Gynekológ v Trenčíne

zuzu571
25. feb 2015

ahojte baby, v Trenčíne bývam len veľmi krátko, hľadám si tu gynekológa ... prosím odporučte mi niekoho dobrého, kto má aj slušný prístup k pacientkam, nie je arogantný alebo tak ... a tiež napr nerada čakám 3 hodiny v čakárni aby som sa potom dozvedela že už ma v ten deň nevezme ..

ďakujem 🙂

lilli19
25. feb 2015

@zuzu571 dr. Jankovsky, Gyneka s.r.o. iny normalny v tomto okoli len tazko...on je super, ma veeela pacientiek ale da sa objednat 🙂

vevericka124
25. feb 2015

ja chodim inej ale po porode sa chcem prehlasit sem http://www.gynvia.sk/ teraz ma nevezme lebo som tehotna, osobnu skusenost sice este nemam ale mam dobre referencie na nu, inak zacinala u Jankovskeho kym si otvorila vlastnu ambulanciu
Jankovsky je super chcela som ist tam /kolegyna tam chodi/ ale vravela mi kedze teraz ma uz strasne vela pacientok uz sa tak nevenuje ako kedysi a ma tam aj inych doktorov a mne by zase vadilo keby ma zakazdym vysetroval iny doktor predsa len ked to robi jeden tak ma podla mna vecsi prehlad ako ked si to len precita z karty ale to je moj nazor 🙂

lilli19
25. feb 2015

@vevericka124 ja som napr. u jankovskeho uz dlhsie a nikdy tam iny lekar nevysetroval, len on

zuzu571
autor
25. feb 2015

@lilli19 no o ňom som už počula veru že je skvelý, ale má veľmi veľa pacientiek

@vevericka124 to vyzerá dobre, ženu doktorku by som brala 🙂 predsa vie viac pochopiť ženské problémy

ďakuejm baby

vevericka124
25. feb 2015

@lilli19 tak asi mala asi stastie, minimalne viem ze kolegynin muz tam chodi zaskakovat ked jankovskemu vypadne doktor, ale nechadam sa, 🙂

@zuzu571 mne sa tiez viac pacia baby predsa len vedia pochoopit ako pises 🙂))
sak uvidis porozmyslaj, pozistuj 🙂

lussi2
25. feb 2015

ja by som Ti odporúčala cegys, Dr.Kopčan mám s ním veľmi dobre skúsenosti je ľudský a má dobrý prístup,aj ako pôrodník. aj sestričky sú tam veľmi milé...

denka7483
25. feb 2015

P. Volar na sihoti

lilli19
26. feb 2015

@vevericka124 mozno som mala vzdy len stastie, alebo ma toho menej ked nerobi v tn porodnici, tak mozno uz stiha😉 ale zasa chodi do banoviec do porodnice, tak neviem

zuzu571
autor
26. feb 2015

@denka7483 na Sihoti??? a kde???? už si dlho pri ňom???

teplakova
26. feb 2015

Ahoj, ja ti odporúčam http://www.gynvia.sk/ ako napísala vevericka124, keď som otehotnela, tak som začala tam chodiť, tiež som prisťahovalec, tak som si hľadala miestneho gynekologa, a táto Dr. Lenka Ladecka Tomková, je fakt perfektná!
Taký ľudský prístup, pri vyšetrovaní som ani nevedela, kedy je už dnu :D taká je jemná, opatrná.. A neberie pacientky jak na páse, vyhradí si pekne čas, žiadne hrr hrrr! Má veľmi modernú ambulanciu, a v čakárni má aj kameru, tak vidí koľko cca pacientiek tam čaká, ale počas celeho tehotenstva som nezažila, aby ma nejak narýchlo odpinkala. Ultrazvuk mi robila takmer na každej poradni, či je všetko v poriadku, fotky mi urobila ochotne keď som jej povedala že by som chcela, pohrala sa s tým a urobila niekoľko záberov, aby som mala peknú fotku. Vždy mi vytlačila 2, ale zaplatiť si nechala len za jednu. Okrem toho tam nemáva veľa pacientiek, lebo sa osamostatnila, takže pacientky zatiaľ naberá, väčšinou sme boli v čakárni tak 2-3 pacientky. A myslím, že aj profesionálne sa stále dovzdeláva, lebo raz ma upozornila, že nebude robiť 2 týždne, a ja som jej priala peknú dovolenku, a ona že to nie je dovolenka, že ide na nejaký seminár, školenie. Aj sestrička tam je veľmi milá, a vždy to mala tak zorganizované, aby neboli zbytočné prestoje.
Vychvalujem ich tu jak nejaká známa :D ale ja som na túto ambulanciu narazila náhodou, keď som narýchlo potrebovala niekoho miestneho, keď mi test ukázal 2 čiarky 🙂 takže som nebola žiadna protekčná pacientka, ale správala sa ku mne akokeby som bola jej jediná pacientka. Fakt perfektná starostlivosť, zakaždým som sa tam tešila a teraz mi to normálne chýba :D

zuzu571
autor
26. feb 2015

@teplakova super opis :D presne takto som si to predstavovala, teda tú radu ... tak ste ma prehovorili že tam budúci týždeň skočím či ma vezmú 🙂

ďakujem

vevericka124
26. feb 2015

@teplakova hm tak vidim ze som si dobre vybrala uz len pockat kym porodim a hajde k nej :DDDD

denka7483
3. mar 2015

@zuzu571 som u neho asi rok dva ale pomohol mi veľmi. T
Ktovie kde by som bola keby nezacnem k nemu chodiť. Skús pozrieť na nete čí nebude presná adresa je to hneď na začiatku medzi rodinnými domami🙂

chamomilllka
26. nov 2016

@zuzu571 ahoj, chcem sa spytat, ci Ta pani doktorka zobrala v pohode, ci si spokojna, a ci nevies ci berie nove pacientky 🙂 Ja som v takej situacii ako ty na zaciatku tohto prispevku :D

zuzu571
autor
27. nov 2016

Ahoj zobrala ma bez problemov vtedy, som velmi spokojna, aj cele tehotenstvo u nej poradne bez problemu aj po porode zatial vsetko ok ... je dost profesionalna, teda tak to myslim ze zrovna zartovat s nou je tazke 🙂 ale inak fajn, vysvetli a odpovie na vsetky otazky .... a ma uzasnu sestricku, mladu velmi milu 🙂 ale neviem ci este berie nove pacientky, skus si zavolat

rad_ka
4. aug 2017

@teplakova Ahoj, je to síce už dávno, čo si písala príspevok, no chcem sa spýtať, keď si bola tehotná, chodila si k Mudr. Ladeckej na poradne až do konca? Alebo si musela posledný mesiac chodiť na poradne do nemocnice? Ďakujem 🙂

mirkamirko0809
4. aug 2017

@teplakova mna vysetrovala Ladecka pri druhom porode a teda katastrofa za mna aka bola necitliva,l tej by som ja veru nesla viac!!!

teplakova
4. aug 2017

@rad_ka chodila som až do konca ku nej, do nemocnice až na pôrod. Akurát mám druhé baby, a takisto veľká spokojnosť so starostlivosťou a prístupom.

rad_ka
5. aug 2017

@teplakova Tak to gratulujem 👏. Ja čakám v októbri, moje prvé 👶. Doktorka je veru super a hlavne ma teší, že nemusím posledný mesiac chodiť do nemocnice na poradne podľa toho, čo píšeš 🙂 Taká zmena tesne pred pôrodom by sa mi neľúbila 🙂.. A rodila si v Trenčíne? Spokojná? 🙂

anduska13
5. aug 2017

@rad_ka Ja som tiež chodila k Mudr Ladeckej až do konca a až tesne pred pôrodom ma poslala do nemocnice. Starostlivosť aj prístup super, maximálna citlivosť pri každom jednom vyšetrení. Sestrička milá, vždy usmiata a hlavne šikovná. Ambulancia krásna, čistá. Aj keď pacientiek už asi majú veľa, ale oplatí sa 🙂

teplakova
5. aug 2017

@rad_ka hej, v Trenčíne, oba razy, a ja som bola spokojná 🙂 Aj keď sú názory od extrémneho NIE, až po extrémne ANO 😀 ale to asi všade. Ja ale patrím k tým spokojným 🙂 Držím palce, nech všetko ide ukážkovo a máš krásne zdravé babatko 🙂

anduska13
5. aug 2017

Na pôrod v Trenčíne ani ja nemôžem povedať nič zlé. Pôrodnica je veľmi pekná, majú tam síce dosť frmol, ale snažia sa. Ja som mala šťastie na perfektnú staršiu sestričku, ktorá mi veľmi pomáhala počas celého pôrodu čo mi dosť pomohlo 🙂 Tak držím aj ja palce 🙂

rad_ka
5. aug 2017

@anduska13 a poslala ťa do nemocnice kvôli niečomu špeciálnemu? či to tak teraz posiela rutinne? ale asi len raz, však? 🙂 ja by som sa nemocnici tak rada vyhla a prišla až na pôrod, vtedy mi bude asi už všetko jedno 😀

anduska13
5. aug 2017

@rad_ka Myslím si, že všetky tehotné sú už po termíne pôrodu sledované v nemocnici. Asi majú takú dohodu s nemocnicou. Boli tam baby od rôznych gynekológov a tie tam chodili aj celý posledný mesiac. Ja som tam bola len raz úplne na konci a potom som už rodila. Neboj možno porodíš o pár dní skôr 🙂

kiki90
18. aug 2017

@teplakova Ja som tiež veľmi spokojná s touto ambulanciou. Rozhodne nemám pocit, že som tovarom na bežiacom páse ako v predchádzajúcej ambulancii. Doktorka mi úplne sadla a tak ako píšeš vyšetrenie robí veľmi opatrne a jemne, možno aj preto že sú to predsa len drobné ženské ruky 🙂 Momentálne ma sprevádza mojim prvým tehotenstvom, fotku mi vytlačí do nášho tehu albumu vždy keď ju o to požiadam 🙂 Sestrička je tiež v pohode, kopu vecí poradí a pomôže. Podľa počtu žien v čakárni asi majú dosť pacientok a neviem či ešte berú nové. Ale dá sa tam aj objednať, čo mi veľmi vyhovuje. Skrátka úplná spokojnosť 🙂

teplakova
18. aug 2017

@kiki90 presne ako píšeš 🙂 A hej, aj tých pacientiek má teraz už dosť, keď som začala chodiť, tak častokrát prázdna čakáreň, teraz bez objednania radšej nejdem 😀 Ale aj napriek tomu som aj pri druhom tehotenstve mala pocit super starostlivosti, žiadne rychlo rychlo, lebo je plná čakáreň..

katkazindonezie
15. mar 2020

Ahojte baby... Nezvyknem šíriť paniku ale nepočuli ste niečo o pánovi Jankovskom? Akurát čítam ze jeho syn bol v Taliansku, zrazilo ho auto v BB včera. Doktor Jankovsky ma dovcu, viem ze haaaadam by neohrozil mamičky budúce ale ja sa obávam ci nebol so synatorom. Som v 7.mesiaci a za chvíľu idem na poradňu k nemu. Co si myslite?
PS:vieme po celom svete že ľudí aj v Čechách aj u nás nakazili práve lekári takže otázka je na mieste. Peace 🙂

sofia02
29. júl 2022

Ahojte, hľadám si gynekológa v Trenčíne, koho by ste mi odporučili ?? Byvam na juhu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre