho fukla tak je na zemi ... 😎
ale dva roky dozadu to bol uuuplne iny doktor...

pink_lady
26. jún 2010

akurat pozeram ze na tejto strane je tu aj moj rok stary prispevok 😅 ...nakoniec ma rodil dr. Krkoska s dr. Gajdosikom a nestazujem si 😵 😀 😀

pink_lady
26. jún 2010

ale inak som nakoniec chcela primara lenze ten mal dovolenku 😀

penka
27. jún 2010

tiež môžem súhlasiť s pink lady, je to výborný odborník, ale má toho veľa. Veľakrát ma mrzelo, že sa ponáhľal pri vyšetreniach a neprebral všetko so mnou, ako by som čakala. Možno čakal, že sa opýtam, ale mňa to mrzelo, tak som nechcela zdržiavať, keď bolo vlastne všetko v poriadku. Je pravda, že má výborné prístroje, čo som ocenila počas tehu, že som nikde nemusela chodiť.
Ale počas hospitalizácie sa zaujímal o môj stav a tiež po pôrode chodil sa na mňa pozerať, či som v poriadku, to mi naozaj prišlo veľmi pekné a potešilo ma to, som sa cítila ako VIP pacient 😉

lila61
28. jún 2010

Ahojte, pridam aj ja svoju skusenost: k dr. Jankovskemu som zacala chodit asi od 32 tyzdna, nakolko ma moj lekar strasil, ze by som mohla porodit predcasne, tak som chcela pocut nazor aj ineho odbornika a predovsetkym z nemocnice kde budem rodit. Ja som bola s dr. Jankovskym maximalne spokojna, mily, inteligentny a prijemny clovek. Povedala som mu, ze by som bola rada ak by mi bol pri porode s cim suhlasil. Do nemocnice som prisla rano o stvrtej a o desiatej doobeda som mu cinkla ci moze dobehnut. Za par minutiek sa objavil vo dverach, vsetko sme v pohode zvladli . Maly sa narodil 11.35 a o dvanastej bol dr. este pri mne, aj ked za hodku mal rodinnu oslavu. 😅
Samozrejme ma dalsie dni chodil pozerat ako sa mam a tak...
Porod som mala podla mna super, viac menej bezproblemovy a som si ista, ze z velkej casti aj kvoli tomu, ze som mala pri sebe prave takeho lekara ako je on. Keby som sa rozhodla pre druhe dieta, jednoznacne by som chcela rodit zasa u neho. ja som chcela mat z porodu pohodovy zazitok a nie traumu na cely zivot a nastastie sa tak aj stalo 🙂
Zelam vsetkym buducim mamickam a ich babatkam aby vstko prebehlo hladko a bez problemov.

pink_lady
28. jún 2010

No ja som v nemocnici stravila dokopy niekolko mesiacov .po tolkej dobe sa na veci pozera inak a vidi sa aj to co iny nevidia 😉 pretoze je rozdiel prist do porodkyv den porodu, odrodit a po 4 dnoch ist domov a ine je ked sa z nemocnice stane pomaly druhy domov 🤐

janulka80
15. júl 2010

Ahojte, nema nahodou niektora z Vas informaciu o tom kedy ma Mudr. Jankovsky dovolenku? Snazim sa mu tento tyzden dovolat a neda sa. 😒 Dakujem za info.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre