Kde ordinuje gynekologička MUDr. Soňa Horváthová?

andrea023
14. nov 2013

Dobrý deň, máte niekto skúsenosť v BA s touto pani doktorkou? Neviete, kde teraz ordinuje, či berie nové pacientky a či býva aj pri pôrodoch? Ďakujem za každú odpoveď :o)

antinea
9. jan 2014

Andrea doktorka Horvathova pracovala do konca decembra v nemocnici sv.Michala ( pre policajtov a vojakov) bola uplne perfektna.Mna aj operovala, pacientom sa naplno venovala bola to najlepsia zenska lekarka aku som kedy mala. No rozhodla sa odist do zahranicia - bola velmi skromna a preto o nej malokto vie ze casto chodila do roznych nebezpecnych africkych krajin kde ludom pomahala.Ma tri atestacie dokonca aj v zahranici...takze je mi za nou velmi luto ze odisla ale taka bola jej povaha pomahat druhym v chudobnych krajinach...

cherka
24. jan 2014

tá pani doktorka bola úplne super...je mi ľúto, že odišla, ale aj v zahraničí treba ľudom pomáhať, verím, že sa ešte vráti do nemocnice sv. Michala, ja som bola prekvapená, keď pred dvoma týždňami som našla v ambulancii iného doktora. 😢 ..a pani horvátová bola tak super 🙂 🙂 🙂

fefina
21. aug 2014

@antinea
Aj ja som mala tú česť robit s pani doktorkou Horváthovou a je mi velmi lúto, že už neordinuje a že odišla...bola to maja najlepšia gynekologička ktorú som v živote mala. Mala velmi ludský prístup a všetko vysvetlila, čomu som nerozumela....mohla by sa ešte vrátiť....želám jej všľetko dobré, Andrea z Trnavy..

didi51100
5. sep 2014

Absolutny suhlas s tym, co ste napisali. Dr. Horvathova je najlepsia gynekologicka, aku som mala moznost navstivit. Mne sa velmi pacil jej neformalny, ale velmi ludsky a empaticky pristup. Kazdej pacientke sa venovala dosledne, naozaj som mala pocit, ze som v dobrych rukach a na vysetrenia som chodila s radostou. 🙂 Dr. Horvathova je odvazna zena, velmi jej drzim palce a verim, ze sa este po jej navrate stretneme.

snekynka
21. jún 2017

Dobry den chcela by som sa opytat kam si mam ist vyziadat kartu ked uz pani doktorka Horvathova neordinuje? .

gabs31
27. jún 2017

@snekynka
Ordinuje v Rači, zastupuje za Vasiľkovú.

mysha
9. aug 2018

Ma vlastnu abmulanciu na Gorkeho 1 v Bratislave. Moj gynekolog zomrel a ona po nom prevzala ambulanciu. Je velmi prijemna, dosledna a ma moderne vybavenie.

matahacik
15. aug 2018

@mysha urcite je na Gorkeho?lebo na webe figuruje nejaky dr.frko....,ako sa da pani dokt.objednat, mate skusenost.dakujem

mysha
15. aug 2018

Pan Dr. Frko zomrel na jar tohoto roku. Dlho tam nebol zastupujuci lekar, teraz tam ordinuje Dr. Sona Horvathova, bola som u nej presne pred tyzdnom. Je velmi mila, dosledna, vysvetli a ma dobre vybavenu ambulanciu aj po technickej stranke. Objednat sa da telefonicky: 5443 5066. Je to povodne cislo do ambulancie, ostalo nezmenene.

matahacik
15. aug 2018

@mysha dakujem pekne

matahacik
15. aug 2018

@mysha velmi pekne dakujem za info.
Pani doktorka do telefonu velmi mila, uz mam aj termin na vysetrenie.

gab11
22. okt 2018

uz dva dni sa snazim dovolat na hore uvedene tel. cislo 5443 5066, a nikto mi to tam neberie. ☹ neviete, ci pani doktorka este ordinuje?

mysha
22. okt 2018

Ma dovolenku v case 17.10 - 31.10, zastupuje ju MUDr Bystricka

gab11
22. okt 2018

dakujem za info 🙂

andreakacmi
14. nov 2018

dobrý deň, počula som len samé chvály na pani doktoru, chcela by som k nej začať chodiť ako pacient, je to možné, berie nových ? a platí sa k nej nejaký poplatok ? ďakujem za informácie 🙂 a pekný deň prajem

mysha
14. nov 2018

Dobry den, je zazmluvnena s poistovnami, nic som neplatila. Myslim, ze berie aj novych pacientov, ale lepsie je sa spytat priamo jej.

andreakacmi
14. nov 2018

@mysha ďakujem krásne !! 🙂 Skúsim to , za to nič nedám 🙂)) ešte mám otázku , čaká sa veľmi dlho ? Dakujem

mysha
15. nov 2018

Ja som bola v lete a cakala som mozno 5 min 🙂

evicka226
22. nov 2018

@mysha Zdravim, ja som tam bola vcera a cakala som vecnost. Predomnou boli este 2 zeny, tak som sa po soku z takejto zmeny, radsej iba objednala. Dr. Nemala velmi dobru naladu stroho ma objednala, a bola dost nahnevana aj na jednu pani. Bojim sa ist aj na vysetrenie, ze ci bude aj nabuduce takto.Mozno, ked tam bude sestricka bude to lepsie.

evicka226
1. feb 2019

Tak uz som tam bola vsetko ok. Pani doktorka bola fajn.pa

lylli02
11. feb 2019

Dobrý deň, nemáte niekto aj mail na pani doktorku? Ďakujem

bbiibbaa
19. mar 2019

Dobry den,prosim vas neviete ordinacne hodiny pani doktorky ? Dakujem

evicka226
20. mar 2019
bbiibbaa
21. mar 2019

@evicka226 Dakujem 🙂

sydulak
3. jún 2019

Ahojte chcela by som a prosim opytat ci ma pani doktorka Horvathova aj sono na ambulancii alebo posiela pacientky inam na vysetrenie. Dakujem

mysha
3. jún 2019

Sono prsnikov posiela do nemocnice, ale ostatne si robi sama, ma ho teda k dispozicii.

sydulak
3. jún 2019

@mysha dakujem velmi pekne

lusittagi
17. nov 2019

ahojte, už 2 týždne sa pokúšam dovolať na hore uvedené čísla, ale bezúspešne. Je lepšie prísť osobne? Chcem sa opýtať, či berú nové pacientky. Ďakujem 🙂

mysha
18. nov 2019

Posielam aktualne ordinacne hodiny a telefonicky kontakt. Ja som sa dovolala hned.

lusittagi
18. nov 2019

@mysha ďakujem krásne, hneď na prvý pokus som sa dovolala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre