Gyneka Trenčín a MUDr. Jankovský. Aký je pri pôrode?

anka77
6. nov 2008

Ahoj babenky, plánujem zmeniť tesne pred pôrodom lekára. Chodíte niektorá k MUDr. Jankovskému do Gyneky, alebo vám bol pri pôrode? Chcem vedieť aký je...
Ďakujem za všetky informácie 😉

pancuska
26. apr 2012

@mojama no som rada ze sa nasiel niekto kto mi pomohol sa rozhodnut aj ked som chcela ist dr.Jankovskemu len ja som taka ze jednoducho to potrebujem aj zaduplovat nejakym nazorom ze ano chod tam 😉 len neviem kolko asi dopredu mu mam zavolat tak sme sa dohodli len on mi povedal ze ked sa rozhodnem pre neho mam mu zavolat... 😉

annavi
27. apr 2012

@mojama ahojky..no ja som tiez presla k Jankovskemu a som velmi rada...konecne so mnou zacal nieco robit... 😉 myslim riesit nase snazilkovanie...a som absolutne spokojna...takze 200 eur si platila za zakrok??ja sa k nemu chystam na bud. mesiac..tento si dam este pauzicku..uvidime ci nam navrhne este jedno IUI ci uz rovno laparku..ale jednoznacne pojdem na tu jednodnovu chirurgiu.. 😉
@pancuska no draha ja do toho idem.. 😉 ak tak niekedy v juli mi to vychadza.. 😉

mojama
27. apr 2012

@vejo ahoj, no to by bolo skvele a ktovie mozno ho raz my pacientky prehovorime,aby si urobil aj taku jednodnovu porodnicu, tak ako to je bezne na zapade, ze mozes aj v ten den ked je vsetko ok ist po porode domov, myslim, ze to by bolo super aj pre matky aj deticky, pekne si len odrodit a ist potom domov a len na kontrolu, ako lezat v nemocnici a cakat kym Ta pustia, no asi sa ho na to musime spytat, ci nieco take neplanuje

mojama
27. apr 2012

@angela200 ahoj no to ma dr. Jankovsky tam dole v tej budove a hore na poschodi ma ordinaciu, v nemocnici je vraj len 2x za mesiac, uz bol asi dost unaveny a mal toho aj vela, takze teraz sa viac venuje pacientkam na ambulancii svojej a pacientkam ktore operuje dole na jednodnovke, ja som bola tiez a velmi si to chvalim, bol to vyborny napad a nemenila by som takyto postup za nic, fakt krasne priestory, cistucke, skvely lekar, prijemne sestricky, ozaj na super urovni a musim povedat aj to, ze za tie peniaze to urcite stoji ak ma pacientka co len trosku moznost, lebo ja to uz viem porovnat nemocnicu, aj ked chirurgiu a gynekologiu ako jednodnovku, takze ozaj odporucam z vlastnej skusenosti

mojama
27. apr 2012

@pancuska baby doporucujem, aj ked to stoji peniazky, ale ako si napisala, zdarvie je prvorade, tak clovek si radsej nekupi nieco na seba,ale investuje do zdravia a ja kedze som tam bola a tiez som nevedela co ma caka a ci som nemala ist zadarmo do nemocky a poviem Vam, ze uz vstupom dole na izbu som neolutovala ani cent, aj moj muz je velmi spokojny, takze baby do toho a ak sa Vam da nevahajte zaplatte si to a chodte do tej jednodnovky k Dr.Jankovskemu, budete mat taky servis, ze budete pozerat, lebo ozaj super doktor, pride este aj pred operaciou, hned potom, aj potom kazdu chvilu bol pri nas, my sme tam boli tri vtedy, televizor, no ako doma, ked si odmyslim operaciu a aj potom tie bolesti, ale samozrejem velmi ich tlmili, tak super a uz som uplne v pohode. takze baby ktore to uz musite podstupit, alebo chcete smelo do toho, drzim palce a vrelo odporucam

mojama
27. apr 2012

@pancuska ahoj som rada, ze som Ti pomohla Ta presvedcit, aby si isla k nemu na jednodnovku, ozaj nicoho sa nemusis bat, je to ozaj super, ani nevies, ze ides na operaciu, je tam skvela nalada, vsetci boli mili, usmiati a uplne v pohode, povysvetlovali a potom ja som bola prva ma zobrali na salu, uz riadne otapenu, ze uz som ani nevnimala, takze pohoda a potom som sa uz prebrala az na posteli, pospala som si, mala som infuzku proti bolesti, kontrolovali ma,a si o dve hodky som vstala a isla na WC, sestricka nas odprevadila, pomohla co si potrebovala a spala som dalej a neskor vecer som isla domov, takze parada, za pol dna v nemocnici, uplna basen, takze veri, ze ked pojdes aj Ty budes taka spokojna, daj mi potom vediet, drzim palce, pa

mojama
27. apr 2012

@pancuska a este som Ti zabudla na Tvoju otazku druhu odpovedat,a ko so sa objednala ja, no ja som bola dohodnuta, ze ked neostanem v marci tehotna, ze pridem, my sme sa uz o tom dlhsie bavili, len ja som stale dufala, ze bude babo a ked nic, tak som sa rychlo rozhodla, povedala som mu to, urobil mi odbery, ja som si vybavila u neho ci mi vedia aj anesteziologicke vysetrenie a interne urobit, lebo to potrebujes, to som si priplatila a pohodicka v den operacie prisli lekari tam, pozreli vysledky, vsetko sa popytali a bolo vsetko ok, tak som isla do hodiny na laparku, musis to stihnut do dvoch tydnov od zaciatku cyklu, cize do polky cyklu, tak sa s nim tak dohodni, mne to robili 8 den cyklu, pohodka a som rada, ze som isla a uz viem na com som a hadam sa nam skoro zadari, lebo nas mily pan doktor mi s usmevom vsetko povedal po operacii a povedal, ze teraz by sme mali byt obaja ok, ze nam drzi palce a, ze si mysli, ze by sa do pol roka malo podarit, no tak uvidime, tak budem Ti aj ja drzat palce, nech aj Tebe to takto super vyjde

mojama
27. apr 2012

@annavi ahoj, no som rada, ze aj Ty si spokojna s dr.Jankovskym, je to ozaj super lekar, mily, pozorny, vzdy usmiaty a v pohode, pekne povysvetluje, bolo by super keby sa clovek len s takymi stretaval takymi super ako je on, je ozaj velkym prikladom, ja tiez k nemu uz par rokov chodim a nikdy som to neolutovala, som velmi rada, ze ma mam takeho lekara a hlavne sa mi to ukazalo teraz ked riesime uz dlhsie babo, on sa ozaj snazi velmi pomoct a poradit, neposle Ta prec ako niektori by to urobili, aj sa snazi to zlahcit, pobavit Ta, no ozaj uplne super. Tak uvidis, mozno Ti povie, ze este jedno IUI a potom ak nie laparku, ja som bola na IUI raz a laparku hned potom, uz som ncehela cakat, tak uvidis, ved sa ho popytaj on Ti urcite vsetko rad vysvetli a povie, co a ako a ak laparku, jednoznacne k nemu, lebo myslim, ze ono je to vseobevne najlepsie ist k lekarovi, ktory aspon nieco o Tebe vie a nielen na salu ist k neikomu kto ma sluzbu, kus po kus, take neosobne a u DR. Jankovskemu s kazdou pacientkou jednaju pekne ako s osobnostou, videla som to tam a ked som prisla ja, tak sa boi dalsie baby objednat na zakroky, takze ak mozes kvoli peniazkom doporuciujem u neho a len jeho, ja keby robil v nemocke len, tak aj tam si priplatim a chcem len jeho, lebo ako to uz niekto pisal je to lekar co ma zale srdce aj ruky a aj krasne to mam, malicke a som uz uplne bez bolesti, takze paradicka. A ja som platila 250 Eur, ale mne naraz robil laparku a pozeral aj maternicu zo spodu a urobil prefuky, vsetko naraz pod narkozou, ze som nic nevidela, necitila a ozaj aj po operacii to bolo faj a znesitelne, takze drzim palce, nech to dobre dopadne a tesite sa skoro z malickeho babatka, pa

vejo
27. apr 2012

@mojama
hovoris mi z duse, tak si predstavujem svoj porod. som v 8 tt, dnes idem k nemu a veru ,ak nezabudnem pri tolkych veciach co mam na srdci, aj sa ho spytam 😉

emanka
27. apr 2012

Ahojte,
aj ja chodím k dr. Jankovskému a tiež ho len chválim. Dnes som bola u neho, mal ma odoslať do nemocnice na operáciu a povedal, že on ma zoperuje. Ja som myslela, že v nemocnici, ale keď vás tu čítam, tak asi u neho v ambulancii. Nevedela som, že to tam má už. No ale chcem sa spýtať, či náhodou neviete, že odkedy robieva operácie týkajúce sa močového mechúra. Ja som myslela, že ma pošle na urológiu. Neviem, či to robieva bežne, nie je to moc náročný zákrok, ale musí sa to dobre urobiť. Tak sa bojím, že či sa nechce na mne "učiť". Aj keď viem, že v gynekologických veciach je veľký odborník, predsa mám len strach. Neviem, či nie je lepšie, aby mi to urobil urológ, ktorý má v tom niekoľkoročnú prax, čo myslíte? No ale zas je mi blbé ho odmietnuť.

angela200
27. apr 2012

@mojama Jankovského poznám je to môj lekár, len som nevedela, že to má aj dolu prerobené na operačku. Bola som u neho naposledy niekedy v jeseni a vtedy to tam ešte nemal.

mojama
27. apr 2012

@emanka ahoj, no asi Ta moze operovat aj on, lebo to budes mat mozno ako urogynekologicku operaciu, takze take asi mozu aj gynekologovia robit a ked Ti povedal, ze Ti to urobi on, tak sa tes, urcite Ti to urobi perfektne, lebo on je pedant, velmi sikovny, zlaty a vravia, ze ma zale ruky, tak sa neboj, drzim palce nech to dobre dopadne, ja som bola u neho na laparke a uplne super, neviem si ho vynachvalit, ja som s nim samozrejem velmi spokojna aj ako s lekarom uz niekolko rokov. Tak sa ho spytaj ci Ti to bude robit na jednodnovke, ale ci pojdes do nemocnice a on Ta objedna ked bude sluzit, lebo este vraj 2x do mesiaca sluzi, tak bud v pohode vsetko sa ho spytaj, ale urcite sa nemusis bat, lebo je ozaj velmi sikovny a skvely a ja by som urcite isla k nemu, tak drzim palce a daj potom vediet.

mojama
27. apr 2012

@vejo ahoj, ako si dopadla u dr. Jankovskeho? Aj sa Ti podarilo spytat ci neplanuje aj sukromnu porodnicu?Bolo by to super. Ahoj

mojama
27. apr 2012

@angela200 ahoj, no to si bola davno, je to pravda ma jednodnovku, myslim, ze mu ju dokoncili niekedy v januari a tusim niekedy nakonci februara zacal operovat, ja som uz mala tiez tu ces a uplne super, takze ak by si niekedy musela ist na operaciu nahodou, doporucujem aj ked sa za to plati, ja som bola velmi spokojna, lebo je to tam krasne, cistucke, nove a hlavne on sam tam operuje, super anesteziologa ma, super aj sestricky, vsetko uplne pohodicka a parada,ti poviem, ze s takym pristupom sa v nemocnici len tak nestretnes ked nie si po znamosti, je to tam fakt super, myslim, ze to mal super napad si take nieco urobit a urobil tym radost mnohym nam pacientkam, ktore sme niake zakroky museli podstupit a takto sme si mohli vybrat, ja kebyze ale dufam, ze uz nie by som musela znovu na laparku, tak idem tam opat, aj ked sa to plati, ahoj

emanka
27. apr 2012

@mojama ďakujem veľmi pekne 🙂 Aj ja k nemu chodím už niekoľko rokov a fakt som spokojná. Mala som ho aj pri pôrode. Pravdepodobne ma bude operovať v nemocnici, inak by mi dal asi na výber, nie? On len povedal, že ma zoperuje, že či súhlasím. O jedňovke by mi dal asi nejaké info aspoň čo sa ceny týka. Iba dedukujem.
A v stredu mám prísť za ním do nemocnice a dohodnúť sa čo a ako. Tak dúfam, že bude všetko o.k.
Ešte raz ďakujem 🙂

mojama
28. apr 2012

@emanka ahoj, tak to je super, ze aj Ty chodis k nemu a si taka spokojna ako ja a vyzera, ze vsetky su tu spokojne, lebo on je ozaj velmi dobry lekar, aj odborne aj po ludskej stranke a vzdy je usmiaty, aj ked prides vecer o 6 na ambulanciu, no ja neviem ci by som taka v pohode a usmiata bola , kebyze od rana si poriadne asi nesadnem, takze je to super, vidno, ze je to Pan doktor a medicinu zobral ako poslanie. Emanka ale ked si rodila este asi normelne robil v nemocnici, lebo co viem ja tak teraz tam byva len tusim dve stredy v mesiaci, tak ci mal sluzbu akurat, alebo si si ho objednala, lebo sa pytam kvoli kamoske, ci nevies ci sa da este zavolat k porodu. A co sa tyka Tvojej operacie, tak asi to je na niekolko dni v nemocnici a an ma jednodnovku, takze asi Ta teda objedna na operaciu v nemocnici, ked bude sluzit on. Ale ver, ze si si vybrala dobre, urcite Ti to perfektne spravi a budes len spokojna. Tak Ti drzim palce a urcite ber len jeho ak sa to tak da. Nech Ti to vyjde a nech si skoro fit.ahoj

emanka
29. apr 2012

@mojama ďakujem. Máš pravdu, keď som rodila, tak ešte robil v nemocnici normálne. Ja som si ho objednala a v tej chvíli rodila ešte jedna, ktorá ho mala tiež zajednaného. Takže chodil od jednej k druhej, ona porodila skôr, takže sa mi mohol potom venovať. Službu v ten deň nemal, prišiel o polnoci, ja som porodila 2.43. Takže, fakt obetavý. Teraz neviem, či sa ho dá objednať, ale myslím, že je dosť ústretový. Ale možno to závisí aj od nemocnice, keďže tam už v podstate "nerobí".
No a ja som si ho nevybrala, on si vybral mňa 😉 Ale to je jedno, možno mu už chýba nejaká vážnejšia operácia, tak sa ponúkol. Uvidím, čo mi povie v stredu, asi tie 2 stredy za mesiac budú pravda, keďže aj mne povedal, aby som prišla v stredu.

mojama
29. apr 2012

@emanka ahoj, no uvidime mozno niektora zisti skor ci sa este da objednat k porodu, ale vraj su tam vacsina doktorov velmi zlatych, ale on ako sledujem stale vedie na prvom mieste. A emanka to je super, mas privilegium, ze si Ta takto vybral operovat, ale mozno si aj pamata este, ze Ta rodil, tak Ti chce aj takyto zakrok urobit, lebo co som ja pocula on dost vela operoval a nie len cisaraki, takze ber to ako velku cest, urcite by to mnohe brali, keby im take nieco pan doktor ponukol, mna tiez operoval aj ked len laparku, ale fakt som velmiii spokojna, uz mi pomaly ani jazvy nevidno. Takze sa tes,aj ked viem, ze ziadna operacia nie je sranda, ale takto si aspon mozes byt ista, ze to budes mat super urobene. A v stredu asi sluzi tak preto Ti to povedal. Tak dobre vybav a velmi Ti drzim palce, nech Ti to dobre dopadne a si skoro fit, ahoj

pink_lady
29. apr 2012

@emanka Jankovsky pracoval kedysi na urologii, takze v tomto sa mozes na neho spolahnut ze sa vyzna 😉 mohol by vyberat aj oblickove kamene 😀 lebo tn urologia jedna katastrofa 😝 inak by som asi na jednodnovku sa bala ist s laparku alebo na porod vzhladom k mojim komplikaciam co som kedy mala ...ale bezproblemove zeny preco nie 😉 V tn nemocnici uz vraj nerobi ale co som pocula, neviem ci je to pravda, moze odrodit zeny v BN? 😕
@mojama super ze maas s nim tolke pozitivne skusenosti ale pises o nom take basne ze ma napadlo ci si neni on alebo niektora jeho sestricka? 😅 to nic v zlom....je to tiez len clovek, a ked ma jednodnovku kde si zeny u neho platia, uz musi byt mily aj kedby neviemc co 🙂 Ja som si na TN gyn-por oddeleni odlezela svoje 8x a poviem bolo okrem Jankovskeho tam vela milych zlatych lekarov aj sestriciek, napr Dr. Krkoska, Paskala, Wallenfelsovia (zial tito dvaja tam uz nepracuju)--- ☹

emanka
29. apr 2012

@mojama
@pink_lady ahojte, ďakujem, ukľudnili ste ma 🙂 A to som si myslela, že sa chce na mne "učiť" 😅 Tak nakoniec môžem byť rada, že sa mi ponúkol, super, teším sa.
Mne povedali na urológii, že tam budem 2-3 dni, potom jedna sestrička povedala, že sa jej zdá, že po novom je to tak, že na druhý deň púšťajú domov. Neviem, uvidím v stredu. Ale asi aj tak pôjdem do nemocnice a nie na jednodňovku, zoberiem knižku a aspoň si oddýchnem 😀
Ešte raz ďakujem.
Mojamama, ak nezabudnem, tak sa ho spýtam na to objednávanie k pôrodu. Ale nič nesľubujem, je veľa vecí, čo sa chcem spýtať, tak dúfam, že naozaj nezabudnem. A kamarátka k nemu chodí do ambulancie?

pink_lady
29. apr 2012

@emanka to ti povedali na urologii sestricky? Teda, to je zmena 😀 mna pred dvoma rokmi primar urologie presviedcal ze ak ma prijali v sobotu, nemozu ma pustit v pondelok lebo ze im to poistovna nepreplati 😀 som mu povedala ze tak ja mu to zaplatim ... 😝 😀 nic to, drzim palce, nech ti to dobre dopadne 😉

inak co sa tyka laparoskopii, tak robi asi len take diagnosticke a prefuky apodobne nie? 😕 ci aj cysty, endo loziska a pod? laparotomie na jednodnovke zrejme nerobi...ci?

emanka
29. apr 2012

@pink_lady áno, sestričky, ale nie na urológii v nemocnici, ale v ambulancii. V nemocnici na urológii som ešte nebola, asi až teraz budem mať tú česť. A dík 😉

annavi
30. apr 2012

čaute baby..neviete ci jankovský ordinuje vo stvrtok???chcem k nemu zbehnut...a dohodnut uz rovno tu laparku... 😉

mojama
30. apr 2012

@pink_lady
@pink_lady ahoj,ja som len napisala ake mam skusenosti ja s nim aj z jednodnovky aj z ambulancie, kedze tam uz dost dlho chodim. A neboj nie som ano on a ani ziadna sestricka, ja som ekonomka, myslim, ze ho ani nenapadne ani sestricky chodit na tieto stranky, ved to si tu baby asi zaviedli aby sa podelili o skusenosti a pripadne sa jedna druhej popytali. Je Ti asi cudne, ze ho tak chvalim, ale je to tak, ze je to super lekar, aj odbornik, vzdy v pohode a myslim, ze by si aj Ty tvrdila to iste o nom keby si ho porovnavala s inymi po urcitych skusenostiach, ja mam totiz skusenosto od detstva az az, aj s gynekologmi a ozaj s to neda porovnat, toto je velmi ludsky a sikovny doktor a je aj pravda, ze je ochotny Ti poradit a pomoct aj o polnoci. Ale samozrejme mas pravdu, myslim, ze by som si vedela aj keby to bolo potrebne vybrat aj z inych milych lekarov v Tn porodnici, mam aj tam dobre skusenosti s inymi lekarmi, aj som tam rodila u dr. Walenfelsa, sikovny tiez velmi takze mam s nim na porod tiez vyborne spomienky, dokonca som bola v inom meste na pohotovosti, lebo som mal problemy a tam ma doktor presviedcal, ze som nemohla este rosdit, alebo teda, ze som musela mat velmi sikovnmeho lekara. Takze jasne, mnohi su tam velmi zlati aj sympaticki. To bola o dr. Jankovskom moja vlastna skusenost, takze preto som ho pochvalila a to keby si videla ako ho mnohe chvalia ked sa bavia v cakarni, lebo to je tam vzdy vesele a na precitanie romanu a ak tam chodis das mi za pravdu, takze v podstate ja som povedala a pochvalila ho za mnohe jeho pacientky, a aj moj muz uz bol za nim nieco preriesit a tiez mi povedal, ze mi zavidi takeho lekara, takze asi je to tak, ale napriklad my sme aj s muzom mali dobre a mile skusenosti aj s dr.Kascakom a teraz baby na inej stranke pisu, ze je hrozn, tak kto vie. A este k tej jednovke sa Ti chcem vyjadrit, je to platene a nie je to malo penazi, ale ja som bola rozhodnuta aj ked do ineho mesta ist na laparku na jednodnovku, lebo aj ked z inej operacie mam nedobru skusenost, ked som tam musela lezat, takze, ze operuje aj dr,Jankovsky na jednodnovke mi bodlo ako super a myslim, ze ktore sme uz unho boli na operacke, so mnou budu suhlasit, ze to tam bolo super, sikovny doktor, super anesteziolog a sestricky, vsetci v pohode, usmiati, veseli, starali sa o nas, takze neboli to vyhodene peniaze, lebo vsak zdravie je prvorade do coho investujes a na rovinu aj v nemocke by si si to priplatila, aby si mala toho najlepsieho a najlepsie urobene, takze ked to zratam, ten rozdiel nie je vellky.Takze to len moj nazor a ozaj nemam nic s nim spolocne, len som jedna z jeho mnohych pacientiek, len sa mi paci jeho pristup ku vsetkemu.Takze basne su to nie, len som ho chcela v dobrom pochvalit, ale ktovie za par rokov sa aj on mozno zmeni, aj ked dufam, ze nie a ani ostatni lekari v Tn nemocnici, lebo uz vtedy chodili aj pacientky ked som bola ja rodit aj mimo Tn, ze tam s su super lekari.ahoj

pink_lady
30. apr 2012

@mojama 🙂 ved ja viem ze je fajn dr mne moc pomohol v minulosti, chodim k nemu od zaciatku, ale za tych par rokov co som tam chodila ako na klavir som ho zazila aj v horsich naladach ale je to len clovek a pocula som na neho uz aj negativa ale nie kazdemu clovek vyhovie 😉 A uprimne, ked uz by som si zaplatila za laparoskopiu len by si skusili ku mne sa nechovat milo 😅 😎 Len ako hovorim nie je laparoskopia ako laparoskopia, nie kazda sa da robit na jednodnovke 😉 A v cakarni som presedela desiatky hodin ale este som nepocula ze by sa tam pacientky o nom bavili asi som tam bola v zlom case 😀
A- si pis, ze kona citaju aj sestricky aj doktori 😀 (viem 😉 )
A s Kaščákom tiez mam velmi dobre skusenosti, sama som prekvapena co tu teraz o nom v teme porodnica citam 😕 ja fakt nemozem na nrho povedat aspon zatzial jedine krive slovo 🙂

gubcikova
30. apr 2012

a čo hovoríte na sestričky?

mojama
30. apr 2012

@pink_lady ahoj 🙂 no vidis, ja som ho zatial zazila v len dobrej nalade, tak som mala stastie, ale mas pravdu, tiez je len clovek ako my a tiez moze mat zly den a urcite ma aj niake negativa, len dufam, ze ostane len mily a ustretovy a taky sikovny ako bol doteraz ja som tam tiez teraz castejsie chodila, uz som mu povedala, ze ja uz mam nadrobenu navstevu u neho na dlhe roky a oni sa so sestrickou zasmiali, ze to je pohoda, ze z toho nemam mat stres, tak ja som si povedala, ze ani jeden by nechcel byt na mojom mieste z nich dvoch v ambulancii, ale aspon si vravim, ze po tolkych vysetreniach sa urcite nemusim bat ziadnej vaznejsej choroby a mas pravdu, ze som v podstate aj cakala, ze ked si to zaplatim za tu laparku, budem aj vediet za co a som rada, ze som sa nesklamala a ozaj ma tam prekvapili aj sestricky, obskakovali nas, este skoro s Tebou aj do zachoda isli, co sa bali aby si neodpadla, takze aj anesteziolog aj Dr.Jankovsky aj sestricky boli velmi ustretovi a zlati, ktovie ako by to bolo v nemocke a hlavne byt tam niekolko dni bolo pre mna ak sa to dalo takto po skusenosti ktore mam neprijatelne, takze ja stale aj u Dr. vravim, ze nech na nemocnicu zabudne, ze len rodit ked tak pojdem do nemocky. A on uz asi vzdy caka, ze co mu poviem a, ze co mi odpovie, ja sa ho aj dost vela pytam a on mi vzdy odpovie, tak aj preto som rada, ze mam super lekara, lebo ja uz ozaj mozem porovnat lekarov za zivot a takych ako je on, by som minimum naratala, kazdy Ta len rzchlo odbavi, aby mal pokoj ale on nie, aspon ja som mala stastie vzdy. Ale myslim, ze viacero bab by mi dalo opat za pravdu, ze mat takeho lekara, je super, ze nemusis mat stresy navyse.A skoda, ze si nemala stastie, v cakarni by si sa vselico dozvedela,, no vesele, a vsetky co tam boli, ze len k nemu chcu ist a to tam mava velakrat aj na pomoc kolegov z nemocky, takze ja som rada, ze som ho zastihla stale v pohode, popytala som sa, vysvetlil, este dokonca mi chcel vsetko uplne presne povedat, co mi budu na laparke robit, no mala som dost, rychlo som mu povedala, ze len nech to mam za sebou rychlo, ze chvalabohu budem spat, ze nech si robi so mnou co chce, ja som bola na tej asi diagnostickej laparke a prefukoch, v sprave vselico napisane, ale pre mna bola od neho najpodstatnejsia veta, ze malo by byt uz vsetko v poriadku, tak za takatu vetu by aj pre Teba bol tym najlepsim doktorom, tak dufam, ze budeme mat vsetky stastie vzdy len na pohodoveho a usmiateho doktora. A Ti poviem, ze som ani netusila a aj my je to divne, ze by doktori taketo babske pokeci citali 🙂 , ale asi mas skusenosti, tak to aby sme si dali pozor co tu budeme pisat, lebo ja som to este nepocula. A dr. Kascak to ma tiez tie reakcie naho velmi prekvapili, lebo ja si ho s muzom pamatam ako mileho a v pohode doktora, aj ked to uz su niake roky, mozno len toho ma ako primar vela a hlavne mozno baby chcu len tak si vybavit cisarak, aj ked nie je dovod a myslim, ze on nikdy nebol zastancom cisaraku a ja by som rodila aj neviem kolko, len aby som nemusela na cisarak, lebo v niektorych nemocniciach sa to celkom v pohodke robi. Ale ked pocuvam kamosky, ake su kde porodnice a lekari, tak pozeram, ze Tn nemocnica ma asi tych najlepsich a najmilsich doktorov, takze sa nemusime bat myslim ziadna z nas.

mojama
30. apr 2012

@gubcikova ahoj myslis sestricky kde?v Nemocnici? Ci u dr. Jankovskeho? Lebo dr. Jankovsky ma zlate a mile sestricky a v nemocnici ked som bola ja ale to uz bolo davnejsie, boli vacsina milych, asi okrem dvoch, tak tie boli hrozne, ale mena si nepamatam, ale ak by som mala este dieta, urcite to potom porovnam a dufam, ze ostali tie mile, lebo ked lezis v nemocke, ci uz v porodnici alebo hocikde je to hrozne, ked su zle sestry.

mojama
30. apr 2012

@emanka no vidis, tak to je ozaj stastie, ze TA bude on operovat, vidis to ja som ani netusila, ze bol volakedy na urologii, tak to je len dobre pre Teba, tak si myslim, ze uz teraz mozes v pohode spat, ze Ti to bude robit on, lebo je ozaj sikovny, aj vysvetli vsetko, urcite sa na Teba ja pekne usmeje a povie Ti ako nam na jednodnovke, ked sme mu povedali, ze ci s nami nemeni, tak sa pousmial a povedal, ze baby pohoda, ved ja tam budem s Vami, tak my sme sa nanho pozreli a sa zasmiali, ze super, ale fakt to bolo nakoniec pohoda to Ti poviem to tam pre nas boli riadne stresy, mne internista vravi, ze ci mam problem s tlakom, reku nie pan doktor, to len stres z operacie a o tiez, ze nebojte to bude pohoda, rychle, ze vsak Dr. Jankovsky je vyborny lekar, ze sa netreba nicoho bat, takze mal ten internista a aj potom anesteziolog parvdu, takze bud v pohode, budes to mat urcite dobre urobene, takze len Ti mozem drzat palce, nech je vsetko ok, potom po operacii daj vediet ci som mala pravdu 🙂

mojama
30. apr 2012

@annavi no neviem,ale predpokladam, ze hej, skus mu zavolat a on Ti to povie, nech sa zbytocne neprezenies. A prehovorila som Ta nakoniec ist k nemu na laparku? To je super, urcite budes taka spokojna ako ja a hlavne budes mat aj super pooperacnu starostlivost, ako sme mali my vtedy vsetky co sme tam boli a co bude najlepsie, nemusis sa v nemocke nikoho doprosovat a pekne si budes odpocivat doma vo svojom, tak Ti drzim palce a daj potom vediet ako to dopadlo a ci som Ti dobre poradila, ahoj a drz sa, neh to uz mas skoro za sebou a si fit a hlavne nech je uplne vsetko v poriadku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre