Gynekológ MUDr. Kotek

nefertitka
27. aug 2013

Ahojte, poznate tohto doktora? Neviem na nete o nom najst ziadne referencie, vymenil dr. Zacka, ku ktoremu som chodila doteraz. Bola som unho uz par krat na vysetreni, bol mily, trpezlivo odpovedal na vsetko, len neviem, aky je ako odbornik....

mahu74
27. aug 2013

@nefertitka No presne toto by zaujímalo aj mňa... Som identický prípad. Jediné, čo som sa dozvedela je, že u dr. Millyho robil predtým externe- sono prsníka (na ktoré mňa dr. Žáčok nikdy neposlal, takže som ho nezažila), ale tiež by ma to zaujímalo...

janinah
28. aug 2013

bože,baby,vám kto vyhovie? 😀 ako môže laik posúdiť odbornosť lekára? má MUDr?má,.... má špecializáciu?má...., tak čo idete posudzovať? nechápem.....

klincek
28. aug 2013

@janinah posudzovat nie, len sme zvedave, ake maju baby skusenosti, kedze sme byvale Zackove pacientky a Koteka sme si nevybrali, ale nam bol akosi "prideleny"..tak sa zaujimame 😉

elinkka
28. aug 2013

@ janinah Naozaj nerozumiem, preco sa ludia ako janinah do diskusie vobec zapajaju, pokial nemaju nic k veci povedat. Diskusie existuju, moja mila, preto, aby sa tu ludia nieco dozvedeli. Samozrejme, niktora tu nie sme gynekologicka, ktora by vedela spravne ohodnotit lekara z odbornej stranky, kazda vsak ma nejaky dojem, skusenost, s ktorou sa vie podelit a tym pomoct inym. Tak len tolko: pokial nemas hodnotnu informaciu, s ktorou sa chces podelit, radsej sa nezapajaj, iba mrhas nasim casom, kedze si musime precitat Tvoj prispevok a zistit, ze je uplne zbytocny.

Co sa tyka Dr Koteka, mam z neho velmi dobry pocit. Bol mily, ochotny, odpovedal mi fundvane na kazdu moju otazku a k vysetreniu pristupoval velmi zodpovedne, nikam sa nenahli, nesuril ma a odchadzala som od neho s pocitom, ze sme s dietatkom v dobrych rukach. Skoda, ze nerodi...hned by som k nemu isla, aj keby pracoval v polnej nemocnici 🙂. Drzim palce

nefertitka
autor
28. aug 2013

@janinah to ze ma MUDr. a specializaciu neznamena, ze je dobry lekar...a nejdem sa rozpisovat, ale suhlasim s celym prispevkom od
@elinkka
tiez som zatial mala z neho velmi dobry pocit...a bola som tam tri krat v ramci preventivky (plus na prsia) a vzdy sa ma aj opytal, ako som spokojna 😉

linla
28. aug 2013

Tiež som bola Žačkova pacientka, takže to znamená že teraz bude tento nový lekár môj gynekológ? Aby som vedela čo ma čaká keď tam pôjdem. 🙂

nefertitka
autor
28. aug 2013

@linla ano, bude...teda ak chces, mozes ist aj k Zackovi do sukr.ambulanie, kde zacina od septembra ..preto som sa aj pytala, lebo neviem, ale ak budem aj nadalej mat taketo skusenosti s tymto lekarom, tak ostanem unho... 😉

linla
28. aug 2013

@nefertitka tak vyskusam toho noveho a potom sa uvidi..snad ma nejake zaznamy o pacientkach a bude ako tak vediet vycitat ze nemam dobru skusenost za sebou..

nefertitka
autor
28. aug 2013

@linla ak to tam maju, tak bude, ked som tam prisla prvy krat, tak si najprv studoval vsetko o mne, postupne sa ma na dane veci aj pytal...

linla
28. aug 2013

@nefertitka tak to je dobre, som rada 🙂 a on je nejaky mlady ci asi taky ako bol Zacok?

sonek
28. aug 2013

@linla
taky ako Zacok asi.. mozno o par rokov starsi ale to sa mi mozno len zdalo..

janinah
28. aug 2013

@elinkka autorka sa pýtala na ODBORNOSŤ lekára,nepýtala sa na skúsenosti s ním,dojmy či pocity a preto som reagovala,lebo odbornosť lekára pacient laik nemá ako posúdiť,nemá na to vedomosti.....takže vôbec môj príspevok nepovažujem za zbytočný a písať budem čo chcem a kde chcem,túto možnosť má na mk každý

nefertitka
autor
28. aug 2013

@janinah ja si zas budem zakladat temy ake chcem, tuto moznost ma na mk kazdy, aj pytat sa budem, co ja chcem...a je mi jedno ci sa to niekomu paci alebo nie...a aj laik vie aspon trosku posudit odbornost lekara....

janinah
28. aug 2013

@nefertitka fakt nebudem tu riešiť takú hlúposť,maj sa a veľa šťastia pri zisťovaní "odbornosti" 😉

nefertitka
autor
28. aug 2013

@janinah ved neries...

majusik26
28. aug 2013

ahojte vie mi niekto poradim ginekologa a lebo ginekologičkun naozaj dobru v BA

tanik3
30. aug 2013

@janinah vieš, ide o to, či je jemný a či sa snaží a rieši problémy ked sa naskytnú.

suzanne2103
2. sep 2013

Ja z neho naopak moc dobry pocit nemam...prisla som s tym, ze uz viac ako 2 mesiace nemam MS po vysadeni HAK a on ze nebude nic riesit, nemam stresovat a mam pockat ze to moze trvat aj pol roka kym nabehne. Momentalne zvazujem odchod z jeho ambulancie

sonek
2. sep 2013

@suzanne2103 ja som mala podobny pripad, potom mi vyvolavali MS injekcijou ale tak po 3 mes. a nie pol roka.. ale to bolo inde.. akoze urcite to nie je nieco nezvycajne ale ma vtedy nenehali cakat

bezmenna_m
6. sep 2013

Ahojte, mňa zaújima dôvod prečo odišiel Žáčok, lebo sestrička to povedala tak zvláštne, že neviem, či nebol Žáčok spokojný s tou ambulanciou a niečo je tam zlé s čím nesúhlasil, alebo urobil niečo Žáčok a neboli spokojní s ním?! Neviem sa rozhodnúť či ostať verná ambulancii alebo gynekológovi... A ešte otázka: Neviete aké má Žáčok poplatky, či má aj 3D ultrazvuk alebo niekam treba inam chodiť. Dik

janulicek3
12. sep 2013

Odisiel do vlastnej ambulancie. http://gynekologicka-ambulancia-bratislava.sk/

klincek
12. sep 2013

@bezmenna_m to zaujima aj mna..podla toho, co ma Zacok na svojej novej stranke, by som povedala, ze odist musel, a velmi narychlo..
http://gynekologicka-ambulancia-bratislava.sk/a...
ale ci vznikol konflikt v case, ked bol uz rozhodnuty pre vlastnu prax (a tym padol odisiel skor nez planoval), alebo sa nanho stazovali pacientky a tak ho Milly zo dna na den vyrazil, tazko povedat. aj to druhe je dost pravdepodobne, ja som nanho totiz pocula ovela viac zleho nez dobreho. ten clovek je naladovejsi ako ja pred kramami, a to uz je povedat 😀. a sprava sa dost cynicky, co nie kazdy znesie, najma ked ma akutny problem a doktor sa chova ako blbec..ku mne bol teda vzdy v pohode, ale zeby mal prijemny a mily pristup, tiez nemozem povedat.

akova
12. sep 2013

@bezmenna_m
@klincek
@nefertitka
@sonek

ja som tiež "patrila" k Žáčkovi, chodila som k nemu cez 10 rokov, robil mi aj konizáciu krčka, odrodil dcéru... pri synovi som s nim bola spokojna, až do doby kedy som mala problémy a hrozil predčasný pôrod, vtedy sa mi zdal úplne bezradný, že čo robiť.... 😠 poslal ma k inému dokotorovi na posúdenie čo so mnou... a u toho druhého som už ostala až do pôrodu 🙄
Zostala som zaskočená, že už Žáčok nerobí v ambulancii Millého, bola som tam na konci augusta na sono prsníkov, presne u tohto Koteka, a vôbec NIKTO ani sestrička nespomenula, že tam už Žačok nepracuje. Pritom sa so sestričkou poznáme, vždy pokecáme ako sa má a tak... takže vie, že už x-rokov chodim k Žáčkovi. Divné je aj, že si on nemohol zobrať so sebou dlhoročné pacientky...

Tak teraz mam dilemu, či tam mam ostať alebo prejsť... po poslednej skusenosti so Žačkom, teda vôbec neviem, na druhej strane som u neho už ako inventár aj ma odrodil u Kocha, aj operoval krčok pred 100 rokmi.. 😀

Uvidim teda, čo tento Kotek, pojdem k nemu v januári aj na preventívku aj na prsníky znova, lebo mam cysty a to mi povedal, že sa nemusim bať, že su to "len" cysty... takže mam z neho dobrý pocit, aj zhovorčivý bol 😀 A to som bola u neho druhy krat, po 4 mesiacoch kôli tym cystám.

nefertitka
autor
16. sep 2013

Ja som dnes bola u dr. Koteka a neviem ci unho ostat alebo nie.... pristup skvely, je mily a prijemny, ale dnes mi povedal nieco, co sa mi nezda az tak v poriadku.... mala som zlu kultivaciu, brala som lieky, prisla som za nim, ze urobit kontrolu, lebo sa chceme snazit o mimi a on ze kludne mozme uz aj hned, ved aj ked to este nebude v poriadku, to nevadi, ved aj v prvom trimestri sa mozu nasadit lieky.... 😕 ...pamatam si, ked som mala mykozu pri poslednom tehu, ako mi ani dr. Zacok a ani nikto v lekrani nechcel na to nic dat, ze az v druhom trimestri...hm

nefertitka
autor
16. sep 2013

Je tu niekto, kto ostal u Zacka? By ma zaujimalo, ake ma ceny napriklad....ci je uplny sukromnik alebo ako

nefertitka
autor
7. okt 2013

Tak ja som dnes rano bola u dr. Zacka, bol mily, milion otazok som mu davala, odpovedal s kludom na vsetko🙂 Sam sa vyjadril, ze uz stacilo pracovat pre niekoho za nic...asi tam bol zadrhel...a ma pravdu. Plne ho chapem, poplatky ma 30 eur vstup na rok, k tomu 5 eur za objednanie, 10 eur sono...aj pre tehotne bud tuto moznost, alebo 120 eur, kde uz je zahrnute vsetko...takze som velmi spokojna, ze som sa rozhodla opat prenho...

bezmenna_m
11. okt 2013

@nefertitka a nevieš či má Žáčok aj 3D ultrazvuk, alebo ťa niekam pošle... či je rovnako vybavená ordinácia ako mal na starom pôsobisku, či sono prsníkov, ultrazvuky robí v svojej ordinácii alebo ťa niekam pošle. Predtým bolo fajn, že bolo všetko na jednom mieste. a teraz? ďakujem, ak mi zodpovieš aspoň niečo z toho, lebo ešte stále som v štádiu rozhodovania.

nefertitka
autor
11. okt 2013

@bezmenna_m neviem, ci ma 3D uzv...ani sono prsnikov neviem, hm...ultrazvuky robi vo svojej ordinacii, a myslim, ze ma kvalitny pristroj, lebo uz 5dni po meskani MS zachytil vacok🙂 Ma to tam pekne, nove a naozaj mi pripada iny...komunikativnejsi, na vsetko odpoveda, este sam povie, ze pytajte sa kolko chcete a co chcete... ja som myslim spokojna, ze som sla k nemu

sonek
12. okt 2013

@nefertitka jeej gratulujem, vidim, ze si v 6tt!! tak drzim palce 😉 ja zatial chodim na Antolsku a po sestonedeli este stale neviem co mam robit.. uvidim, zatial mam inu prioritu 😀

nefertitka
autor
12. okt 2013

@sonek dakujem drz, potrebujem to, lebo sa bojim ako to dopadne, uz druhy krat som chora a beriem aj atb...tak uvidis, dufam,ze si vyberies dobre🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre